Jump to content

Moto Zajednica

BEVERLY 300 i.e. BRONZE PERSEO 2012

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

Evo, kupljen 29.11.2012 u PIAGGIO GROUP SRBIJA (PGS - PRVI GLAS SRBIJE :) :) ). Boja je BRONZE PERSEO. Uskoro mi stiže i kofer u boji skutera. prešao sam sa njim 45 km. :) tog prvog dana, oprao ga, parkirao u garažu, pokrio ceradom i čekam proleće. 100% sam na vožnjama sa Vama samo da se malo upoznam sa Beverly-em. Inače sam do sada vozio SPEEDFIGHT 2 od 50 ccm koji je imao kit na sebi ali sve to menja kompletnu sliku kada kažem da sam PEUGEOT kupio sa 31 godinu i vozio ga do svoje 41.

IMG_0127.jpg

Ovo je u salonu

IMG_0124.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

10 godina speedfight?

 

Verujem da je mnogo truda ulozeno u tim godinama da se jednom vozi nesto ovako, cestitam! Vidjam jedan slican po gradu, zaista prelep! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

10 godina speedfight?

 

Verujem da je mnogo truda ulozeno u tim godinama da se jednom vozi nesto ovako, cestitam! Vidjam jedan slican po gradu, zaista prelep! 1zdravo.gif

 

Ma najbolje od svega je što je taj SPEEDFIGHT prešao samo 14000 km za tih 10 god. Prodao sam ga prvom koji je došao da ga vidi jer je motor bio savršen. Čak ni cenu nije spuštao. Momak me par puta zvao da se zahvali što sam tako očuvao motor. :) Imao sam zadnjih šest godina kabriolet koji se vozio leti i vikendom, prodam ga pre nekih mesec dana i pogodi mi se extra cena u PGS i eto ga Beverly. Inače sam ga kupovao od maja meseca i nisam žurio, Čekao sam pravu cenu i ponudu.

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Cestitam na kupovini i neka te dugo sluzi , i naravno vidimo se na prolece na nekoj voznji 1moto3.gif

 

 

Ps: samo da kupim pre proleca neku masinu 0stabre.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Prelep smekerski motoric0takoje.gif.U zdravlje da te sluzi i da predjes mnooogo km sa njim

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Lepo izgleda, nema sta i dobro nam dosao 0takoje.gif

SF2 jako dobar sqt i po mom misljenju nisi trebao da ga prodas osim ako se bas mora 1neznam.gif ( 100 puta mi je proslo kroz glavu da pored maxia imam neko 2T skuterce...prodavnica, hrana za macke, babi lek i ostalo )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

Lepo izgleda, nema sta i dobro nam dosao 0takoje.gif

SF2 jako dobar sqt i po mom misljenju nisi trebao da ga prodas osim ako se bas mora 1neznam.gif ( 100 puta mi je proslo kroz glavu da pored maxia imam neko 2T skuterce...prodavnica, hrana za macke, babi lek i ostalo )

 

Ma speedfight je samo stajao i skupljao prašinu. Ove godine sam prešao oko 300km. Nije imalo svrhe. Inače i ja mislim da je odličan skuter. Sad čekam proleće i u vožnju.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Lepo izgleda, nema sta i dobro nam dosao 0takoje.gif

SF2 jako dobar sqt i po mom misljenju nisi trebao da ga prodas osim ako se bas mora 1neznam.gif ( 100 puta mi je proslo kroz glavu da pored maxia imam neko 2T skuterce...prodavnica, hrana za macke, babi lek i ostalo )

 

Ma speedfight je samo stajao i skupljao prašinu. Ove godine sam prešao oko 300km. Nije imalo svrhe. Inače i ja mislim da je odličan skuter. Sad čekam proleće i u vožnju.

 

 

 

 

U zdravlje da ga vozis i dobro nam dosao!!! I ne cekaj prolece vozi ga malo kako mozes da izdrzis ja bih poludeo!!!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5686 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Svaka čast na ponovljaju i pripazi: držimo te za reč da nam se na proleće priključiš. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

ako ti nije problem da mi napises koja je bila cena ovog motora sa vizirom i koferom?mozes i na pp.hvala!

 

Imaš PP.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

Lepo izgleda, nema sta i dobro nam dosao 0takoje.gif

SF2 jako dobar sqt i po mom misljenju nisi trebao da ga prodas osim ako se bas mora 1neznam.gif ( 100 puta mi je proslo kroz glavu da pored maxia imam neko 2T skuterce...prodavnica, hrana za macke, babi lek i ostalo )

 

Ma speedfight je samo stajao i skupljao prašinu. Ove godine sam prešao oko 300km. Nije imalo svrhe. Inače i ja mislim da je odličan skuter. Sad čekam proleće i u vožnju.

 

 

 

 

U zdravlje da ga vozis i dobro nam dosao!!! I ne cekaj prolece vozi ga malo kako mozes da izdrzis ja bih poludeo!!!1moto3.gif

 

Vozio sam ga taj dan kada sam ga uzeo, a Ja nisam neki bajker/skuteras tj. uopste nemam opremu a sve ispod 20 stepeni je za mene hladno, :) tako da jos uvek osecam hladnocu od tog dana ... :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

Svaka čast na ponovljaju i pripazi: držimo te za reč da nam se na proleće priključiš. :takoje:

 

Na proleće se vidimo sigurno + u planu je put do Zell am See-a u Austriji negde u Julu tako da ... Biće slika i putopisa ...

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

I mene interesuje cena ovog motora, ako mozes napisi ovde ako onda bih zamolio za pp. Hvala

 

Imaš pp.

 

Pozdrav

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Zaista prelep, fantastičan skut izvanrednog izgleda, naročito u toj boji :moto3:

 

Iskorišćena PGS novogodišnja akcija!

 

A o ljudima u PGS-u i njihovoj predusetljivosti i angažovanosti sve naj naj............ BOLJE :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Vise sam pristalica touring skutera,ili bar skutera koji teze tome..ali ovaj Beverly je stvarno prelep..mnogo lep skuter nema sta :moto3: .Nek je sa srecom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Prvi put kad sam video ovaj skuter, odusevio sam se kako izgleda. Elegancija u pokretu.

Odlicna kupovina! Sto bi se u nasem narodu reklo: "Da te sluzi u zdravlju i veselju!" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja