Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sa Josephom i jos nekoliko prijatelja, nekoliko nedelja unazad razmisljamo o jednoj ideji, koja ne znam da li ce ove godine biti ostvariva, posto vreme vec polako prolazi a slobodnog vremena imamo malo.

 

Sta je ideja: Mi smo planirali da porazgovaramo sa direktorkom zabavista/vrtica u Temerinu i da organizujemo deljenje poklona deci u zabavistu/vrticu poslednjeg radnog dana ( u nasem okruzenju poslednji radni dan pred katolicki Bozic). Nasa racunica je bila nesto ovako: Zabaviste/vrtic u Temerinu ima grubo, oko 500 dece. Mislili smo da pravimo paketice sa par bombonica, cokoladicom, olovka, gumica,.. Jedan paketic bi bio negde oko 100 dinara i time dolazimo do racunice od oko 50.000dinara. Svima je jasno da za ovo moramo naci sponzore, a to bi se svelo na kucanje od vrata do vrata firmi, automehanicara, prodavnica,... Plan je bio da sami napravimo paketice, da napravimo dzakove od crvenog platna u koje bismo te paketice potrpali.

 

Odela Deda Mraza bismo trazili i dobili od skola, vrtica, pozorista,..., Joseph bi nam napravio konvertere za svetlece ukrase za motore,... Nasa ideja je bila da to dogovorimo sa vrticem ali bez nekog posebnog znanja roditelja, posto to cesto zna da dovede do guzve, guranja, birkanja, dovodjenja mladje i starije brace i sestara, komsijske dece,...

 

Mi zaista ne znamo da li cemo imati vremena da ovo ostvarimo ove godine, prvenstveno iz razloga sto ne verujemo da cemo imati dovoljno vremena da izvijamo sredstva, ali ako ipak uspemo da izguramo, sigurno da cemo odraditi.

 

Ovo sam prvenstveno napisao da bih mozda jos nekom dao ideju ako ima raspolozenih da u svom okruzenju organizuje ovako nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Razmisljam da bi imalo smisla da se u BGu organizujemo za Bozic, da tog jutra odnesemo poklone deci u Zvecanskoj (dajte jos neki predlog gde bismo mogli) motorima i sa obaveznim kostimima Bozic Bate :)

 

Recimo, mislim da bi po 1000 dinara sasvim bilo dovoljno po coveku, da skupimo fond za poklone. Ima smisla da svako porazgovara sa fimom u kojoj radi i da proba da dobije sponzorstvo koliko god je to moguce (ja sam vec obezbedio sponzorstvo firme u kojoj radim :) ).

 

E da, potrebno nam je da pronadjemo Deda Mraz kostime jer bez toga akcija nema pravi smek :) Zna li neko gde se to moze kupiti?

 

Takodje, potrebni su nam inputi u medije. Ima li koga iz dnevnih casopisa ovde ko bi mogao da napise neku vest o samoj akciji, kada se desi?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ima smisla da svako porazgovara sa fimom u kojoj radi i da proba da dobije sponzorstvo koliko god je to moguce (ja sam vec obezbedio sponzorstvo firme u kojoj radim :) ).

 

eh, sta sam ja sve obezbedio od firme u kojoj ti radis :)

 

Evo predlog i od mene. U zavisnosti od vremena (u metereoloskom smislu) da to bude raspon od dan, dva pre NG pa cak do srpske NG. Tako bismo imali 15 dana na raspolaganju a u tom periodu nam treba samo jedan suv (moze kisa, sneg je vec malo hevi) dan. Naravno, sve da bude spremno za najraniji termin.

 

Ljudi, aj da se ne blamiramo! Ovo mora da se desi. Rekao sam Pablu, moze da me spreci samo da mi se Jelena porodi taj dan. Ne putujem nigde, tu sam ceo taj period.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

A da probamo da gadjamo bas Bozic? Ako budemo videli da je prognoza bas za Bozic katastrofa, onda mozemo pomeriti da odlazak bude neki dan ranije...

 

Foto Majstori foruma, od vas ocekujem slidze na nivou ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

A da probamo da gadjamo bas Bozic? Ako budemo videli da je prognoza bas za Bozic katastrofa, onda mozemo pomeriti da odlazak bude neki dan ranije...

 

Foto Majstori foruma, od vas ocekujem slidze na nivou ;)

 

 

Bozic je idealac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Neću da vas odgovaram ali do božića su deca već prezasićena svim i svačim  mislim da je pravo vreme da to uradite pre drugih   pozdrav. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300

MC Otpisani iz Sremske Kamenice vec tradicionalno imaju akciju Moto Deda Mrazevi. I znam da je to pun pogodak za klince,jer nisu navikli na to.

http://www.mcotpisani.org.yu/html/main04.htm

Pravi nacin da izmamis osmeh malisana i da ti je dusa puna, a tako malo treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Takodje, potrebni su nam inputi u medije. Ima li koga iz dnevnih casopisa ovde ko bi mogao da napise neku vest o samoj akciji, kada se desi?

 

Ja obezbedjujem "Blic". "24sata" i "ALO!" ;D ;D Ako bude bilo kako treba mozda i "Blic Puls" ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Deda Mraz kostimi u Metro-u 300,00 dindzi.

 

Ево решенија!!!

Mnogo je kume ;D

Sta se ti mesas? Jel lepo gore covek napisao da se Beograd organizuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Predlog zvuci bas OK. Nemam neke veze kod novinara, niti dobar foto-aparat, ali mogu da doprinesem svojim prisustvom  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Ja mogu da organizujem RTS i Press ali ne mogu da im izađem sa zahtevom ako nemam nekih konkretnijih informacija (tipa: kad, gde, ko i koliko)

Zato bi trebalo što pre sve prilično precizno definisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Totalno podrzavam akciju ....

 

Recite ko je bankar da mu dam pare i da vidimo za te deda mraz kostime da se organizujemo ... nemoj da odlete kostimi dok se budemo vozili :D

 

Nashao sam kape za 50 dinara ... al moze to i jeftinije samo da svi kolektivno odemo i kupimo na veliko i dobijemo neki popust ... pricam i za odela

 

404.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

U METRO, trista i kusur dinara, komplet odelo, kao na slici ispod, to je dzabalesku! A kada, pa recimo 1.I 2008-me u ulici otvorenog srca da se provozamo prvo po centru grada malo, pa onda u ulici otvorenog srca podelimo deci pokloncice (vrednost moze biti minimalna, grisine i baloncice, bitna je dobra volja i namera)! A za bozic mozemo otici u istim odelima do zvecanske i odraditi isto za napustenu i od svih zaboravljenu decu (humanost, sta je to?), znate li kakva je za njih atrakcija kad im se pojavi toliko bajkera u deda-mraz odelima, ima da pamte to za ceo zivot. I predlazem da taj dan provedemo sa njima, a ne da im nesto predamo, slikamo se i zbrisemo, nego da deca zaista zapamte taj dan kao nesto specijalno i posebno! E zbog ovakvih akcija bi bilo pozeljno da imamo zajednicku kasu, a dok je napravimo, prodje zima ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja