Jump to content

Moto Zajednica

Maxi Garazica

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Satelis ostao bez : sedista, akumolatora, srednjeg tunela, nosaca akumulatora, poda, plastika sa leve strane, poklopca ventila, rasturena transmisija, nema ulja u motoru.... radovi u toku 1hej.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Satelis ostao bez : sedista, akumolatora, srednjeg tunela, nosaca akumulatora, poda, plastika sa leve strane, poklopca ventila, rasturena transmisija, nema ulja u motoru.... radovi u toku 1hej.gif

 

al otvras masinu....ako radis baci neku sliku ili nova tema pa lepo slika po slika.....planiram ja da odradim nesto oko masine ove zime pa svaki savet i prikaz bi mi dobor dosao.....?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Srdjan NS

Spremam ga za sl. sezonu, idealna prilika da se na tenane pozabavim sredjivanju, bice opis radova propracene slikama.

 

Hogar@

pu pu daleko bilo, mrdni se s'mesta 0a-smiley.gif, ma da prosle godine vrebala ga ph34r.gif x2 da ga maznu iz dvorista 1hmm.gif

 

bugiman@

rano je za otvaranje masine 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

valjda sam ukapiro temu pa da pocnem

vozikam ti se ja tako sa mojim majesty 250 kad od jednom stane. verglam ko budala ma jok ko da je neko skinuo kabal sa svecice. Staju momci iz surcina (da im se zahvalim na bajkerskoj solidarnosti) pokusavaju samnom ali govno ne reaguje. popizdim odslepam u laguni karavan skuter i krenem lagano ispred zgrade da sredjujem. posle celog dana zezanja neotkrijem nista sem da je varnica mnogo slaba. krenem da se raspitujem po chatovima kazu verovatno cdi. krenem da trazim cdi u yamahi kazu samo 550eura prava sitnica nema sta. obilazim razne radnje servise lutam po netu ni traga ni glasa. odem ja u radnju u radnicku ulicu dole kod ace francuza kaze da ima nesto cdi pa da donesem da uporedimo. naravno nema taj sto mi treba. posalje me on kod nekog lika zeleznik negde kod pruge. lik je hteo da mi radi namotaje i ubedjuje me kako su oni otisli. Neda mi djavo mira nastavim ja da lutam po forumima i svi hvale labus. Odem ja do njih kad ono dva ATLANTIC 500 dole :P krenem razgovor sa Arakis i kaze mi jednostavno da je cdi pogleda manual vidi da namotaji u mom slucaju nemaju veze sa palenjem... Posalje kaze mi da probam da nadjem deo preko ebay i sa 550eura dodjem na cenu od 35eura bez troskova prevoza.

P.s Ako vam trebaju slike radova imam ih dosta

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Shamane, Shamane...sećam te se od letos...jedan AA je bio moj a onaj drugi Atlantic.... :stabre:.... verovatno misliš na ex. Rumbin, ali on je u to vreme imao inventarski broj Labosa pa se vodio na popisu obavezne opreme kod njih :zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Кад је већ отворена оваква тема да је искористим а и вас богами да ми помогнете.Као што су неки информисани имао сам летос мали удес где је мезимица боље прошла од мене 1hmm.gif,али пошто сам ја скоро спреман за сезону морам и за њу да се побринем.

Треба ће ми неко да ми среди пластике које су попуцале, па сам отворен за предлоге.

Хвала унапред колеге0takoje.gif

 

Да не би никог рекламирали предлоге можете на ПП

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Кад је већ отворена оваква тема да је искористим а и вас богами да ми помогнете.Као што су неки информисани имао сам летос мали удес где је мезимица боље прошла од мене 1hmm.gif,али пошто сам ја скоро спреман за сезону морам и за њу да се побринем.

Треба ће ми неко да ми среди пластике које су попуцале, па сам отворен за предлоге.

Хвала унапред колеге0takoje.gif

 

Да не би никог рекламирали предлоге можете на ПП

 

Baš ovde treba da ti odgovore da bi ljudi znali gde da traže kad im bude trebalo, ja recimo nemam pojma ali bi mi možda značila informacija... :zdravo:

 

Kako ide oporavak?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Braco ima plasticar preko puta ex Sljukine pumpe sadasnje OMV ili ispod Kluza (200-300m) kad krenes ka gradu sa desne strane ili Borisini drugari.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

 

 

Baš ovde treba da ti odgovore da bi ljudi znali gde da traže kad im bude trebalo, ja recimo nemam pojma ali bi mi možda značila informacija... :zdravo:

 

Kako ide oporavak?

Ма опоравак физички је супер,мало ми фали да сам 100% опорављен,бићу ја спреман за сезону,само још скутер лагано да спремим.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Drugi momenat današnje prosvetljenosti, inspirisan prvim, jel, ću detaljno prezentovati u sledećim redovima ... :Mina:

 

Daklem svi koji ne znaju ja imam ovu lepu kacigu

xghdxgfimages.jpg i šta sam primetio... da bogami lepo tutnji kad se malo brže potera niZ put,

 

elem, ranije još sam provalio kad pokrijem rukavicom ovaj deo gde vizir nestaje ispod ovog plastičnog poklopca tutanj izčezne momentalo, ali kako to zatvoriti kad je sve puno pokretnih delova, te vizir, te cela brada

 

Danas uzeh ja moju kacigu da operem vizir lepo ko čovek, rasturim lepo sve i tada .... ideja

 

Satih se da tu garaži imam neki sunđer koji sam dobio u kutiji ispod nove matične ploče i rekoh daj da probam... ,

trk u kuću po makaze ...

P3200381.JPG

 

samo sam isekao približno oblik, po obliku plastičnog dela i stavio ga na isti bez lepljenja

 

P3200384.JPG

 

 

Pažljivo sve vratio na svoje mesto

 

P3200385.JPG

 

i sve radi bezprekorno, ništa ne zapinje, ne kači , ne gužva i sad trk na vožnju....

 

Rezultat je više nego zadovoljavajući , buka nije izčezla kao da je zadihtovano, ali je mnogo manja. Sve u svemu ogromno zadovoljstvo koje doživite kad na jednostavan, a efikasan način rešite problem koji vas muči -- neprocenjivo

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja