Jump to content

Moto Zajednica

Potreban radnik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 516 postova
  • Lokacija: Ozrenska 68
  • Motocikl: CFMOTO

Dragi prijatelji,

 

usled potrebe za poboljšanjem usluge krajnjim kupcima, stvorila se potreba za novim radnim mestom u našoj kompaniji. Shodno dugogodišnjoj saradnji i “ljubavi koju delimo” odlučili smo da ovu mogućnost ponudimo prvo vama.

 

Potreban nam je monter pneumatika za moto program (motocikli, skuteri, mopedi..) na neodređeno vreme.

Radno mesto se nalazi u Beogradu, nedaleko od centrale naše firme.

 

 

Uslovi:

 

  • Tehnički obrazovan sa poznavanjem osnova mehanike (poželjno iskustvo u održavanju motocikala i skutera)
  • Iskustvo u radu sa mašinom za montiranje/demontiranje pneumatika
  • Osnovno poznavanje računara / MS Office-a
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Aktivan vozač (dozvola B kategorije) i poželjno A
  • Spreman za dodatne obuke i stručna usavršavanja
  • Samostalan u radu i spreman za putovanja
  • Pedantnost i sistematičnost

Opis posla:

 

  • Zamena pneumatika na motociklima, skuterima i mopedima
  • Komunikacija sa potencijalnim kupcima
  • Održavanje zadužene opreme i voznog parka
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenog rukovodioca

Nudimo:

 

  • Odlične uslove za rad
  • Rad u stabilnoj firmi
  • Dobru zaradu
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

pošaljite svoj CV sa naznakom “za konkurs” na našu e-mail adresu : poslovi@motooprema.rs

 

Srećno

Vaš Guevara Tim

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

I ja sam bio na razgovoru za posao...verovatno smo bili isti dan...meni jos uvek nista nisu javili...rekli su da ce kao pazljivo birati,gledati svakog kandidata koji je najbolji za posao koji nude....

 

Ipak zele da krenu sezonu sa pouzdanim majstorom...e sad ko ce to biti,videcemo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Koliko sam razumeo, treba im monter-demonter pneumatika za program dvotockasa, a ne neki visokostrucan ili pouzdan majstor. Ko god bude bio primljen, ucice i ostrucavace se u hodu, i jednog dana ce, verovatno, postati i pouzdan majstor. To bi bilo kao da za kopanje kanala za vodovodne cevi trazis gradjevinskog inzenjera...

Svejedno, srecno u trazenju radnika, kao i u dobijanju posla!!! :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

U Srbiji je danas cudo (skoro i nemoguce) da vidis oglas u kojem poslodavci traze i zele da prime u radni odnos coveka koji je bez radnog iskustva...

Jasno je to da kada vec mozes da biras normalno je da u radni odnos uzmes nekoga ko vec ima radnog iskustva u obavljanju posla koji je poslodavcu potreban..

Ali sta da radi covek koji je upravo zavrsio skolovanje i sada je na samom pocetku svog trazenja posla?? Radno iskustvo se mora negde jednom zapoceti ali kako kad svi traze radnike sa vec stecenim iskustvom???...

 

A Guevara Timu svaka cast na tome sto su oglas za posao oglasili u ovoj nasoj maloj (za mene velikoj i dragoj :) zajednici) i samim tim dali prednost ljudima sa foruma :takoje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

Ja u prodavnici sportske opreme i rekvizita nisam dobio posao jer nikad nisam radio na fiskalnoj kasi (nauci se za 3 minuta, retard za 5). Inace sam trener sportova snage sa sertifikatom. Zaposlili su lika koji je bio sef neke tamo prodavnice, a da ga pitas cemu sluzi i kako se koristi ono sto prodaje, gledao bi te ko tele (kao i u vecini raznih drugih prodavnica).

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Zanimljivi ovi oglasi za posao - trazi se vulkanizer, al' da zna office i engleski :D Pa jel vi trazite menadzera ili vulkanizera sljakera :)

Uzgred, rad na masini za montazu guma se nauci za 10-15 minuta. Meni je drug jednom pokazao kako se radi (koja poluga cemu sluzi) i posle toga sam sebi promenio gume na masini bez problema.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

NA razgovoru za posao je receno da moras da budes poznavaoc Office-a i engleskog.E sad da li je to zato sto sada nigde ne mozes da se zaposlis ako to ne znas ili oni imaju neki plan pored vulkanizer sljakera,ne znam.

 

Znam samo da je receno,od 1. marta kad krece cela ova akcija,radice se kod njih ta promena guma,ali radice se i na terenu,tj Guevara pokrece celu ovu akciju kako bi na trkama naseg sampionata bila prisutna i menjala gume prema potrebi i zahtevu kupaca.

Znaci sve masine i gume vuku na trke i tamo se na licu mesta menja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Mozda ce buduci monter guma pisati dnevne izvestaje u Wordu, uraditi prezentaciju svog rada u Power Point-u i praviti troskovnik i trebovanje materijala u Excell-u. Dodatno usvrsavanje verovatno obuhvata ucenje Visual Basic-a, a kasnije i C++ :D Posto ce se verovatno usavrsavati u inostranstvu, bice mu potreban engleski jezik :D

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ja u prodavnici sportske opreme i rekvizita nisam dobio posao jer nikad nisam radio na fiskalnoj kasi (nauci se za 3 minuta, retard za 5). Inace sam trener sportova snage sa sertifikatom. Zaposlili su lika koji je bio sef neke tamo prodavnice, a da ga pitas cemu sluzi i kako se koristi ono sto prodaje, gledao bi te ko tele (kao i u vecini raznih drugih prodavnica).

 

To se zove poslodavac sa vizijom! Sutra ce prodavati cipele, prekosutra semenke, mozda nadje vremena i za pampers. Za divno cudo u radnjama moto opreme i delova uglavnom rade ljudi koji znaju sta prodaju. Gde su srecna vremena kada mi prodavacica u borosanama odrzi predavanje o kvalitetu stofova odela, pomogne mi da odaberem pravu velicinu. Posto sam bio dugacak i mrsav dodje i krojacica, premeri sve to i kazu mi da se vratim za pola sata, dok suze pantalone. I sve se to desavalo pre samo nesto vise od 20 godina u robnoj kuci u Beogradu. Ima li i sad tako nesto u nas? Za poslodavce kao sto je bio taj na koga si naleteo znam, stalno ih vidjam, al ne znam gde sutra deca da mi emigriraju pa da iskuse ono sto je bilo u sfrj.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Lepo je sto uvode to za zamenu guma. Valjda ce biti i za balansiranje. Do sada je obicno bila varijanta kada kupis gume juris tamo negde da montiras i balansiras. Steta jedino sto ne prodaju gume koje ja trosim. Svaka cast za akciju i naravno sto ce zaposliti nekoga. Teska su vremena treba posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Mozda ce buduci monter guma pisati dnevne izvestaje u Wordu, uraditi prezentaciju svog rada u Power Point-u i praviti troskovnik i trebovanje materijala u Excell-u. Dodatno usvrsavanje verovatno obuhvata ucenje Visual Basic-a, a kasnije i C++ :D Posto ce se verovatno usavrsavati u inostranstvu, bice mu potreban engleski jezik :D

 

Pise gore da se trazi osnovno poznavanje, ne komunikacijsku nivo i administracija Proliant servera.

 

Svaki program za vodjenje evidencije u bilo kom poslovanju, pa i u mehanicarskoj/ vulkanizerskoj radnji radi na racunaru. Koliko god bio jednostavan neke osnovne stvari se podrazumevaju, moraju da se znaju da bi se program pravilno i efiaksno koristio: dupli-klik, padajuci meni, scroll-bar...

U firmi imam coveka koji stampa 3 primerka racuna tako sto 3x otvara Aplikacija>Stampa racuna> Stampaj umesto da u kucicu upise 3 kopije. Takodje, magacioneri su prvih 10 dana svaki cas kukali jer im "ovo opet ne radi" a racunar poslao monitor u "stand-by" mod.

 

Nekako se podrazumeva da svako mladji od 40 godina ove stvari vec zna, barem ja nisam poznavao nikog ko to ne zna dok nismo primili par magacionera.

 

Prosto, zasto bi nekog ucili necemu sto se danas smatra osnovnom pismenoscu. Ako nije smatrao da to treba da nauci neka i dalje sedi kuci i kuka kako nema posla i kako je svet neparavedan....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Osnovna pismenost sigurno nije poznavanje rada na racunaru...ali i za to moze covek u kratkom vremenskom roku da se obuci...

valjda je bitnije da zna da skine i pravilno vrati tocak,namontira i izbalansira gumu od rada na racunaru..

poznajem mnogo vulkanizera ali verujem da jedva 30%posto od njih zna da to sve na racunaru odradi,naravno veujem i da bi svi do jednog to naucili,

nije strasno ako pogresi na racunaru..strasno je da zaboravi da usrafi tocak ili nepravilno montira gumu,i mislim da je presudnije da zna da namontira to pravilno jer je u pitanju

neciji zivot

negoo rad na racunaru,to sve moze i na papir da zapise pa nek sekretarica cuka po compu do mile volje..ona ne stoji i nemoze da pogresi toliko da nekom UGROZI ZIVOT.

nije sve u racunarima,kad bi svi samo to znali i radili..pa ko bi montirao gume...haker :stabre:,ko bi mesio hleb id....

svako moze u kratkom roku da se obuci,a svaka cast firmi sto je i ovde prezentovala svoje potrebe, nadam se da ce naci kvalitetnog vulkanizera..:takoje:

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ma naravno da ne treba covek da bude haker. I glupo bi bilo da svi znaju sve. Ali stvarno danas ko ima dvadesetak godina a ne zna neke osnovne stvari na racunarau jeste definitivno nepismen. Menjaju se standardi. Nisi danas pismen samo ako znas da se potvpises. Danas ako hoces da radis u bilo kojoj firmi a da nisi baba sera niko te ne pitas znas li Engleski to se posrazumeva.

Ali vulkanizer ipak treba da bude samo vulkanizer! ;):takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Fora je sto je danas postao sablon da se za svaki posao trazi rad na racunaru i pozavanje engleskog jezika i gde treba i gde ne treba, a ne treba u 99% firmi (jezik, ne poznavanje racunara). Samo cekam kad ce JKP da postavi oglas za kopaca rovova sa obaveznim poznavanjem engleskog jezika i rada na racunaru :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

moderno je da imas i mobilni...a neko ga nema iz inata ili iz potrebe da mu netreba..diskriminacija,kako platiti parking,ako nemas mobolni a nigde u blizini onog komunalca ili trafike,

elem,lakse je nekog obuciti da radi na racunatu nego da kvalitetno prpmeni gumu tocak itd,bar ja tako mislim :) zanati izumiru,svi bi da drze lap top i dsl,r

a ruke nece da mazu u ulje...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Budi siguran da nije lakse raditi na racunaru negu zameniti gumu. Tu podrazumevam ozbiljan rad na racunaru a ne da neko zna da ga upali i otkuca malo teksta. Svakog lika koji je na kompu mozes da naucis za 45min da bude vulkanizer a vulkanizer nece biti programer ni za 1god. to budi siguran. To i jeste problem kod nas sto majstori misle da su doktori!

Ima jedna anegdota iz vremena cuvenog nam samoupravljanja, neka bolnica u bg-u. Kada su se cistacice pitale kolike ce plate biti doktorima. Doktorima jednom dojadilo da im pametuju cistacice i ostali plavi mantili i jedno jutro dodju ranije i operu komplet sve. Kada su dosli cistaci i ostali samoupravljaci doktori su njima lepo rekli "ok, mi smo vas posao uradili, ajde sada vi lepo danas da operisete i radite nas posao!!"

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa dobro..onda po toj prici neka haker lepo skine gumu, tocak,neka sve lepo zategne,usteluje nacentrira itd..

u pitanju je ljudski zivot ..kad ti otpadne tocak usput....

aa ako zeznes neki kompjuterski program to se da lako ispraviti...

za 45min mozes da ga obucis da stavi i skine gumu,ali da to odradi malo kvalitetnije i s dusom..teze malo..za sve je potrebno iskustvo,pa cak i dugogodisnje..

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Osnovni problem kod vecine tih poslova jeste prostor, alat i vreme. Niko nema kuci masinu za montiranje inace bi sami mnogi i montirali. A inace mom caletu je otpao tocak jos davno doduse kada mu je montirao dugogodisnji vulkanizer sa velikom dusom i praznom glavom! A uz svo duzno postovanje taj sa praznom glavom i ne moze da bude programer zato i jeste vulkanizer. A itekako moze da nastane steta kada neko zezne program. (da se razumemo ja ne spadam u tu grupu naprednih korisnika cak daleko od toga, ne pricam zbog sebe. Ja sam vise od onih koji zamaste ruke. samo sam objektivan. A iskreno zanate i mehaniku volim i postujem, majstore prave takodje.)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Osnovno poznavanje Eng. jezika je potrebno da se ne bi desilo ono:

 

yes, yes, yes, (DELETE), yes... e hebi ga.

 

A office, pa da bi imao uvid u stanje guma na lageru, a ne zvao svaki čas u centralu.

 

Ne vidim poentu u mnogim postovima, pa sam i sam dozvolio sebi off-a.

 

P.S. OFF, kako mi to nedostaje u ove hladne dane, jel tako @Acopn?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Osnovna pismenost sigurno nije poznavanje rada na racunaru...ali i za to moze covek u kratkom vremenskom roku da se obuci...

valjda je bitnije da zna da skine i pravilno vrati tocak,namontira i izbalansira gumu od rada na racunaru..

poznajem mnogo vulkanizera ali verujem da jedva 30%posto od njih zna da to sve na racunaru odradi,naravno veujem i da bi svi do jednog to naucili,

Nažalost dandanas se smatra poznavanje rada na računaru kao osnovna pismenost.....ako poznaješ rad na računaru, značeš i gumu zameniti (internet je čudo), a ako ti te stvari nisu jasne.......

 

nije strasno ako pogresi na racunaru..strasno je da zaboravi da usrafi tocak ili nepravilno montira gumu,i mislim da je presudnije da zna da namontira to pravilno jer je u pitanju

neciji zivot

Ovaj deo ne razumem....ne mogu da shvatim...

 

negoo rad na racunaru,to sve moze i na papir da zapise pa nek sekretarica cuka po compu do mile volje..ona ne stoji i nemoze da pogresi toliko da nekom UGROZI ZIVOT.

moglo bi i tako....pa na kraju meseca pola plate od vulkanizera dati sekretarici jer radi njegov posao.Pretpostavljam da bi onda to bilo OK?....moglo bi,moglo.....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

sta ti nije jasno...

ako pogresi neko cukanje na kompjuteru niko nece da pogine..

ako pogresi kad srafi tocak,bice nevolje..sta tu ima nejasno...

slazem se da tehnologija napreduje i da su danas racunari prisutni svuda...ali...vulkanizer se nepostaje za noc,a verujem da se trad na racunaru brze nauci..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja