Jump to content

Moto Zajednica

platforma za motocikle

Recommended Posts

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Tacno cim sam video oglas i ciji je znao sam da nema slika, i sad ide ona standardna prica: daj slike, daj slike...a kad stignu slike bice mutne, pa ce komentari da krenu na tu stranu. A niko da kupi...

 

Mada napisa tindirbp da mu je telefon na popravci, sad ce slike sigurno biti ok. Sigurno radi zamenu ili ciscenje objektiva na tel. :lol:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Tacno cim sam video oglas i ciji je znao sam da nema slika, i sad ide ona standardna prica: daj slike, daj slike...a kad stignu slike bice mutne, pa ce komentari da krenu na tu stranu. A niko da kupi...

 

Mada napisa tindirbp da mu je telefon na popravci, sad ce slike sigurno biti ok. Sigurno radi zamenu ili ciscenje objektiva na tel. :lol:

 

haha brao gulobe ,ma ubio sam se...jbg,gotov telefon pa cu da metem slike kad dodjem k sebi...a onaj tel. sa "lepim "slikama sam bacio,dobra je kamera ovde :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Hvala na trudu ali ovo mi vise lici za skutere..Tesko da bi to podiglo mog CBR-a 1000f...U savakom slucaju sretana prodaja..0takoje.gif

e vidi ovako,podizao sam:transalpa,dr big 800,cbr 600,gsxr 750 ,afriku itd itd,e jedino nece moci dici tvoj motor ako si ga zalivo betonom... :neznam: pa pogle bre kolki je klip i cevure!!! :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Hvala na trudu ali ovo mi vise lici za skutere..Tesko da bi to podiglo mog CBR-a 1000f...U savakom slucaju sretana prodaja..0takoje.gif

e vidi ovako,podizao sam:transalpa,dr big 800,cbr 600,gsxr 750 ,afriku itd itd,e jedino nece moci dici tvoj motor ako si ga zalivo betonom... :neznam: pa pogle bre kolki je klip i cevure!!! :aha:

Izvini ali trazim nesto profi..Da je kvalitetno i da ima i malo estetike..Dakle fabricko..Kao na slikama..Cena od 400 do 500e.Nije problem..Veliki pozdrav za tebe i hvala..Ne odgovara mi...

post-21769-0-34142200-1356125687_thumb.jpg

post-21769-0-22474400-1356125734_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

ok ali originala nemas za 150 evra znaj to...ova je jaka i sluzi svrsi,kila farbe je 300 dinara pa se i ova ofarba i nasminka,e sad...tvoj izbor,pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Hvala na trudu ali ovo mi vise lici za skutere..Tesko da bi to podiglo mog CBR-a 1000f...U savakom slucaju sretana prodaja..0takoje.gif

e vidi ovako,podizao sam:transalpa,dr big 800,cbr 600,gsxr 750 ,afriku itd itd,e jedino nece moci dici tvoj motor ako si ga zalivo betonom... :neznam: pa pogle bre kolki je klip i cevure!!! :aha:

Izvini ali trazim nesto profi..Da je kvalitetno i da ima i malo estetike..Dakle fabricko..Kao na slikama..Cena od 400 do 500e.Nije problem..Veliki pozdrav za tebe i hvala..Ne odgovara mi...

 

Ja imam ovakav kao sa ove druge slike,400e sam ga platio.

Cim prosirim servis uzecu bar jos jedan takav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja