Jump to content

Moto Zajednica

Treća BJB žurka!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zemun-nbgd

BIG PRINT

 

Djordja Stanojevića 4, 11070 New Belgrade, Serbia

 

T. +381 11 3016-528

F. +381 11 3016-529

M. +381 63 344-322

 

Kao i prosle godine Zeljko- Usamljeni jahac obezbedio je brendiranje jednog motocikla

:care: :care:

 

kao malu ilustraciju mogucnosti BIG PRINT-a postavljam sliku od prosle godine, nadam se da se niko nece ljutiti...

 

uMHwI_vespabeograd22.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zemun-nbgd

LUCKY MOTO

 

Tel 061 255 655 0

 

Prodaja polovne i nove moto - opreme: Kaciga, takstilne i kozne odece, cizama, rukavica, kofera i dodatne opreme za motore i motorcikliste.

 

Lucky Vladano, poznatiji kao pravi Deda Mraz donirao je:

 

- torbica za bok x 1 kom

- mrezica za prtljag x 1 kom.

 

:BJBDedaMraz:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
https://maps.google....ed=0CIABEPwSMAM Evo da pomognem gde je,slabo se snalazim sa ovim kordinatama ali pomoci ce.Posto je to moj omiljeni kafic kad idem na Adu uvek sam tu.Na slici do tacke A dodjes kolima(kod tacke A sa leve strane puta veliki pano na stubovima plave boje pise PLAZA) ,parkiras se i sidjes desno kroz sumicu stazom do tacke B ili kafica.Ako hoces mozes motorom do kraja jezera,tu se provuces izmedju dva stubica metalna i dodjes stazom za bicikle bas ispred kafica.Ove godine necu moci da prisustvujem zurci,sto mi je vrlo zao ali nadoknadicemo sledece...Lepo se provedite...

post-10121-0-35760600-1354733610_thumb.png

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Druženja postaju redja i malobrojnija.Mi smo dokaz za suprotnost.Hvala Bogu.

S obzirom da je u nedelju sv.Alimpije Stolpnik,kojeg sa velikom radošću i sam proslavljam,dolazim pa makar i na kratko.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

KTM SRBIJA ProMoto Centar

 

U prijatno opremljenom salonu uvek ima izloženo desetak motora koje možete pogledati i ako ste spremni odmah za novo iskustvo, kupiti i odvesti. Za sve modele su već plaćene dažbine, tako da Vama ostaje samo da ga registujete ... i pred vama se otvaraja nova vrata u Vašem životu.

 

Za sve one koji imaju nepotrebnu trunku sumlje, uvek možemo da organizujemo probnu vožnju za model koji vas zanima.

 

KTM-ov svet dodatne opreme bi se mogao podeliti na opremu za Vas ili opremu za Vašeg mezimca, KTM motor. U zavisnosti od opredeljenja OFF ili ON roud dopunska oprema pruža jednu potpuno novu dimenziju onog šta sve treba i možete da imate za sebe i motor. Jednom kad stupite u svet KTM-a...

 

Prodajni salon u čijem sklopu je servis i kafic, nalaze se u Beogradu, u blizini Zvezdinog i Partizanovog stadiona na Autokomandi u ulci Jove Ilića broj 9.

Posetite nas u nasem salonu u Beogradu svakog radnog dana od 11 do 18 sati.

 

www.promotocentar.com

 

ProMoto Centar donirao je:

 

1 x KTM majca

1 x KTM kisni poncho - kabanica

1 x KTM X-BOW trakica za kljuceve

1 x KTM snack plate construction

14 x KTM magnet za frizider

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Prošle godine je naš Mimi vinča dobio nekoliko nagrada i više od pola podelio drugarima :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Ima li na forumu nekog iz Forest teretane ?

 

Ja nedostojni,vlasnik Forest teretane.

Svi člnovi BjBikersa će u naredna dva meseca imati popuste i druge povoljnosti prilikom uplata članarina.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Imao si los nastup. Trebao si da udjes u teretanu i kazes: Ja sam Sreten, hvala Bogu! Sigurno se upisujes pod najpovoljnim uslovima :takoje:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Mislim da se sali, a i ako mi koji smo iz Bgd-a ne mozemo da nadjemo klub kako ce oni koji dolaze npr.iz Pule?

Aj da trazim info koristan zenskom svetu, da li je neko vec bio u tom klubu zimi? Da li je toplo-hladno? Da znaju zene da li da se oblace ili svlace?

 

(molila bih vas da se suzdrzite komentara na temu svlacenja i izbegnete saljive lazne informacije da je unutra pretoplo, ozbiljno pitam i ukoliko neko ima info mislim da ce biti damama vrlo korisno da znaju)

 

 

Pitam jer sam se vise puta skuvala/zaledila a u Plazi nisam nikad bila (bar ne zimi)

 

Iz iskustva , najbolje je doci u majcici kratkih rukava, ali za svaki slucaj preko ogrnuti neki duksic, blejzer ili sta vec ko zeli...jer zna da bude hladnjikavo...dok ljudovi ne pocnu da disu i greju vazduh....:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Prošle godine je naš Mimi vinča dobio nekoliko nagrada i više od pola podelio drugarima :D

 

 

Pa imao je i sve moje kupone, koje sam mu ostavio (a imao sam dosta) jer sam ja morao ranije da odem....siguran sam da je u tom trenutku imao najvise listica, a o nesebičnosti našeg Mimija ne moram da pričam, pravi "Laf u srcu" 1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Imao si los nastup. Trebao si da udjes u teretanu i kazes: Ja sam Sreten, hvala Bogu! Sigurno se upisujes pod najpovoljnim uslovima :takoje:

 

Vi mi dragi kolega čitate misli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja