Jump to content

Moto Zajednica

epa ja sam poceo,a kako ce da ispadne,videcemo

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

I ja sam se pre par godina upustio u sličnu avanturu. Čak je i kombinacija ista RF600/900. Evo par sličica kako je to kod mene išlo. Nisam baš imao sve uslove za rad, sve sam radio sam, sa priručnim sredstvima, i na kraju sam zadovoljan kako je ispalo. Najviše sam se zezao sa šarom na donjem delu oklopa, a kada sam sklopio motor ona se gotovo i ne primećuje! Ali sam se prošle godine žestoko zezao da je ponovo uradim, kada sam prilikom izvlačenja motora iz garaže zakačio prag i polomio zadnji donji deo oklopa. Na slikama se vide i kacige ofarbane u istu boju.

Zašto bi menjao satove kada su isti, jedino što crveno polje kode RF900 počinje 1000 RPM ranije? Ja sam ugrađivao pokazivač stepena prenosa, pa sam se malo igrao sa pozadinom. Na jednoj slici se vidi i ubačen zadnji blatobran od nekog K modela. A, da falila mi je jedna "škrga" pa sam napravio sve 4 nove na CNC glodalici od "alubonda" (kompozit Al-PA). Pozdrav i puno sreće u radu!

 

odlichno! predobro! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja