Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Mislim da se prica odvija u pogresnom smeru.koncentrisemo se na odela i izgled a ne na sustinu akcije. ideja sa vise punktova za davanje novca odlicna ideja ako vas bas mrzi da dodjete do NBG-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: TDM 850

Molio bih da mi organizatori u BG pošalju neki kontakt telefon na pp ili na mob.

Imamo zainteresovanog sponzora koji bi učestvovao u NS, BG i ZR.

Neću da ga još imenujem, dok se svi ne dogovore.

Davore, pošalji mi i tvoj broj

 

Bucke 064 116 8040

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

@ Quasaar:

 

Sad sam doshao iz "Tempa" na Vilinim Vodama. Kutija grafitnih olovaka ( 12 kom. ) koshta 35 din. Gumice su uslovno recheno skupe, 30 din.

jedna gumica i zarezach.

 

@ Za sve ostale:

 

Deda Mraz-ovsko odelo = 274 din. Trenutno nema. Bice u petak ( 14.12.07. )

 

Tempo (V.Vode) Info telefon: 011/2075-345, 2075-346, 2075-344

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo ja danas prevrno ceo NS da nadjem dedamraz odelo, u tempu nema dobice al neznaju kad. U kineskom trznom centru na bulevaru neam.

Nasao sam u kineskoj radnji u Fruskogoroskoj ulici 280 din i koliko sam sacno ima jojs jedno 10-15komada. Dakle prodavnica se nalazi kad se ide prema strandu na onom parkingu gde je rajfajzen banka sa kotra strane tj. kad udjes na parking za banku ides do kraja desno a za prodavnicu do kraja levo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Molio bih da mi organizatori u BG pošalju neki kontakt telefon na pp ili na mob.

Imamo zainteresovanog sponzora koji bi učestvovao u NS, BG i ZR.

Neću da ga još imenujem, dok se svi ne dogovore.

Davore, pošalji mi i tvoj broj

 

Bucke 064 116 8040

 

Moj broj imas. Meni se pridruzila i mz Melenci tako da ce se ovo sve odrzati i u Melencima. Rekli su da ce pricati sa skolom pa ce mozda biti i predstava. A Zrenjaninaca je sve vise zainteresovanih. Probacu i u Zrenjaninu da nadjem barem neku muziku da postave u centru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Kikinda

 

Deda Mrazevi na motorima

 

Dvadesetak članova pre godinu dana formiranog Udruženja motociklista „No limits“ iz Kikinde, kostimirani u belobrade čikice, uoči novogodišnjih praznika biće angažovani na raspodeli opštinskih paketića klincima i klincezama. Smatrajući da su se irvasi i Deda Mraz umorili od dalekog puta s krajnjeg severa Evrope iz Laponije, kikindski bajkeri rado su prihvatili da mu pomognu, pa su svoje ljute mašine pripremili za veliki novogodišnji posao - raspodelu paketića.   

 

Glas javnosti 11.12.2007

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Da li ima novih informacija u koju ce se ustanovu ici?

 

Ja cu zvati sutra ili prekosuta IgoraXT da se dogovorim oko para,ali mi je malo komplikovano da idem do NBGa....Iglavnom zvacu ga da se dogovorim i verovatno ce u akciji ucestvovati moj i drugar....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Sutra imam dogovoren razgovor sa direktorom Doma za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju - Sremčica. Javljam rezultate.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

svaka cast svima koji ce ucestvovati

kod mene u Pa je sve mrtvo

nemoz da dogovoris 2 drugara za nesto a ne vise ljudi pogotovo

kada treba da se daju pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Moramo voditi racuna i o vremenskoj prognozi! Sta ako bude sneg do kolena, ili -10 celzijusa i sve zaledjeno, pa se tesko vozi i po gradu, a jos teze van njega?! Da ne bude ono, "deda mraz pesaci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Mozemo ukoliko se desi da za NG bude mraz i led da odlozimo na neki dan ka Bozic- u, jos nam samo fali da driftujemo po beogradskom ledu

 

Moramo voditi racuna i o vremenskoj prognozi! Sta ako bude sneg do kolena, ili -10 celzijusa i sve zaledjeno, pa se tesko vozi i po gradu, a jos teze van njega?! Da ne bude ono, "deda mraz pesaci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Sutra imam dogovoren razgovor sa direktorom Doma za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju - Sremčica. Javljam rezultate.

 

najzli

 

Razgovarao sam sa direktorom, gospodinom Milenkom Čurovićem i on je zahvalan svima koji će pomoći da se ova akcija ostvari, ali kaže da će se deca najviše obradovati i da će ona biti najzahvalnija na bilo čemu što donesemo. Oni su trenutno u akciji formiranja računskog centra, a znajući da su Redoran, Bikus, Zeka Zmaj i Stari Vujadin već obezbedili jedan računar, možemo samo da kažemo da će se deca jaaako obradovati. Svakako, idemo dalje, skupljajte novac, deci su potrebni i televizori, muzičke linije...

 

Ovo su podaci o ustanovi, molim Vas nemojte samoinicijativno da ih kontaktirate da bi cela akcija išla preko BJB-a.

 

Dom za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju - Sremčica

Adresa: Moštanička br. 2, Sremčica, Čukarica, 11000 Beograd, Srbija

Telefon: (+381) 11 2526329, (+381) 11 2526245, (+381) 11 2521800

Faks: (+381) 11 2526329

Žiro računi: Uprava za javna plaćanja

Glavni: 840-444661-89

Dodatni: 840-444667-71

PIB: 102475457

Šifra delatnosti: 085313

Matični broj: 7037317

E-mail: dom@sremcicadom.org.yu

WWW: www.sremcicadom.org.yu

 

Sav novac koji se prikupi biće upotrebljen u humanitarne svrhe, svi računi i izveštaji o trošku novca će biti dostupni za pregled.

 

najzli

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Ovo je Sapcu bilo za proslu novu godinu, na centru su deljeni paketici deci koja su se slucajno tu nasla.

Posto je vreme dozvolilo bili smo motorima.

 

post-0-128789923435_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Ovom prilikom bi hteo da se zahvalim u ime svih clanova BJB-a nasem clanu DIREKTORU .

Koji je u svojoj firmi "SEIBL TRADE"prikupio 14.000,00 dinara za akciju Deda Mrazovi.

U ime osnivacaBJB-a zahvalujem se Direktoru i svim zaposlenima u frmi "SEIBL TRADE"

POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Sad sam siguran da cemo uspeti. Svaka cast direktoru i svim ostalima koji daju sve od sebe da osvetlamo bajkerski obraz ;D :D Znaci, ide se u Sremcicu, da li je to konacno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

E narode, veoma mi je zao sto radim u subotu i ne mogu sa vama, ali evo ovo je firma u kojoj radim

http://www.nelt.co.yu

Kao sto vidite izmedju ostalog vrsimo distribuciju Milke...

Postoje paketici koji se prodaju po radnjama, kostaju oko 300 din, sadrzaj je OK, jedna Milka luffle Noisette, Wafelini, M-Joy, nisam siguran za male toblerone, itd. Uglavnom, trebalo bi neko ko je vican da sroci pismo gde ce objasniti o cemu se radi i pitati da li je Nelt zainteresovan da finansira X broj paketica. Ne znam koliko je dece smesteno u Sremcici.

Toliko od mene, znam da nisam prakticno nista uradio, ali mislim da ce biti zainteresovani kada cuju da ce biti medijski propraceno.

Mozda cak direktno Kraftu poslati mail... Treba nam neko ko ima iskustva sa ovakvim stvarima...Ja pojima nemam kako to sve ide. Ko je obezbedio komp vec ima mnogo vise iskustva, pa neka kaze kojim redom se ovako nesto radi...

Dule

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

E drugari ! ja malo nisam bio u toku a rodo bih da pomognem i ucestvujem ! kome i koliko para, i kad pocinje akcija !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Uhhh, sto se tice Temerina, izgleda smo sa 7-8 ljudi spali na Josepha i mene. Bilo kako bilo, u ponedeljak, 17.12. cemo znati da li je direktorka zabavista dala zeleno svetlo. Ako jeste nas dvojica cemo izfinansirati ovo pa sta bude. Nadamo se da ako ovo sad odradimo da ce dogodine (i sledecih, nadamo se tradicionalno) da i opstina zauzme pozitivan stav i da izdvoji sredstva iz budzeta za ovu akciju pa da ubuduce u svih 5 mesnih zajdnica odradjujemo ovu akciju.

 

Informativno, u MZ Temerin ima oko 350 dece a u ostalih 4 jos oko 600.

 

Anyway, ako direktorka odobri akciju 21.12. u 11:30 cemo obradovati oko 350 klinaca i klinceza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Anyway, ako direktorka odobri akciju 21.12. u 11:30 cemo obradovati oko 350 klinaca i klinceza

A bre de ga ubode na radni dan. Znam da deca nemogu zbog skolice al nemogu ni ja zbog skoletine (fax)  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Anyway, ako direktorka odobri akciju 21.12. u 11:30 cemo obradovati oko 350 klinaca i klinceza

A bre de ga ubode na radni dan. Znam da deca nemogu zbog skolice al nemogu ni ja zbog skoletine (fax)  >:(

Poslednji dan zabavista ove godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja