Jump to content

Moto Zajednica

Ako neko zna zasto :p

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Pozdrav svima, informacija koja mi malo nije jasna pa eto ae da je podelim, naime napukla mi je bocna leva plastika na kinroadu xt250-16, e sad, nasao sam nekog "ovlascenog" dilera kinroada u beogradu i pitao za tu plastiku ostavio br telefona itd nazvali me ljudi jutros rekli ima i kosta oko 2400 dinara, kasnije sam nazvao sprintovog dilera jer k'o sto svi znamo 90% delova ako ne i vise pase na oba motora, rekli mi da nemaju trenutno tu plastiku ali da ce biti pocetkom sledece godine :P i da kosta citavih 760 dinara 0zbunjen.gif e sad kinroadova plastika ima neki kao "hromirani" deo koji je takodje plasticni, ali da li je moguce da je cena 3 puta veca samo zbog toga 1bljak.gif?

 

I ako neko zna jos nekog dobavljaca itd gde bih mogao da nabavim to bio bih zahvalan da javi 0takoje.gif

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

До почетка следеће године имаш нешто више од месец дана. Шта те кошта да сачекаш ту пластику од "Спринта"?

 

Или да скрпиш стару?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

До почетка следеће године имаш нешто више од месец дана. Шта те кошта да сачекаш ту пластику од "Спринта"?

 

Или да скрпиш стару?

 

ma okrpio sam ja staru, a sacekacu ovo definitivno i onako nece nigde do proleca :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja