Jump to content

Moto Zajednica

menjam lap top za bilo kakav auto

Recommended Posts

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Dajem IBM T42,lap top,ispravan...u mom posedu je 3 godine,menjao sam bateriju i cd rom prosle godine...kostao me cirka 400 e.E posto mi treba neki auto hitno,racunam ga 150 e i mogu jos malo da doplatim za bilo sta od kola...064 119 13 90

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ja imam renoa 4 gtl 1100 limariski odlican,motor dobar,jos registrovan,350 evra,imam i staru 4 gt 850 kubika motor tek uradjen i tako stajao,otrulio, 150 evra,juga 45 isto truo 150,mercedesa 123 200 d limariski prefektan motor rasklopljen,uz njega dajem jos jednog u delovima bez skoljke,zastava 128 85 god. 26000 km presla bukvalno nova,zadnih 24 god,provela u garazi samo povremeno paljena,i nije iz garaze ni jednom izasla 600evra... sve mi to stoji jer imam druga dva auta sto vozim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja imam renoa 4 gtl 1100 limariski odlican,motor dobar,jos registrovan,350 evra,imam i staru 4 gt 850 kubika motor tek uradjen i tako stajao,otrulio, 150 evra,juga 45 isto truo 150,mercedesa 123 200 d limariski prefektan motor rasklopljen,uz njega dajem jos jednog u delovima bez skoljke,zastava 128 85 god. 26000 km presla bukvalno nova,zadnih 24 god,provela u garazi samo povremeno paljena,i nije iz garaze ni jednom izasla 600evra... sve mi to stoji jer imam druga dva auta sto vozim...

 

Jel to ona fora

 

"Ne prodajem nista samo se hvalim" :lol::lol::lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ne,jer su to samo krsevi,pa ako mu nesto pase nek odabere,jer mi je sve to visak...da sam hteo da se hvalim napisao bi sta imam od kola i masina,koje dosta vise vrede od ovoga..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Mohikanac ja i ti cini mi se pricasmo o tom trulom renou 4, jel mora da se krpi odma ili postoje sanse da ispadnes cim sednes? Treba i meni nesto jeftino da me vozi 3 km do posla i nazad. Kakav ti je taj jugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

De de salimo se malo :takoje:

 

Cipura okaci kompletne podatke od masine,mozda imam kupca.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Mohikanac ja i ti cini mi se pricasmo o tom trulom renou 4, jel mora da se krpi odma ili postoje sanse da ispadnes cim sednes? Treba i meni nesto jeftino da me vozi 3 km do posla i nazad. Kakav ti je taj jugo?

 

Reno moze da se vozi koliko hoces,nije mnogo truo,al je ruzan na izgled, jugo takodje,patos zdrav,greda zdrava,truo oko dzepova pozadi i rubovi isto vizuelno ruzan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ta 123ka, limarski perfektna!?, jel to znači da nije farban, pa se vidi da je lim dobar, ili je krpljen pa farban i dobar? pitam zato što moj drugar juri takav lim, normalno ako je bolji od njegovog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Mecka je radena... tj. krpljena,nije kod mene,tako sam je uzeo,4 god je kod mene i stoji kako stoji,nigde ne pokazuje rdju i trulez..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Danas sam prodao lap top za 100 e,dodao jos 100 e i kupio ford fiestu dizel...stvarno bas dobra za te pare...hvala drugari na ponudama...pozz :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Verovali ili ne u voznom stanju,malo izmatirala boja ali nema veze...a sto se voznje tice necu ga ja voziti,nego sam ga menjao za biga sa zakucalom masinom...e njega cu da vozim kad ga uradim... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Mecka je radena... tj. krpljena,nije kod mene,tako sam je uzeo,4 god je kod mene i stoji kako stoji,nigde ne pokazuje rdju i trulez..

 

Koliko para je cenis, znam i ja jednog sto voli 123ke i sta bi trebalo da se uradi, da se napakuje motor ili imas drugi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Pa da li je moguce da ima da se kupi auto u voznom stanju za 200e ????

Moze, kupio drugar u Nisu Opel Korsu za 250e registrovanu i vozi se vec 2 meseca bez problema, verovatno nije za put oko sveta ali do posla i nazad ide...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ma ako mozes da ga parkiras negde blizu nekog izvora struje 220v nije problem. A i sada neces vise tociti d2 a euro se bolje ponasa na minusu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

U pravu je Stefi u pitanju je Suzuku Dr 800 big..dogurao sam ga malo pre...umreh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

U pravu je Stefi u pitanju je Suzuku Dr 800 big..dogurao sam ga malo pre...umreh...

i ja sam ga gurao...mislim motor:)znaci tezak u p.m.,ali udobaaaaaaannn 3x vise...extra motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

U pravu je Stefi u pitanju je Suzuku Dr 800 big..dogurao sam ga malo pre...umreh...

 

E sad kad se konačno zna u šta se pretvorio taj Lap-top - mogo bi da staviš i neku sliku, pa da ocenimo trgopvinu ! :Mina: :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja