Jump to content

Moto Zajednica

Akumulator

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Treba mi akumulator koji bar malo valja za pretvarac za pumpu za grejanje. Recimo na aku od 55ah kada je dobar pumpa moze da radi do 9h a meni je dosta i do sat-dva. Ne kupuje mi se bas nov za te stvari. Inace mozda i odlucim da kupim novi i da zamenim na kolima pa da taj uzmem za ovo, pa moze i neko misljenje koji jeftiniji aku da uzmem a da malo valja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Možda najbolje da odeš u najbliži akumulator servis i da ih pitaš, pa da ti nađu neki. S'obzirom na težinu akumulatora - bilo ko i da ti pokloni - red je da ti platiš poštarinu, a ona bi verovatno bila veća nego što bi ti platio akumulator servisu. A možda da vidiš i sa nekim ko vozi kamion. U mojoj bivšoj firmi crkne akumulator na tamiću ( nije mogao ni da ga zavrti ), ja ga ubacim u Reno 4 - koji sam tad vozio ( bilo mesta ispod haube ) i vozio se još dve godine . ( Tamićev bio od 120 ampera )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Reno 4 si mogao na tom akumulatoru da vozis i bez motora :moto3: . Nisam siguran za postarinu ali ne bi trebalo da je neka velika cifra, mada nista skorije nisam narucivao/slao. Raspitacu se malo.

To je to, onaj koji ne moze da upali auto zimi mozda moze da posluzi za ovo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja