Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM YAMAHU SR 500 ILI XS 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

Kawasaki z650 iz 77 god. nije registrovan zadnjih 15 god. malo traljav ali je kompletan , pali, radi ,lepo ide...ima zicane felne ,kurblu itd,odlican za brusilicu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

e jbg, sad ste me ubedacili, pa sta sad da kupim jos jedan a ovaj da sredim u originalu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

e jbg, sad ste me ubedacili, pa sta sad da kupim jos jedan a ovaj da sredim u originalu?

 

Ako ti nije bedak sredi ovo motorče po PS-u. Lep je, klasika, poprilično dobro očuvano izgleda. Ne bih sad da te trujem, al zamisli da vidiš nekoga na (ili u, ako je auto u pitanju) oldtajmeru ekstra očuvanom i sređenom, i nekoga ko je istog takvog oldtajmera razbucao i obezbedio mu kartu za otpad kroz 2-3 godine? Oldtajmer odaje poseban utisak. U Carice Milice preko leta često viđam čoveka mojih godina na BMW R25 u originalnom stanju, nenašminkanom. Nema ko se za tim ne okrene, a ja mu zavidim... Sa druge strane gotovo uvek u oglasima imaš nekog R25 razbucanog i prepravljenog u čopera, bobera... želudac da ti se prevrne, stalno se pitam kako su srca imali to da urade. Tvoja volja i odluka, ali izgleda da si lep komad našao. Odvezi ga do dobrog majstora da ti pregleda mašinu. Ako je u dobrom stanju i ne traži neka bitnija ulaganja osim sitnijih osvežavanja ja to niš ne bi dirao. Ako je mašina pri izdisaju možda ti se više i isplati da je isečeš i prekrojiš, i teraš dok traje (a ta gvožđa bi i u lošijem stanju trebalo još koju godinu da se kotrljaju).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

e jbg, sad ste me ubedacili, pa sta sad da kupim jos jedan a ovaj da sredim u originalu?

 

Ako ti nije bedak sredi ovo motorče po PS-u. Lep je, klasika, poprilično dobro očuvano izgleda. Ne bih sad da te trujem, al zamisli da vidiš nekoga na (ili u, ako je auto u pitanju) oldtajmeru ekstra očuvanom i sređenom, i nekoga ko je istog takvog oldtajmera razbucao i obezbedio mu kartu za otpad kroz 2-3 godine? Oldtajmer odaje poseban utisak. U Carice Milice preko leta često viđam čoveka mojih godina na BMW R25 u originalnom stanju, nenašminkanom. Nema ko se za tim ne okrene, a ja mu zavidim... Sa druge strane gotovo uvek u oglasima imaš nekog R25 razbucanog i prepravljenog u čopera, bobera... želudac da ti se prevrne, stalno se pitam kako su srca imali to da urade. Tvoja volja i odluka, ali izgleda da si lep komad našao. Odvezi ga do dobrog majstora da ti pregleda mašinu. Ako je u dobrom stanju i ne traži neka bitnija ulaganja osim sitnijih osvežavanja ja to niš ne bi dirao. Ako je mašina pri izdisaju možda ti se više i isplati da je isečeš i prekrojiš, i teraš dok traje (a ta gvožđa bi i u lošijem stanju trebalo još koju godinu da se kotrljaju).

To si u pravu ,sto se posla tice meni je lakse a i mnogo jeftinije da ga ostavim u originalu jer po mojoj raucnici treba minimum 1000e da se jos ulozi u delove da bi ispao dobar cafe racer,nemam pojma prelomicu do nove godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

ne seci ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

Danas sam ga rasklopio 80% ipak cu vas poslusati zao i meni da ga iskasapim,odradicu ga u originalu do zadnjeg srafa (napravicu od Triumpha cafe racera :moto3:)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

Bice crven sa svim fabrickim sarama, takav je i bio pa ga ronsoni ofarbali u crno,zanimljivo da u rezervoaru nije bili nimalo korozije,,,,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Hoćeš to ovde da obznanjuješ ili ćeš da otvaraš novu temu o sređivanju? U svakom slučaju mislim da si dobru odluku doneo. Srećan ti rad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

Da veselje bude vece misleci da kod nas necu naci nista zanimljivo porucim kod drugara u Svajcarskoj da mi nadje nekog Zephyra 750 ,,,danas mi javlja da mi je nasao Zephyur-a iz 93 sa 15000km i vec poslao u Bgd a da bi me prevoz motora manje kostao poslao je i Varadero 1000 iz 2000g,naravno cene oba motora su povoljne , sad kada stignu moram da ih guram dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Da veselje bude vece misleci da kod nas necu naci nista zanimljivo porucim kod drugara u Svajcarskoj da mi nadje nekog Zephyra 750 ,,,danas mi javlja da mi je nasao Zephyur-a iz 93 sa 15000km i vec poslao u Bgd a da bi me prevoz motora manje kostao poslao je i Varadero 1000 iz 2000g,naravno cene oba motora su povoljne , sad kada stignu moram da ih guram dalje...

 

A ti dojavi povoljne cene i na forumu kad ih budes gurao dalje... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

Kawasaki ce biti manje od 900e a Varadero videcemo sutra vec sam ga obecao jednom kolegi sa foruma...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja