Jump to content

Moto Zajednica

Maxi Garazica

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Postavljam ovu temu iz razloga preglednosti, funkcionalnosti i donekle sredjenosti ovog naseg Maxi kutka...

Naime nadam se da moze da se u ovu Maxi Garazicu stave sve teme tipa "pomoc", "problem", "ugradio ovo", "ugradio ono", "gde kupiti" (otprilike teme koje traju 4-5 dana i onda ostanu u nekom zapecku nikad vise ne otvorene)...

 

Ako ova prica moze da prodje zamolio bi Alexanta da malo preuredi "nas kutak", a Satelisa da bude pocasni gost teme i nas glas razuma za dosta stvari :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Nije losa ideja, ali mislim da ce opet biti malo konfuzno... Mislim da je resenje da za 10 ili 20 koliko god modela maxi skutera postoji tema gde ce biti opste stvari o tom modelu da kazem, i uokviru nje postoji garaza gde ce ljudi iznositi probleme, a ostali ako znaju pomognu drugu u nevolji. Pozz!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2026 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ja reko ti nasao neki prostor gde mozemo svi da ostavimo nase ljubimce i po potrebi da cackamo na njima u toku zime,kad ono1nanana.gif

Nije losa ideja ali mislim da je bolje ka sto ima deo foruma "Vozili smo" pa onda svi dali svoj sud o odredjenom modelu,dobre i lose strane istih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Svaki predlog je dobro dosao, samo da na kraju price imamo lepo organizovan "kutak" gde cemo da udjemo vidimo sta nas zanima, ako mozemo pomognemo i toliko :zdravo: ...

 

Sto se tice garaze koju si ti zamislio, imao sam ja takvu POSLOVNU ideju koja stoji u glavi i ceka bolje dane... :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

 

ako ti treba garaza, dogegaj se do brda imam jednu poluslobodnu :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2026 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

ako ti treba garaza, dogegaj se do brda imam jednu poluslobodnu :moto3:

 

Hvala u svakom slucaju :takoje: ,brat Dare se pobrinuo da moja mezimica ima smestaj dok je ovako fino i toplo :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

Hm, dok sam bio vlasnik jednog specificnog automobila, aktivno sam posecivao strane forume, i jedan ovakav projekat su grci zapoceli i uspeli. Naime, imaju mesecnu clanarinu za svoj klub, od koje placaju prostor u kojem se vidjaju svakodnevno (nije obavezno) + imaju jednu vecu radionicu i garazu gde povremeno popravljaju automobile ili vrse prepravke (farbanje, montiranje dodatne opreme itd). Mozda nesto takvo da zazivi a ako neko hoce da parkira motor preko zime moze, uveca mu se clanarina za taj period i ima i garazu. Po meni je vrlo bitno za ovakvo nesto, maksimalno razumevanje i minimu sujete (tipa: ja sam platio a drugi koristi itd. ..)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Hm, dok sam bio vlasnik jednog specificnog automobila, aktivno sam posecivao strane forume, i jedan ovakav projekat su grci zapoceli i uspeli. Naime, imaju mesecnu clanarinu za svoj klub, od koje placaju prostor u kojem se vidjaju svakodnevno (nije obavezno) + imaju jednu vecu radionicu i garazu gde povremeno popravljaju automobile ili vrse prepravke (farbanje, montiranje dodatne opreme itd). Mozda nesto takvo da zazivi a ako neko hoce da parkira motor preko zime moze, uveca mu se clanarina za taj period i ima i garazu. Po meni je vrlo bitno za ovakvo nesto, maksimalno razumevanje i minimum sujete (tipa: ja sam platio a drugi koristi itd. ..)

 

Lepo zvuči, ali na OVIM prostorima - ne biva :(

Pa mi nismo u stanju ni Deda Mraz akciju da ispoštujemo, već su Laboranti morali da daju ove godine fiskalne račune, (pored spiskova, potpisa i telefona, što je i ranije bilo), za svaku donaciju (odelce), jer kao navodno trpaju lovu u svoj džep! :lud:

 

Naša posla :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

@ HOGAR STRASNI Potpuno se slazem!!!!!!!!!!! Ionako je Labos mesto okupljnja na neki nacin, gde se motor popravi, gde se pije kafa ili pivce, gde su Laboranti dobri likovi skroz... i tamo uvek nekoga sretnes 1aha.gif1aha.gif1aha.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Ne staj coveku na muku 1jok.gif tebe srecem stalno pored cuvene trafike, po kraju i u Labosu podrazumeva se, Zeku zubara ponekad, a sa Fankijem se dovucem da mu pravim drustvo 1neznam.gif

Obicno Fanky-a...1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Ionako je Labos mesto okupljnja na neki nacin, gde se motor popravi, gde se pije kafa ili pivce, gde su Laboranti dobri likovi skroz...

 

I baš u to ime "zahvalnosti", neki dripac maznu Scubi kacigu sa motora, pre neki dan. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Obicno Fanky-a...1jee1.gif

 

:lol::lol::lol:

Pa pazi kad god ti sretnes mene u labosu sretnem i ja tebe samo je pitanje ko pre stigne

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

UZAS!!!!!!!!!!! 1staa.gif0ljut2.gif

Ionako je Labos mesto okupljnja na neki nacin, gde se motor popravi, gde se pije kafa ili pivce, gde su Laboranti dobri likovi skroz...

 

I baš u to ime "zahvalnosti", neki dripac maznu Scubi kacigu sa motora, pre neki dan. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Ako ima dovoljno ljudi iz Ns koji su za neku zajednicku veliku "garazicu" 0stabre.gif ja sam za, to bi zaista bila prava stvar!

 

Super ideja a niko se ne javlja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

super je i ideja teme pa se ispisasmo ko se gde sreo i kome je sta ukradeno :zbunjen: :zbunjen: :zbunjen: , a niko se ne javlja za probleme koje mozda neko i moze da resi ... :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ako ima dovoljno ljudi iz Ns koji su za neku zajednicku veliku "garazicu" 0stabre.gif ja sam za, to bi zaista bila prava stvar!

 

Super ideja a niko se ne javlja!

Batice ne znam da li si primetio u poslednje vreme jedino ja taj od novosadjana koji visi na ovom forumu a posto si mi virtuelno pucao u AA ja jednostavno ne smem 1ups.gifsa tobom da se sretnem uzivo a kamoli da sa tobom delim garazu!!! 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja