Jump to content

Moto Zajednica

startni pistolj ekol firat compact 9mm

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

ovo sam skoro dobio u zamenu i bas mi ne treba... Uradjen je od metala, osecaj je kao da drzite pravi pistolj cak je i pucanj isti, odlican recimo za dresuru lovackih pasa da se naviknu na pucanj, ali i za plasenje lopova! Koristi corke 9mm sarzer 15+1, ima dodatak koji se nasrafi na kraju cevi za ispaljivanje raketica, cena 80 e slike cu aksnije ali je mat siva boja ekol firat compact! i da nov je ispalio 20ak coraka ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Za trafike ekstra stvar... :zvizduk:

Jeste da, i ovaj sto radi na trafici izvadi pravi pistolj i ubije nekog nalozenog klinca koji je mislio da ce igrackom opljackati nekog ili obratno... Zlo od naprave. Bolje da imas pravi nego ovo... Sorry na off-u ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Za trafike ekstra stvar... :zvizduk:

Jeste da, i ovaj sto radi na trafici izvadi pravi pistolj i ubije nekog nalozenog klinca koji je mislio da ce igrackom opljackati nekog ili obratno... Zlo od naprave. Bolje da imas pravi nego ovo... Sorry na off-u ;)

U bre, mnogo gledas americke filmove... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Za trafike ekstra stvar... :zvizduk:

Jeste da, i ovaj sto radi na trafici izvadi pravi pistolj i ubije nekog nalozenog klinca koji je mislio da ce igrackom opljackati nekog ili obratno... Zlo od naprave. Bolje da imas pravi nego ovo... Sorry na off-u ;)

U bre, mnogo gledas americke filmove... :P

 

Ne gleda... Caletov ortak je tako ubio drugara. Covek drzao zlataru i taj njegov (pokojni) drugar hteo da se nasali i uleti sa ovakvim pistoljem (replika) i maskom na glavi u zlataru da napravi foru, a ovaj ispod pulta izvuce pravi i izreseta ga posteno.

 

A cuo sam za jos takvih situacija... tako da se to ne desava samo u americkim folmovima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Za trafike ekstra stvar... :zvizduk:

Jeste da, i ovaj sto radi na trafici izvadi pravi pistolj i ubije nekog nalozenog klinca koji je mislio da ce igrackom opljackati nekog ili obratno... Zlo od naprave. Bolje da imas pravi nego ovo... Sorry na off-u ;)

U bre, mnogo gledas americke filmove... :P

 

Ne gleda... Caletov ortak je tako ubio drugara. Covek drzao zlataru i taj njegov (pokojni) drugar hteo da se nasali i uleti sa ovakvim pistoljem (replika) i maskom na glavi u zlataru da napravi foru, a ovaj ispod pulta izvuce pravi i izreseta ga posteno.

 

A cuo sam za jos takvih situacija... tako da se to ne desava samo u americkim folmovima ;)

Upravo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

AMAN LJUDI OVO NIEJ PISTOLJ NE MOZETE NIKOG DA UBIJETE! OVO JE OBICNA REPLIKA KOJOJ JE CEV DELIMICNO ZAPUSENA IMA PR MM PROLAZ DA MZOETE SIGNALNE RAKETICE DA ISPALITE I TOLIKO DA JE ZABRANJENO NEBI SE PRODAVALI PO LOVACKIM PRODAVNICAMA A POGOTOVO NE MUNICIJA.... AKO HOCE NEKO DA PITA NESTO U VEZI NEKA PITA AKO NE NEK NADJE DRUGO MESTO DA KOMENTARISE !!!!!!!!!!! EVO SLIKE ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

AMAN LJUDI OVO NIEJ PISTOLJ NE MOZETE NIKOG DA UBIJETE! OVO JE OBICNA REPLIKA KOJOJ JE CEV DELIMICNO ZAPUSENA IMA PR MM PROLAZ DA MZOETE SIGNALNE RAKETICE DA ISPALITE I TOLIKO DA JE ZABRANJENO NEBI SE PRODAVALI PO LOVACKIM PRODAVNICAMA A POGOTOVO NE MUNICIJA.... AKO HOCE NEKO DA PITA NESTO U VEZI NEKA PITA AKO NE NEK NADJE DRUGO MESTO DA KOMENTARISE !!!!!!!!!!! EVO SLIKE ...

 

Ako se ovo odnosi na moj komentar :stabre: :

 

napisao sam ga iz najbolje namere, jer: http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Policija-oduzima-startne-pishtolje-replike.lt.html :staa2:

 

a ne da ti kvarim posao. Da je ovo tačno, garantujem, jer je moj komšija ostao bez istog na ovaj način. Bolja je prodaja od usta do usta (bar znaš kome pričaš), a na forumu ima "svakakvih".

Još jednom se izvinjavam zbog dobre namere :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ma i ja se nasalio da je dobar za trafike, a ti sto vatrenim oruzjem kod nas brane svoju imovinu jedino sto mogu da dobiju je zatvor. Odkud im pravo da drze po radnjama vatreno oruzje i da ga koriste? Ako hoce zastitu neka je plate a ne da izigravaju kauboje. Inace lepa stvarcica a neki ga mozda mesaju sa gasnim koji ne moze tek tako da se kupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

moze da koristi corke sa suzavcem koje kod nas ne mozes da nadjes a i ako nadjes 10 kom 20 e .... A ovo je uglavnome xtra stvar za dresuru lovackih pasa, veselja i slicno nema zrno pa nemoze nikog da ubije. Inace drugu je ujka nacelnik Dba i reko slobodno moze neko da ga ima dokle god ga ne nosi po gradu i slicno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja