Jump to content

Moto Zajednica

Treća BJB žurka!!

Recommended Posts

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Do tombole ili ti do ponoci mi je prijala laganeze muzikica, videla sam mnogo dragih osoba, progovorila koju recenecu sa svima....ali u naslovu je pisalo ZURKA pa sam to i ocekivala makar posle tombole...a od zurke ni Z nije bilo. 0stabre.gif

 

Sto se tice tombole...kupila gomilu listica, ne u cilju da osvojim nesto vec da dam donaciju za malisane... Osvojih pljosku i menjah je za windstop maramu...Bandolero hvala za trampu :)1jee1.gif

 

Zahvaljujuci ekipi iz levog dela lokala ...ja sam ipak imala prilike da prisustvujem ZURCI... (u susednom lokalu) gde su "Profesori" bukvalno RAZVALILI sa svirkom muzicari.gif

 

Sto se mene tice Lokal je u principu lep, malo prohladan ali mene je uzbudjenje grejalo, cene pica previsoke, a muzika i ok i totalno bljak....

Ne znam ko je organizator,ali znam da sledeci put cu radije da dam duplu donaciju ali na zurku necu doci, ako bude kao ove godine...undecided.gif Znam...recicete cilj su bile donacije i druzenje, ali mislim da je ovo moglo i bolje....

 

Odabrana ekipa se ipak ludo zabavila, a delic provoda prilazem u vidu fotografija...

 

IMG_4306.JPG

 

 

IMG_4308.JPG

 

 

IMG_4309.JPG

 

 

IMG_4314.JPG

 

 

IMG_4337.JPG

 

 

487010_258523747606770_1111519720_n.jpg

 

 

Bandolera je dobila frizider na tomboli...ovaj...magnet za frizider :D

228286_258523617606783_1878669763_n.jpg

 

 

MLA_8958.JPG

 

 

 

 

 

MLA_8959.JPG

 

 

POP-e hvala za naredne dve

 

MLA_8978.JPG

 

 

MLA_8979.JPG

 

 

A ondak smo otisli na pravu zurku a to je izgledalo ovako nekako :)

 

img6559resize.jpg

 

 

img6560resize.jpg

 

 

img6563resize.jpg

 

 

img6569resize.jpg

 

 

img6572resize.jpg

 

 

23890_258524247606720_1794671138_n.jpg

 

 

Od mojih stuli dobih upalu misica...ali i masazu stopala :D

 

img6575resize.jpg

 

 

img6557resizew.jpg

 

 

1lol.gif

 

U svakom slucaju drago mi je da sam vas videla sve....vidimo se za 19 dana 2BJBDedaMraz.gif i hvala odabranoj ekipi za ludi provod muzicari.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Do tombole ili ti do ponoci mi je prijala laganeze muzikica...

... i hvala odabranoj ekipi za ludi provod muzicari.gif

ova serija slika me je izbedirala. organizacija je trebala ostati u rukama onih koji su to radili i lani jer je bilo predobro pa cak i ne mjenjati ništa. pozdrav svim licima sa citiranog posta. Promenio član alexanto
citiran prvi post iznad
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Kako kome. Meni je bilo super - donirao sam parice za akciju, kupljene tikete podelio drugarima i video neke ljude koje nisam odavno. Da je moglo veselije da bude - moglo je. Bice bolje naredni put. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Vlajko, šta fali vremenu napolju? Uzmi gume sa ekserima...:nanana:

 

Da je moglo biti veselije, moglo je. Ali isto tako smo napravili dobar "rezultat" na tomboli. Prodato je 325 tiketa, čime je sakupljeno 32.500 dinara za humanitarnu akciju. Uz to je iuplaćeno 14.700 dindži za donaciju. Polako se približavamo 29. (mislim na decembar, a ne novembar :zvizduk:).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Do tombole ili ti do ponoci mi je prijala laganeze muzikica...

... i hvala odabranoj ekipi za ludi provod muzicari.gif

ova serija slika me je izbedirala. organizacija je trebala ostati u rukama onih koji su to radili i lani jer je bilo predobro pa cak i ne mjenjati ništa. pozdrav svim licima sa citiranog posta.

 

Hej Mile voleli bismo da ste mogli doći i provesti sa nama jedno prelepo veče kakvo nama ovo jeste bilo jer smo se sami potrudili da nam tako i bude!!! Imate pozdrave i poljupce Smilja i ti od cele ekipe!!!!! :zdravo:

 

@ Nensy draga hvala na svim lepim rečima i ti si sjano društvo!

 

 

 

 

E sada što se same subotnje manifestacije tiče jasno je da je cilj bio da se skupi što više novca od prodatih tiketa....i odlično da je toliko novca skupljeno! S obzirom na besparicu i s obzirom na broj ljudi koji se pojavio na žurci! Jer to i jeste glavna poenta!

 

No, mislim i da bi bilo sjajno da kada je već "žurka" ove godine bila organizovana ovako kako jeste.... više kao sedeljka..... da nam se Milka obratila kada je već došla. Bi ona to vrlo rado! Šteta što nije.

 

Inače je malo kasno bilo obajavljeno da će žurke uopšte i biti....pa dosta ljudi nije zbog toga došlo jer nije uspelo da se organizuje. Mislim da sneg nije jedini uzrok ovako male posećenosti.....jer kada se nešto hoće pa može da pada ne znam šta....ljudi bi došli. To smo svi milion puta do sada pokazali i dokazali!

 

Ja se samo sećam da je prošle godine u onom Shoes -u... u koji smo mi.... baj d vej ....i otišli posle tombole :aha: ...bilo bar tri puta više ljudi, bilo dva benda, bila i tombola...A posle toga bila zaista i žurka!!! :takoje: U pravom smislu te reči jer je tako i bilo najavljeno da će biti od strane tadašnjih organizatora!! Žurka sa humanitarnim ciljem!! Đuskalo se celu noć, pevalo, družilo i sjano provelo! To je bio komentar 99 % ljudi koji su bili tada!!! :aha:

 

Čini mi se da to nije bila poJenta sada. Već da se više priča...pošto benda nije bilo....da se izvlači tombola....skupi novac za decu Doma....što je fenomenalno naravno....ali to je to...i to je sve! Nije bila poenta da bude i žurke posle.

 

Ok je sve to ali to onda nije žurka već druženje. No svako ima svoje viđenje provoda. Mi smo očigledno bajkeri koji volimo malo drugačiji provod. Za nas bajkerska žurka mora da ima poseban šmek, duh, glasnu muziku i sve ostalo.....

 

No sve u svemu mi smo se sa sjajnim društvom, proverenom ekipom, sjano proveli.... :D:D...

 

Pozdrav za sve pa se vidimo uskoro na Deda Mraz akciji!!! :takoje: A do tada ostajmo zdravi i veseli!!! :zdravo:

 

 

IMG_4307.JPG

 

Mi kao nešto krenuli i da đuskamo :neznam: ....da bi se ugrejali ...ali izbor muzike nam nije baš bio po meri :jok: ....no ko će svetu ugoditi....pa svet zato posle otišao tamo gde uz muziku stvarno može i da se đuska! :lol:

 

img6553resize.jpgimg6556resize.jpg

 

Ljilja i ja se smrzle!

 

img6546resize.jpg

 

A i moj lavli hasbnd Bandolero!!! :ljubav:

 

 

 

img6548resize.jpg

 

img6549resize.jpg

 

img6551resize.jpg

 

img6547resize.jpg

 

img6544resize.jpg

 

Čekajući tombolu....nismo hteli da propustimo prelepo veče...vejalo je kao ludo....a mi srećni kao mala deca poizletasmo napolje ko na štiklama ko bez...da se naravno...šta??? Pa grudvamo jeeeeeeeeeeeeeeeeeee....... ovo se ne propuštaaaaaaaaa..... :na_glavi::jee1:

 

IMG_4311.JPG

 

IMG_4312.JPG

 

....bilo mokro....ali nam bar više nije bilo hladno!!!! :lol:

 

IMG_4313.JPG

 

E onda smo se opet vratili unutra.....da ispratimo tombolu....

 

IMG_4305.JPG

 

img6554resize.jpg

img6550resize.jpg

 

 

 

img6543resize.jpg

 

img6552resize.jpg

 

MLA_8991.JPG

 

 

 

 

MLA_8990.JPG

 

A nakon toga odlučili da se odšetamo jedno 350 metara dalje.... Pa baš je bilo divno veče za šetnju! :lol:

 

IMG_4315.JPG

 

IMG_4316.JPG

 

Sale je usput sišao do jezera da pipne vodu :staa2: ...i gle čuda voda je bila topla! :stabre: No nije nam se baš kupalo ! :lol: Msm drugi put ćemo sigurno ;) ....nego nam se žurilo da nam ne promakne neka pesma u Shoes - u....

 

45338_566537470038727_357468825_n.jpg

 

 

 

IMG_4318.JPG

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

I tako beli i zavejani , veseli i nasmejani....poupadasmo u Shoes i sa vrata se uputismo ka stolovima do benda.....i počesmo da igramo, skačemo i pevamo.....i dobismo sledeći komentar od njih:

 

- Pa gde ste vi do sada? :takoje:

 

- A dečko iz benda odmah siđe do nas sa harmonikom....msm to radi svaki put kada dođemo pošto ih Nataša,Trinity lično poznaje! :takoje:

 

 

 

Profesori su razvalili kao i svaki put! :muzicari:

 

:zdravo:img6562resize.jpg

 

img6561resize.jpg

 

img6564resize.jpg

 

img6565resize.jpg

18316_566537510038723_1839869688_n.jpg

 

205099_566538033372004_824680814_n.jpg

 

 

156170_566537946705346_2060441827_n.jpg

 

Imali smo i pJevačcu! :lol:

 

 

 

img6570resize.jpg

 

I pJevača! :lol:

 

img6571resize.jpg

 

Msm....nisu loši...jeeee :lol:

 

img6573resize.jpg

 

img6574resize.jpg

 

531901_565386086820532_17180619_n.jpg

 

img6558resize.jpg

 

IMG_4333.JPG

 

IMG_4328.JPG

 

IMG_4326.JPG

 

IMG_4324.JPG

 

IMG_4322.JPG

 

A pred zoru...a pred zoru....smo jedva uspeli da raspoznamo koji je čiji auto ispod gomile snega.... :lol:

 

IMG_4337.JPG

 

I naravno da nismo odoleli....pa smo se opet.................. jeeeeeeeeee....grudvali....... :lol:

 

.......evo jedan foto sešn Natašinog i Aleksinog igranja na snegu.... :lol::takoje:

 

IMG_4335.JPG

 

IMG_4336.JPG

 

IMG_4338.JPG

 

IMG_4339.JPG

 

IMG_4340.JPG

 

 

 

 

:zdravo::zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pa dobro, ako je termin ZURKA bio problem, onda se izvinjavam svima koji su ocekivali Zurku, a dobili druzenje, sedeljku i priliku da budu humani! :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Nije termin problem... Mislim da smo svi ochekivali bar shto i proshle godine. I tada se skupilo parica za akciju kao i sada, to niko neosporava. To ce se uvek skupiti, jer ljudi kupuju te tikete zbog toga najvishe, a ne da bi uzeli nagradu...

Koliko vidim svi zameramo isto, hladnocu u kaficu (sedenje u jaknama i kaputima), bezobraznu cenu pica i nedostatak muzike koja bi razmrdala ljude.

 

Ove godine je bilo mnogo manje ljudi nego prethodne (jedan od vecih razloga za ovo je kasno obaveshtenje o datumu zurke) i rabezali smo se svi mnogo brzo (tj odmah posle tombole) jer niko nije hteo da se smrzava i da placa vishe one cene pica...

 

I chisto da neko ne pomisli da ja nisam za druzenje, ja sam i tamo bila s drushtvom i zajedno smo svi otishli odande na drugu lokaciju da nastavimo druzenje u ipak boljim uslovima (toplije orkuzenje i normalne cene).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

ma, vlajko je pogodio suštinu... mnogo smo šareni i različito doživljavamo provod. Meni je zaista bilo hladno, ali mi ni najmanje nije smetalo što je moglo da se sedi i priča. Ispričao sam se sa ljudima i nije bilo zadimljeno, to mi je skroz ok. Meni recimo smrad cigara i dim smeta mnogo više od hladnoće, šta da se radi - sto ljudi sto ćudi :)

 

Malo je bezveze što je gazda u lokalu koji ne radi zimi (mislim) nabio onakve cene pića, ali šta da se radi. Pamti pa vrati, bar ja tako mislim... ;)

 

Osnovno je ipak da je na tomboli sakupljeno preko 50% više para nego prošle godine :takoje: i svaka čast sviam na tome! A pogotovo "novoj generaciji" koja je preuzela organizaciju ove godine!

 

Mislim da nas deda mraz akcija ujedinjuje, u svoj našoj različitosti i vidimo se tamo. :moto3:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Zašto ste tako isključivi? Zašto nije mogla da bude organizovana žurka i pored humanitarne tombole? Zašto ovo ili ono?

 

U svakom slučaju, humanitarni karakter nije mogao da propadne i to je u principu bio zicer, pa da smo se našli i na ulici. Ali, zašto ljudima ne obezbediti pride i kvalitetan provod? Pogotovo kad se tu manje više svi znamo a vreme je takvo da se ne viđamo tako često kao kad je moto sezona?

 

U svakom slučaju lokal jeste promašaj. Organizacija je mogla da bude dosta bolja, bar što se tiče provoda (mada je i onaj Zextreme mnooogo deb'o :jee:)

Sledeći put bolje mesto, živa muzika obavezno a što ne razmotriti i neki raniji datum jer donacije mogu da se skupljaju kad god.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Meni je bilo lepo i ove godine, video i drugare i poznanike, upoznao neke nove .....0takoje.gif

 

+ za ovu godinu da su ljudi mogli i da sednu pa i da popričaju

- za ovu godinu nije bila živa svirka ( pa nekom nije ni bila žurka)

 

Ono što sam ovde jasno video do su različite struje (šarenilo, što kaže ili ti Vlajko), podela na levu stranu i jbmliga centar i desnu, odabranu i neodabranu ekipu.....jednostavno ponovo videh Srbiju u malom tj. u Cafe Plaža. 1neznam.gif

 

Naravno, ja sam iz Smedereva po snežnom kijametu, došao da dam pare u dobrotvorne svrhe, vidim drage ljude ( iz svih delova kafića) i popijem piće sa istima..... i doći ću opet, svaki put čak i ako znam da će biti lošije nego pre, jer cilj je druženje...a drugari možemo da budemo i sa i bez muzike i na hladnom i u toplom.2cirka1.gif

 

Rešenje za hladan lokal i sve ostale probleme ću vam lično dati sledećeg Jula/Avgusta, letnjom žurkom na mom ranču. 2BJB6.gif...2BJB5.gif

Biće toplo, nema levo/desno - na otvorenom, a neki od naših (a ima ih puno) DJ-eva će puštati muziku po izboru.muzicari.gif

 

Uslov za dolazak će biti da se svako sa svakim pozdavi / upozna (mission impossible) 1lol.gif.

 

Pozdrav svima .... vidimo se na drumovima

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Zašto ste tako isključivi? Zašto nije mogla da bude organizovana žurka i pored humanitarne tombole? Zašto ovo ili ono?

 

U svakom slučaju, humanitarni karakter nije mogao da propadne i to je u principu bio zicer, pa da smo se našli i na ulici. Ali, zašto ljudima ne obezbediti pride i kvalitetan provod? Pogotovo kad se tu manje više svi znamo a vreme je takvo da se ne viđamo tako često kao kad je moto sezona?

 

U svakom slučaju lokal jeste promašaj. Organizacija je mogla da bude dosta bolja, bar što se tiče provoda (mada je i onaj Zextreme mnooogo deb'o :jee:)

Sledeći put bolje mesto, živa muzika obavezno a što ne razmotriti i neki raniji datum jer donacije mogu da se skupljaju kad god.

Sto ne kazes nesto o namestenoj tomboli. Nisi dobio samo ono sto nisi zeleo :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

NIsam ja dobio torbicu... Ja sam samo dobio magnet, pojas, ležaljku i šator... :zvizduk:

Pa nisi pozeleo torbicu, zato je nisi ni dobio.

 

Nadalina, ja sam ostao medju zadnjima i bio sam svedok da su njih petoro nosili Robinove poklone. Ja onoliko ni na svadbi nisam dobio :hej:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Mikula, brate, il` si zvao pogresne ljude na svadbu il` se opet zeni i naglasi da budu siroke ruke kad su pokloni u pitanju! :jee:

I, da - ni pod tackom razno ne zovi Robin Hood-a jer ce u tom slucaju, gosti njemu da urucuju poklone kako ga je krenulo! :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ma, vlajko je pogodio suštinu... mnogo smo šareni i različito doživljavamo provod. Meni je zaista bilo hladno, ali mi ni najmanje nije smetalo što je moglo da se sedi i priča. Ispričao sam se sa ljudima i nije bilo zadimljeno, to mi je skroz ok. Meni recimo smrad cigara i dim smeta mnogo više od hladnoće, šta da se radi - sto ljudi sto ćudi :)

 

Malo je bezveze što je gazda u lokalu koji ne radi zimi (mislim) nabio onakve cene pića, ali šta da se radi. Pamti pa vrati, bar ja tako mislim... ;)

 

Osnovno je ipak da je na tomboli sakupljeno preko 50% više para nego prošle godine :takoje: i svaka čast sviam na tome! A pogotovo "novoj generaciji" koja je preuzela organizaciju ove godine!

 

Mislim da nas deda mraz akcija ujedinjuje, u svoj našoj različitosti i vidimo se tamo. :moto3:

malo mi je jasnije sada šta se desilo sa datumom objave žurke bez mjuze i ostalim, nazovimo, nedostacima kao što je grijanje i prevelike cjene na što veliki broj ucesnika ukazuje.

ipak najviše zamjeram kasnu objavu termina jer mene je to zeznulo da ne dođem.

novoj generaciji organizatora sve najbolje samo cilj je unaprijediti dosadašnje organizacije.

biti ce bolje dogodine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jbg, dok ste se vi provodili, ja sam bio zavejan na auto-putu kod Backe Topole. A tako sam zeleo da stignem na zurku. Hladno? Da vidite sto je na auto-putu bilo hladno! :lol: :lol: :lol: Misssslimmm, dok nisam poceo da odkopavam i rukama auto i da guram isti :lol: :lol: :lol: .

Ajde zivi bili, naviknite se na hladnocu do 29-og :nanana: pa se vidimo da obradujemo onu decicu !!! :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

PS: Nadalina, a da ozenimo Robin Huda ako vec nije ozenjen dok ga tako dobro ide sa poklonima, a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Vidim iz prilozenog da ste se lepo proveli {kako ko} ali izgleda da se nesto bas i niste dobro druzili. No bice prilike i za to, pa da odmah pitam Vladu SD dali i mene poziva na tu rancersku letnju zurku, jer ja nisam ni levo ni desno {jest da volim da sam u sredini} a i znam da je svako srecan onoliko koliko se sam potrudi da bude srecan. Sa fotki se vidi da su devojcice bile lepse nego prosle godine, a dace Bog da takve i ostanu, a vama muskima pomalo zavidim.:zdravo: Pored Bandolerice i ostalih devojcica, nije valjda samo Danijel uzivao.:jee1:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Vidim iz prilozenog da ste se lepo proveli {kako ko} ali izgleda da se nesto bas i niste dobro druzili. No bice prilike i za to, pa da odmah pitam Vladu SD dali i mene poziva na tu rancersku letnju zurku, jer ja nisam ni levo ni desno {jest da volim da sam u sredini} a i znam da je svako srecan onoliko koliko se sam potrudi da bude srecan. Sa fotki se vidi da su devojcice bile lepse nego prosle godine, a dace Bog da takve i ostanu, a vama muskima pomalo zavidim.:zdravo: Pored Bandolerice i ostalih devojcica, nije valjda samo Danijel uzivao.:jee1:

 

Što se mene tiče Dane, ti si već pozvan, kao i sve kolege , dobre volje i raspoloženja za druženje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja