Jump to content

Moto Zajednica

>>malaguti>><<suzuki>><<aprilia>>

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Planira moj cale da uzme neki od ovih skutera,pa se ubi nervirajuci sta da uzme....posto voli italijane i samo italijane,prvo je bilo aprilia atlantic 125,zatim malaguti madison 125 i na kraju japanac  ;) suzuki burgman 125 ....po vama,sta je najpametnije uzeti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

novog il polovnog???

za shta cce mu sluzziti... vozznja po gradu ili mozzda neka kracca tura po okolini???

da li cena utiche na konachni izbor???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja bih se odlucio za apriliu.Razlog je sto je malo lepsa za voznju od burgmana i lepse izgleda od njega,od malgutija bolje ide,

bar ono sto sam ja probao.Mislim da je za grad bolja i cini mi se da ce lakse da se proda nego malaguti i suzuki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Uh..tezak izbor koji se na kraju uvek svede na estetiku...ja bih uzeo madison-a, najlepsi mi je a i ima proveren minarelli agregat.

Jeste da je slabiji od konkurencije, ali nisu to neke drasticne razlike kada je 125ccm u pitanju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

novog il polovnog???

za shta cce mu sluzziti... vozznja po gradu ili mozzda neka kracca tura po okolini???

da li cena utiche na konachni izbor???

 

voznja po gradu,cena do 2000 eur....pa i ja mislim da je najbolje aprilia,nekako mi je aprilia kao ''mercedes''  ;) a mecka,je mecka....  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Svi oni imaju oko 13-14 ks.Nisam bas siguran da atlantik moze da se nadje za te pare 2002 god. i da ih ima dosta.

Ja bih jos prosirio izbor na skarabeo 125.Ruzan je do zla boga ali sto lepo pegla sa onim velikim tockovima to je bruka.

Ja sam vozio jedan,ide 120,strasno udoban,nije veliki potrosac,a i cena mu nije velika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Daj Yomanu tih 2000 Evrića i još podigni kredit da doplatiš za ostatak  ;) ;) ;)

Bolje da da meni i da ne podize kredit.Ima i kusur da mu vratim da se vozi celu sezonu :);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja bih se odluicio za Malaguti Madison jer je proveren motor. Skuter je prelep i ima kvalitetan motor i kocnice tako da bi pre uzeo njega. Do sad sam ga vozio dosta puta i prezadovoljan sam kakvu udobnost pruza. Mada skoro nikakva razlika nije ni sa ostala dva ali mislim da su italijani sto se tice skutera ipak naj bolji i tu nema mnogo diskusije 8).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Daj Yomanu tih 2000 Evrića i još podigni kredit da doplatiš za ostatak  ;) ;) ;)

 

  :D sto bih dao Yomanu  ;) sta on ima neki skuterchic ?

 

Daj Yomanu tih 2000 Evrića i još podigni kredit da doplatiš za ostatak  ;) ;) ;)

Bolje da da meni i da ne podize kredit.Ima i kusur da mu vratim da se vozi celu sezonu :);)

 

muljaz imam vec jednu apriliu  ;) jes da je ova tvoja 250 ali jbg sad..... nije to maxi skuter  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

muljaz imam vec jednu apriliu  ;) jes da je ova tvoja 250 ali jbg sad..... nije to maxi skuter  ;)

Zezam se ja,napisao sam dole da moj vise nije na prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Nikako, nikako burgman, jedini scooter koji vredi nesto od burgmana je 650, ostali imaju mnoooogo defekta. Pod broj jedan kvacilo a ostalo da ne spominjem..Mnogo sam procesljao scootere kada mi je trebao jedan i na kraju sam se odlucio za yamahu majesty400, i evo skoro 10000km i nikad nikakav kvar..ni najmanji. A nema gde sve nisam isao sa njime cak i po planini. Jednostavno vredi svaku paru koju das za njega. Pogledaj majesty250 koliko ja znam to ti je odlican scooter a i nebi trebalo da kosta mnogo vise nego 125cc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Nikako, nikako burgman, jedini scooter koji vredi nesto od burgmana je 650, ostali imaju mnoooogo defekta. Pod broj jedan kvacilo a ostalo da ne spominjem..Mnogo sam procesljao scootere kada mi je trebao jedan i na kraju sam se odlucio za yamahu majesty400, i evo skoro 10000km i nikad nikakav kvar..ni najmanji. A nema gde sve nisam isao sa njime cak i po planini. Jednostavno vredi svaku paru koju das za njega. Pogledaj majesty250 koliko ja znam to ti je odlican scooter a i nebi trebalo da kosta mnogo vise nego 125cc.

 

da sve to stoji...ali treba nesto do 125ccm....da mogu i ja malo da ga vozam.....imam 15 godina  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Majesty 250 je perverzija motor, mozes da ga nadjes oko 1800e.Sto se tice ova tri vozi sam Madisona, fali mu snage.Ima odlicne kocnice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ma ne sedim na usima ali je zorro pomenuo Majesty a ja se setih kako sam balavio dok sam je vozio...Velika je razlika izmedju nje i ova tri motora, druga je to klasa...A sto se tice njih za Malaguti sam ti rekao, ova dva, na zalost nisam vozio pa ne mogu da ti pomognem.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja