Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Sedim u firmi i hocu da se izjedem sto ne idem  :-[

sad cu da odem nesto do banke pa cu da svratim do savezne da vidim sta se desava  :-\

 

srecno  i da sve bude kao treba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

I mi iz Temerina pratimo situaciju! Ja sam maksimalno ponosan , sto sam clan ove zajednice, i ZNAM da ce svako dati sve od sebe da akcija uspe. Da ne moram za nekih sat vremena da krenem na posao, i ja bih vam se pridruzio, ne bi mi smetalo tih 100km, u to mozete da budite sigurni.

Srecno, i nasmejte tu decu da im ostanemo u lepoj uspomeni  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Cuo sam se 2 puta sa" Busmanom" vozacem autobusa i kaze da ima oko 50 motora, par auta i kombi sa poklonima.

Puno mi je srce i krivo mi je sto nisam sa njima!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Cuo sam se 2 puta sa" Busmanom" vozacem autobusa i kaze da ima oko 50 motora, par auta i kombi sa poklonima.

Puno mi je srce i krivo mi je sto nisam sa njima!!!!!!

 

50!!!  :) :) :) Svaka cast ljudi!! Ajde sad cim se vratite da sto pre okacite slike i da napisete sta je bilo.

 

Sjajno! Nemam reci koliko mi je zao samo sto nisam s vama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Upravo gledao na RTS Vestima...... i na kraju kaze ..."u organizaciji BJBikersa"!

Sjajno.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Evo stigoh kuci... Bilo je extra, nije mi bilo mnogo hladno, smrzli mi se samo prsti, oni su bili najizlozeniji... Bilo je dosta motora, daleko vise nego sto sam ocekivao, show KUD-a je bio dobar, i ono najvaznije sva deca su bila srecna i vesela... Neznam zasto se tako "brzo" zavrsilo, ali u svakom slucaju mislim da treba ponoviti... Jedva cekam slike i video materijal...

PS nebi bilo lose da se svi ljudi sa kamerama i aparatima okupe i kompletiraju sav materijal koji je za deliti, pa da se nareze ljudima koji su bili... Da se ne cimamo sa skidanjem slika sa neta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Dominator

Pozdrav svima!

Ja i moja Baka Mrazica smo sretno stigli kuci iz Sremcice. Bilo je divno. Presrecni smo. Deca su uzivala. Cestitke organizatorima!!!!!!!! Svaka cast!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ljudi, cestitam na uspesno odradjenoj akciji :) Sve je proteklo u najboljem redu i treba da budemo ponosni na akciju i da nastavimo i ubuduce sa humanitarnim radom pruzanja pomoci onima kojima je ona najneophodnija. Videli ste ta divna stvorenja, te ciste iskrene dusice bez trunke mrznje, zlobe i ostalih "karakteristika" "normalnog" coveka. Za njih se vredi boriti. Videli ste njihovu cistotu, detinju radost i ljubav koju nam bezgranicno pruzaju uprkos bolu koji nose njihove ranjene dusice. Radi njih mi nije zao sto ce nas neki prozvati "seka Persama, kilavim romanticarima, humanitarcima, narodnjacima itd". Zbog njih moramo nastaviti ovo sto smo zapoceli, radi njih moramo biti jedinstveni i biti svetionik na ovim bajkerskim prostorima. Znam da cemo trpeti napade, znam, ali moramo izdrzati, jer imamo cilj, hocemo Srbiji da damo primer, hocemo da budemo bolji, a ne gori od ostalih. Mada neki imaju stereotipe da bajker treba da bude mastan, ruzan i zao, pokazacemo im da to moze i mora i malo drugacije. Ko zeli da nas prati i da nam se pridruzi na ovome putu, dobrodosao je, ko ne zeli...svako bira svoj put! Mi pokazxujemo svima kako treba,  a svako donosi odluku prema sopstvenoj volji.

    Jedan mali "propust", mozda ne nasom krivicom, je bio taj sto smo suvise malo vremena proveli sa decom. Da li oni imaju predvidjen program po kome moraju raditi sa njima, ili nesto slicno, ne znam, ali znam da smo morali ostati duze da ih jos vise relaksiramo i opustimo. Ja im obecah slike tako da cu uskoro ponovo u Sremcicu, a posto igraju fudbal, potrudicu se da dobiju i profesionalnog trenera, bar jednom mesecno. U svakom slucaju, deca su nas zapamtila za ceo zivot i siguran sam da im je bilo fenomenalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: TDM 850

U Novom Sadu je akcija u potpunosti uspela. Evo par slikica...

 

 

VWYhP_dscn2726dh0.jpg

 

defile

 

 

 

R0xUM_dscn2723od0.jpg

 

U Route 66

 

 

LVTsh_dscn2734mo0.jpg

 

U dečijoj bolnici na odeljenju onkologije

 

 

gA6ap_img9514af9.jpg

 

U centru NS

 

 

Zahvaljujem se svima koji su potpomogli ovu akciju!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Pre dve nedelje sam bio skeptichan. Kako to po nekom pravilu kod nas uvek ide, sve se zavrsi na odlicnoj ideji. Drago mi je da posle vise mesecnog problema na BJB forumu doslo do sloge i da su se mudici i bezmudici pretvorili u heroje,dobre vile ili kako SCI rece "seka Persama, kilavim romanticarima, humanitarcima, narodnjacima itd" maskiranim u deda i baba ;D mrazovima. Sa ponosom mogu da kazem da sam clan BJB zajednice i da ona ide u pravom smeru. Kad god mogu cu podrzati slicne akcije. Trebalo bi otvoriti novu temu sa predlozima za buducnost i mozda neki ziro rachun da se prime uplate za buduce akcije.

 

Momci a narocito Devojke  ;) hvala vam na svemu, danas mi je puno srce a tek kako je onima sto su bili "on the face of the place"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Bucke, super odradjeno. Bravo!

P.S. Jel  ono sto drzi ruku blizu usta sa cigarom (bradonja) jel to Cvrle (ivan) iz Gospodjinaca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja