Jump to content

Moto Zajednica

Kofer napravi sam

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

0takoje.gif Svaka čast za trud i znanje, ja bi još stavio neki stiropor ili pluto iznutra (5mm).

 

Koferi su postavljeni više nazad iz razloga što nisam imao strpljenja da pravim neke nazovi komplikovanije nosače, već ove jednostavne lako se montiraju i skidaju.Nosače ne mislim da ih skidam već samo kofere kad mi nisu potrebni.Ne smeta prilikom vožnje već sam objasnio.Obložio sam ih iznutra plastičnom tapetom samo iz razloga da mi ne zveckaju stvari prilikom nošenja.Koferi Izgledaju dobro iako nisu za izložbu ali za osnovnu namenu -pecanje prilikom probijanja kroz razno šipražje i grane koje kače i paraju farbu odgovaraju sasvim. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: KLR650 Tengai

razmisli o katadiopterima ili reflektujucim trakama sa zadnje strane kofera... ja imam katadioptere na mojim sa zadnje strane, a video sam na mnogim fabrickim i reflektujuce trake sa bocne strane... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Imam neke crvene katadioptere koje ću uskoro da postavim sa zadnje strane, a bele sa prednje. Reflektujuće trake nemam i neznam gde bi ih kupio a uzeo bih neke široke odgovarajuće da ih postavim u donjem delu kofera sa svih strana u cilju što bolje vidljivosti, jer toga nikad dosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Траке имаш на Бубоњ поток-у разних ширина и дезена , убеђен сам да би тамо пронашао одговарајућу 0takoje.gif има тезгу у делу где је улаз мислим да је неки други или трећи ред .Кофери суз испали одлично 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ma kakve trake, katadiopteri, ... Koferi dovoljno veliki, da, ako se ofarbaju u žuto, liče na GSP bus a to sigurno svi vide, čak i oni "izvini, nisam te video" likovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: KLR650 Tengai

Imam neke crvene katadioptere koje ću uskoro da postavim sa zadnje strane, a bele sa prednje. Reflektujuće trake nemam i neznam gde bi ih kupio a uzeo bih neke široke odgovarajuće da ih postavim u donjem delu kofera sa svih strana u cilju što bolje vidljivosti, jer toga nikad dosta.

 

Svako ko radi reklame ima i te reflektujuce folije, verujem da ima svuda... one kao sto se koriste za znakove

 

evo recimo ovako..swmotech-trax-contourmarking-black-fitted.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Kawasaki 450LTD

Imas reflektujuce samolepive siroke trake u crvenoj,narandzastoj i beloj boji u Beogumi preko puta Ade u BG. Mislim da je Radnicka ulica.Prodaju se na metar i nisu skupe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Imas reflektujuce samolepive siroke trake u crvenoj,narandzastoj i beloj boji u Beogumi preko puta Ade u BG. Mislim da je Radnicka ulica.Prodaju se na metar i nisu skupe.

 

Zahvaljujem se batakole tvoj predlog mi je najbliži kao i prodavnica pa ću pogledati šta imaju.Da se ne uvrede drugi Bubanj potok mi je dalje a sad trenutno nemam vremena da odem do tamo a i rade samo subotom, a da farbam u žutu boju kofere to mi nikako ne ide u prilog (da se neljuti moj drug nimin) u svakom slučaju hvala za savet svima, dobro je kad je čovek u dilemi da mu se ovako sa dobrim predlozima izađe u susret. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Šaaalim se za farbanje u žuto, ništa ja tu ne bi menjao po pitanju boje.

 

A ideja sa folijama skroz ok, javi se pre n'o što podješ u nabavku, hteo bih i ja.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Šaaalim se za farbanje u žuto, ništa ja tu ne bi menjao po pitanju boje.

 

A ideja sa folijama skroz ok, javi se pre n'o što podješ u nabavku, hteo bih i ja.

:zdravo:

Važi, javiću se kad budem polazio da kupim čujemo se mobilnim pa se dogovaramo posle praznika jedan dan.Naravno navratiću do tebe da vidiš kofere.Pozdrav 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja