Jump to content

Moto Zajednica

Nove rukavice

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ево мени баш данас стигле те Алпинстарс, које сам дуго меркао, и могу рећи да су одличне. Видех горе негде слику таквих, само црних, оне су неке као текстилне, ове моје фул кожа (вероватно лето/зима разлика).

Моје су XL па ако неком требају неке информације око димензија неких или нечега, слободно ПП.

 

Е сада, имам и ја питање за вас.

 

До сада нисам фурао кожне рукавице, па ме занима како се одржавају? Да ли их мажете нечим?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Pa ja ih nisam mazao, ali ne bi smetalo.

Mozes da ih mazes cime hoces, ima onih masti bas za kozu, a mozes i Niveom povremeno, nista im nece faliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Е хвала.

Премазаћу их ја за сваки случај повремено, свашта се издешава са кожом од сунца, воде, ветра. Упоређујем са патикама где се кожа некако изгребе, излиже, некако перута.

 

Хвала на одговору.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki klx 650 supermoto

Ево мени баш данас стигле те Алпинстарс, које сам дуго меркао, и могу рећи да су одличне. Видех горе негде слику таквих, само црних, оне су неке као текстилне, ове моје фул кожа (вероватно лето/зима разлика).

Моје су XL па ако неком требају неке информације око димензија неких или нечега, слободно ПП.

 

Е сада, имам и ја питање за вас.

 

До сада нисам фурао кожне рукавице, па ме занима како се одржавају? Да ли их мажете нечим?

 

Meni su pre nekoliko dana stigle iz Louisa ove:

http://www.louis.de/_10abfeb28b203ed69196c7a1b543f91b4a/shop/shop_article_big.php?IMG=201394_340_LI_12.JPG&TITLE=201394

..i zadovoljan sam. Razmisljao sam ja da kupim te Alpina, ali su mi nekako izgledale kineske; i cini mi se da na njima pise ''Made in China'', jel da? 1lol.gif

A sto se tice mazanja, ja ih mazem obicnom kremom za ruke.0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

[quote name=Nikola :)' timestamp='1365625348' post='1475541]

Ево мени баш данас стигле те Алпинстарс, које сам дуго меркао, и могу рећи да су одличне. Видех горе негде слику таквих, само црних, оне су неке као текстилне, ове моје фул кожа (вероватно лето/зима разлика).

Моје су XL па ако неком требају неке информације око димензија неких или нечега, слободно ПП.

 

Е сада, имам и ја питање за вас.

 

До сада нисам фурао кожне рукавице, па ме занима како се одржавају? Да ли их мажете нечим?

 

Meni su pre nekoliko dana stigle iz Louisa ove:

http://www.louis.de/...PG&TITLE=201394

..i zadovoljan sam. Razmisljao sam ja da kupim te Alpina, ali su mi nekako izgledale kineske; i cini mi se da na njima pise ''Made in China'', jel da? 1lol.gif

A sto se tice mazanja, ja ih mazem obicnom kremom za ruke.0namigivanje.gif

 

 

 

E видиш, те информације нигде нема. Била је закачена декларација као и на њој само слика опреме и лого "Alpinеstars", и доле само "Copyright Alpinestars Europe".

Нигде нема "Маде ин". :)

И мени су личиле са слике мало сумњиво, али уживо дају неко уверење о квалитету.

И ја сам премазао кремом за руке. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd-Voždovac
  • Motocikl: Hyosung GT250 Comet
  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

[quote name=Nikola :)' timestamp='1359126790' post='1434783]

@AndjeoPakle gde si druze video AlpineStar za 3k?

 

 

 

Evo prijatelju ove su ti 30 evrica na kp-u. 1zvizduk.gifpost-26884-0-32345900-1359126754_thumb.jpg

Nikola, ova tvoja slika je jedan od mojih oglasa... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Ja sam imao neke Alpinestars kros rukavice ( iz Louis-a) i nosio sam ih 3 god (prvo mi bile malo velike , pa posle malo male) i da mi nije porasla ruka nosio bi ih jos( probusio rukavicu kod kaziprsta kaziprstom). Kvalitet im je odlican , nosio sam ih i kad sam vozio motor a bavim se i brdskim biciklizmom i istrpele su sve ( osim mog kaziprsta). Sad sam presao na neke Fox kros rukavice posto nigde nisam mogao da nadjem jedne Alpinestars sto mi se svidele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Imao sam i ja vise pari.... i PREzadovoljan sam bio! Zanima me kako ce se ova kopija iz pakistana pokazati, ako je materijal i sivenje ok, sto bi pucao punu cifru na original ako ove rade posao zadovoljavajuce .. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki klx 650 supermoto

[quote name=Nikola :)' timestamp='1365625348' post='1475541]

Ево мени баш данас стигле те Алпинстарс, које сам дуго меркао, и могу рећи да су одличне. Видех горе негде слику таквих, само црних, оне су неке као текстилне, ове моје фул кожа (вероватно лето/зима разлика).

Моје су XL па ако неком требају неке информације око димензија неких или нечега, слободно ПП.

 

Е сада, имам и ја питање за вас.

 

До сада нисам фурао кожне рукавице, па ме занима како се одржавају? Да ли их мажете нечим?

 

Meni su pre nekoliko dana stigle iz Louisa ove:

http://www.louis.de/...PG&TITLE=201394

..i zadovoljan sam. Razmisljao sam ja da kupim te Alpina, ali su mi nekako izgledale kineske; i cini mi se da na njima pise ''Made in China'', jel da? 1lol.gif

A sto se tice mazanja, ja ih mazem obicnom kremom za ruke.0namigivanje.gif

 

 

 

E видиш, те информације нигде нема. Била је закачена декларација као и на њој само слика опреме и лого "Alpinеstars", и доле само "Copyright Alpinestars Europe".

Нигде нема "Маде ин". :)

И мени су личиле са слике мало сумњиво, али уживо дају неко уверење о квалитету.

И ја сам премазао кремом за руке. :)

 

Moguce. Ja sam pitao jednog lika ka kp-a i on kaze da pise 'Made in China'..sad nzm, videcemo kako ce se pokazati. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki klx 650 supermoto

[quote name=Nikola :)' timestamp='1359126790' post='1434783]

@AndjeoPakle gde si druze video AlpineStar za 3k?

 

 

 

Evo prijatelju ove su ti 30 evrica na kp-u. 1zvizduk.gifpost-26884-0-32345900-1359126754_thumb.jpg

Nikola, ova tvoja slika je jedan od mojih oglasa... :takoje:

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja