Jump to content

Moto Zajednica

PETICIJA ZA UMANJENJE TAKSI ZA REGISTRACIJU

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Sada sam procitao ovaj post. Da li moze i dalje da se sakupljaju potpisi i dokle se stiglo sa akcijom.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Srbija / Novi Sad

kao što je već u ranijim postovima i rećeno teško prolaze petijice bez ozbiljne političke podrške u parlamentu, ovu peticiju sam dao poslanicima iz opozicionih partija da ovu našu stvar podrže direktno u parlamentu  u vidu amandmana na predloženi zakon o saobracaju.

pogledali , prihvatili,komentar je bio- "ovo ima smisla, na ovom treba poraditi za skupštinskom govornicom" Inaće ovaj zakon bi trebalo da bude na dnevnom redu do nove godine.

bez obzira šta će skupština da uradi ,potpise i dalje treba skupljati, pa ako bude trebalo na proleće u akciju!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Tu i tamo

Ljudi,

Mozda je tema vec zastarela ali imam ja jedan komentar na sve to.

Ljudi - ovo uopste nije pitanje velicine taksa ili drugih troskova.

 

Ovo sranje od precedure za svakogodisnju registraciju bilo kog vozila je pravo DRKANJE GRADJANA!

Pa gde bre ima da se nove vozila registruju svake godine? Jednom registrujes i nikad vise covece!

Samo tehnicki pregled svake godine a nove vozila tek posle 3, 2 pa onda svake godine i to je to.

Naravno si u obavezi da osiguras kola/motor/traktor/kamion etc ali to će patrola koja te zaustavi proveriti da'l imas ili ne.

 

Provalite samo koje su to sulude vestacke troskove napravljene - samo da placaju: administrativna taksa, republicka taksa, taksa za kurac, taksa za ne znam sta, posrednici, agencije.

 

Dodje mi da skinem ove registracije i vozim motor sa stranim tablama. Ja to mogu a verovatno pola ili vise od vas bi to uradili da su mogli.

 

Sto znaci peticija bi trebala da glasi ne smanjenje troskova - mislim to jedna stvar - ali uopste revidiranje ove j... procedure!

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Od ove "akcije" očigledno nema ništa, zbog dnevnopolitičkih prilika i razularene SEK-e.

 

Šuška se da će vrlo uskoro poskupeti registracija.

 

Nazdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Maribor, Slovenija
  • Motocikl: Honda Deauvill NT650, BMW R1150RT

Zanima me koliko iznose troškovi osiguranja, drunarina i ostali troškovi za registracuiju motora u Srbiji?

Ja sam neki dan platio za moj motor osiguranja 97€, još me čeka cca. 70€ drumarine.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZRX 1200 R

Registracija nebi bila toliko skupa da GLODARI nisu uveli TAKSU NA LUKSUZ,pa tako za registraciju mi treba 41000 din, od cega je ta taksa za luksuz 24000 din. Trebalo bi uvesti kvartalno registrovanje motora i trebalo bi istrajati u akciji za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda

Ja sam član "NO LIMITS"-Kikinda. Mi smo danas dobili obaveštenje od MAS-a da se u petak 24.04.2009.godine u 13 h, ispred skupštine u BG organizuje protest povodom visokih taksi za registraciju motocikala i njene "dužine".

Jel moguće da na BJ ništa nema o tome!? Ili ne mogu da nadjem.

Mi planiramo da podržimo akciju. Koliko znam i BJ-evci su  planirali  isto, ranije?

Što više nas bi trebalo da se pojavi, da shvate koliko nas ima!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja