Jump to content

Moto Zajednica

Koju suzanu da pazarim??

Recommended Posts

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Odlucio sam da kupim suzuki gsxf,ali sam u dilemi da li da kupim gsxf 750 ili 600?Nasao sam dva u oglasima i ovaj gsxf 750 mi se vise svidja,2005 godiste,presao 18000km,

 

cena 2400e(trazio 2600e),evo ga link http://www.2dehands.be/motoren/motoren/suzuki/suzuki-gsx-750-134520275.html?utm_content=0&utm_campaign=link_advertentie&utm_source=ad_reactie&utm_term=0&utm_medium=email

 

ili ovaj gsxf 600,2004 god,presao 14000km,spustio je cenu na 1600e,trazio je mislim 2000e,eva ga link http://www.2dehands.be/motoren/motoren/suzuki/gsxf-600-138558006.html

 

Meni se licno vise dopada ovaj od 2400e ali mi se jos vise dopada razlika od 800e:)),nisam jos video ni jedan ali znajuci mene,koji odem prvo da pogledam tog i uzimam..

 

 

Sta mislite??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

600 ima aftermarket sedishte i slidere - 750 ima vishe snage..

oba su najnoviji dizajn GSXFa ( izmenjen rep ) tako da godina dole gore-isti djavo.. cena?

ovo bi u srbiji koshtalo minimum 3000E, maximum ko to zna!?

ja sam zadovoljan sa 600ccm al opet da sam mogao uzeo bih 750ccm. nije to sad tolika razlika, prezhivechesh koji god da uzmesh, bitno da nemaju neko veliko ulaganje, al opet kontam da nema, jer nije to svrbija...

 

eto, recimo ja bih uzeo 600tku, em zbog 800E em zbog sedishta i slidera..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

E hvala na brzim odgovorima;),jedino ne znam da li su dimenzije razlicite,tj da nije ova od 600cc manja,posto sam visok 190cm pa mi je i to veoma bitna stavka,a snaga mi nije bitna,pocetnik sam,i 600cc ce mi biti ihahaaaa:)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Oprema kupljena vec,odvozao sam 12 sati u auto skoli na hondi cbf 600,ja sam se sav ukocio na tom motoru,nisam nikako mogao da namestim desnu nogu da mi ne pada na kocnicu,uvek sam morao da je drzim nategntu jer nisam imao mesta vise da je povucem nazad,nosim 47 broj +cizme to kad se sabere stopalo mi pola metra:))

 

Valjda ce suzana biti bolja,nju mi je preporucio instruktor u skoli,posto kaze da je komforna.Idem da pogledam ovu od 600cc i ako je dobra uzimam,a za 800 e razlike mogu da kupim dooobru prikolicu da mogu letos da je dovucem u Srbiju,posto svako leto sam kuci dva meseca..pozz,javljam sta sam uradio,veceras idem da je vidim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

probaj oba - i kupices 750!

Iskreno da ti kazem i mene nesto vuce na ovu od 750cc,prvo sto mi je vizuelno na slici mnogo lepsa,drugo sto mi vlasnik na telefonu deluje mnogo normalnije a i mladja je godinu ipo,a i nije mnogo udaljen od mene,nekih 30km a ova druga je 160km od mene ali opet 800 jevreja nije malo,zena mi iskopa oci i za ovih 1600e:))).A sto se tice ubrzanja i snage,meni to ne igra nikakvu ulogu,kupujem motor iskljucivo za uzivanje i lagane voznjice,mozda neku duzu turu do mora i tako to,ali nikako za divljanje i navlacenje u crveno:))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Zašto je ta 600 farbana?

Uvek 750,ali kakvi su kod vas uslovi registracije da li tu ima neke drastične razlike i to treba uzeti u obzir.Kod nas nema pa je bolje 750 zato što su svi troškovi isti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

750 definitivno. Vise snage, lakse ide itd..... i ja mislim da je bar malo veci.Treba pogledati na netu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: bmw r 75 - 1974,Honda 750 - 1994

...A sto se tice ubrzanja i snage,meni to ne igra nikakvu ulogu,kupujem motor iskljucivo za uzivanje i lagane voznjice,mozda neku duzu turu do mora i tako to,ali nikako za divljanje i navlacenje u crveno:))

 

Druze nemoj onda kupovati R-a,to je motor za brzu voznju a ako vec imas 190 cm i zelju da uzivas i lagano vozis uzmi neki kruzer,coper,putni ili putni-enduro motor pa ce i zena biti zadovoljna kada krene sa tobom.

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

...A sto se tice ubrzanja i snage,meni to ne igra nikakvu ulogu,kupujem motor iskljucivo za uzivanje i lagane voznjice,mozda neku duzu turu do mora i tako to,ali nikako za divljanje i navlacenje u crveno:))

 

Druze nemoj onda kupovati R-a,to je motor za brzu voznju a ako vec imas 190 cm i zelju da uzivas i lagano vozis uzmi neki kruzer,coper,putni ili putni-enduro motor pa ce i zena biti zadovoljna kada krene sa tobom.

:zdravo:

 

pa jel vidish koliko slovo F stoji u nazivu? kud nadje R sreche ti?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

...A sto se tice ubrzanja i snage,meni to ne igra nikakvu ulogu,kupujem motor iskljucivo za uzivanje i lagane voznjice,mozda neku duzu turu do mora i tako to,ali nikako za divljanje i navlacenje u crveno:))

 

Druze nemoj onda kupovati R-a,to je motor za brzu voznju a ako vec imas 190 cm i zelju da uzivas i lagano vozis uzmi neki kruzer,coper,putni ili putni-enduro motor pa ce i zena biti zadovoljna kada krene sa tobom.

:zdravo:

Znam čoveka koji vozi ovakvog F-a 750.

Takođe je poprilično visok ali već dugo vozi ovaj motor i kaže da mu je sasvim dovoljno udoban.

I motor pod njim ne izgleda uopšte mali.

JA bih lično uzeo 750,manje će ti trošiti jer ne moraš da ga "vrtiš" kao 600-tku,a i snage nikada na pretek.

A ti uzmi motor koji ti se više sviđa jer ćeš ga ti voziti a ne mi. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

:hej: Evo da se pohvalim,suzana je moja,kupio sam ovu 750cc,isao sam danas i gledao ovu od 600cc ali mi nije nesto delovala ocuvano,

 

a vlasnik je neki klinac od +-20 god,nema servisni knjigu a navodno ima 14000km na satu??Gume lose,iskrzana uglavnom sam se okrenuo i otisao da pogledam 750-icu.Kako sam je video,zanemeo sam,bez ogrebotine,gume nove,servisna knjizica i sve fakture iz

suzukijevog servisa prisutne,na satu 19000km,zadnji servis sa svecicama,uljem,filterima i stelovanjem karburatora uradjen na 16000km,vlasnik je covek 47-mo godiste,prodaje ga zbog neke bolesti misica,nema vise snagu u sakama da stisne kvacilo..Uglavnom dao sam kaparu,idem za par dana da ga preuzmem..hvala i pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Bravo! Cestitam! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Mislim da nisi pogrešio, na slikama 750 izgleda baš kako si je opisao. Možda bi uštedeo 800EUR sa 600tkom, ali bi sigurno morao da upucaš barem 1000EUR da bi je doveo u stanje u kakvom je 750tka, a 600 nikada neće biti 750.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja