Jump to content

Moto Zajednica

Foto moto caskanje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Tema za caskanje o fotografiji za sve bikere ljubitelje fotografije. Cini mi se da bi ova tema bila ok ako se admini slazu, posto je svaka tema unutar podforuma fotografija vezana za neki uzi smisao pa da ne bi spamovali razlicite teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Goshke brate, pa da l' si ti normalan? 0stabre.gifJa iz ovakvog klipa (sa ovakvom zenskom osobom u ovakvoj majici) nema sanse da nesto naucim! :)

 

 

Salim se naravno! :) Da je musko, mnogo bi bilo jednostavnije gledati i pamtiti, ali svejedno je odlican video! Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

dajte ljudi ovo je cista zajebancija, fokus mi je bio zakucan na njenom poprsiju DOF mi je bio plitak tako da nista drugo nisam video a ni cuo :lol:, sto kaze jedan od kometara "The video is way better when you turn the sound off..."

pritom bosa u sorcicu ... :ooo:

 

Ako je neko slusa, lepo kaze na pocetku " Hi, I just finished photo shooting with a pool table" I siguran sam da je veoma dobro objasnila i pokazala na tom shooting-u sta je Depth of :lol::lol: e taj njen tutorijal bih voleo da vidim :lol:

 

 

Izvinjavam sa na off-u, mozemo nastaviti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Videh, ima poznavalaca dobrog svetla ovde, pa da priupitam, da li je mnogo ostro ovo svetlo, i kako vam se cini kvalitet istog?

 

8229826941_fcfc44ae28_c.jpg

:) by Slobodan Gosic, on Flickr

 

8229824347_5aa56d02f1_c.jpg

:) by Slobodan Gosic, on Flickr

 

E da, ima li ovde kakvih stock-era? da li primaju ovako nesto na is?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Ja sam od pre par meseci na par stock sajtova izmedju ostalog i is...Pa bilo bi dobro da nema tih ostrih senki meni su dosta fotki odbili zbog mozda i manjih senki, drugo za stock bi morao malo srediti pozadinu sa ovakvom tesko da bi proslo mada zavisi na fotoliji bi mozda i proslo, takodje druga ne bi prosla sigurno jer ti je ovaj meda debelo van fokusa trebala bi veca dubinska ostrina a i u prvoj bi bilo ok malo to popraviti, cetvrto, verovatno i kad bi sve to sredio proslo bi samo kao editorial jer za ovakve fotke sa lutkama i igrackama ti treba property release proizvodjaca... U svakom slucaju neke od tvojih fotki koje sam video mislim da bi mogle da prodju ali ove dve ovakve kakve su tesko... Jos pitanje je kakve su na 100 posto uvecanja znaju dosta da odbijaju i zbog najmanje pojave suma, recimo i onaj deo na drugoj slici iznad glave lutke u bokehu je previse svetao to bi mogao clone ili tako nesto...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Mada pazi evo i ja sam ovde imao senke jake pa mi je ova recimo prosla zavisi i kakav ti inspektor zapadne...

 

 

stock-photo-nutrition-114097213.jpg

u sustini vazno je da polozis onaj prijem da te prima i onda im saljes sve pa sta prime:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Ja sam od pre par meseci na par stock sajtova izmedju ostalog i is...Pa bilo bi dobro da nema tih ostrih senki meni su dosta fotki odbili zbog mozda i manjih senki, drugo za stock bi morao malo srediti pozadinu sa ovakvom tesko da bi proslo mada zavisi na fotoliji bi mozda i proslo, takodje druga ne bi prosla sigurno jer ti je ovaj meda debelo van fokusa trebala bi veca dubinska ostrina a i u prvoj bi bilo ok malo to popraviti, cetvrto, verovatno i kad bi sve to sredio proslo bi samo kao editorial jer za ovakve fotke sa lutkama i igrackama ti treba property release proizvodjaca... U svakom slucaju neke od tvojih fotki koje sam video mislim da bi mogle da prodju ali ove dve ovakve kakve su tesko... Jos pitanje je kakve su na 100 posto uvecanja znaju dosta da odbijaju i zbog najmanje pojave suma, recimo i onaj deo na drugoj slici iznad glave lutke u bokehu je previse svetao to bi mogao clone ili tako nesto...

 

Ovo me zanimalo, imam puno ovih lutkica bas zanimljivih, znaci ipak treba p.r za njih ali ne znam kako bih ga uopste nasao, posto nigde nema proizvodjaca. Sto se tehnike tice, naravno sve bih ja ovo ponovo fotografisao na bar f4 sa crnom pozadinom, i ubio bih senke koliko-toliko. Ove su na f1.8 sve, pravio sam neki flash ring, pa sam probavao kako radi i svidelo mi se svetlo, samo cu da probam da ga jos difuzujem :) Fala na savetu!

 

Inace, nikako da uhvatim vremena da krenem malo ozbiljnije sa radom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Ma ok je i kao editorial ako bas ne nabavis releas ali bi se verovatno i manje prodavale jer onda ima dosta ograniceno upotrebu... Citao sam po njihovim forumima da ranije nisu bili toliko striktni sto se tice p.r. za te igrackice medjutim izgleda da se dosta njih opeklo pa su resili da budu stroziji... Sto je u neku ruku i ok, iako ne mora da znaci da je ta igracka brendirana, mada bi eventualno mogao da pitas i ove na zoni detaljnije jer sam ja u ovome par meseci... Meni su recimo odbili neku fotku gde je decko imao tetovazu na ruci jer je za tetovazu trebao p.r. onog ko je crtao a posto nisam nabavio nisam je ni slao ponovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

One fotke koje si postavljao ovde ranije sa nekog sajma oldtimersa cini mi se, detalji automobila, bi bili takodje zanimljiviji za stock iako bi i oni bili editorial...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Sto se tice tih lutkica bas sam trazio malopre po stock forumu mozda ti i nije potreban release, malo je sve to konfuzno sto se tice tih stvari tako da je u sustini najbolje posaljes pa ako ti ne budu trazili znaces tacno da li treba i ne treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Što se tiče oldtajmera, sve starije od 68' čini mi se (mrzi me da tražim) može za stock, ne mora editorijal. Za lutkice, sve zavisi na kakvog inspektora bi naleteo, ali najverovatnije da bi mu tražili PR, naročito ukoliko je nov član, tj. nemaju dugogodišnje iskustvo sa njime...

 

A sada, nešto sasvim drugačije!

 

Za ove kišne dane, tu je Foto Laza - umetnik koji krši sva poznata i nepoznata pravila fotografisanja i obrade, pionir "Foto Laza Style" fotografisanja!

 

https://www.facebook.com/foto.laza/photos_stream

 

Čik pogledajte SVE fotografije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

...

 

A sada, nešto sasvim drugačije!

 

Za ove kišne dane, tu je Foto Laza - umetnik koji krši sva poznata i nepoznata pravila fotografisanja i obrade, pionir "Foto Laza Style" fotografisanja!

 

https://www.facebook.com/foto.laza/photos_stream

 

Čik pogledajte SVE fotografije!

Ubice te Laza... :zvizduk::lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja