Jump to content

Moto Zajednica

aprilia ko kruzer twin..

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

Doslo vreme da se malo poigramo sa nasim ljubimcima,kraj sezone pa tako i ja.Mnogo me nervira moja aprilia scarabeo 500.Salim se naravno , zvuk je ono sto me vec neko vreme muci.Motor je tako tih da me u saobracaju niko neprimecuje pa sam resio da to promenim,resenje drag star auspuh.... kupljen i naravno nepasuje nikako....sta sad? resenje pivo dva tri...bruselica malo seckanja i opala... nabudzen ..A zvuk ko da vozim nesto od 900ccm i dva cilindra.Naravno morao sam malo da ga stisam tako da je sad extra.Zasto sve ovo pisem, interesuje me vase misljenje dali ovo stoji ...????post-7626-0-21145200-1353508391_thumb.jpgpost-7626-0-17910500-1353508432_thumb.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Uz dužno postovanje Alex nemaš pojma :):P ,meni ovo izgleda extra touring scooter :D :D :D dosta hromiranih povrsina mislim da to bas pristaje scarabeo retro fazonu :) ,mogu jos samo da zamislim kako se cuje :D .Svaka čast druže :) !

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Мада генерално о укусима не треба расправљати, сматрам да је цењени колега, комшија и друг (Алекса) у праву. За паре, које си дао за тај издув, могао си код познатих произвођача из Аде да набавиш врхунски издуве, који се добро показали на разним моделима макси скутера (Априлија Атлантик, Пијађо Беверли, Сузуки Бургман). Наравно, сад је ствар "решена", ти си се намучио монтирајући и немој много да се нервираш, ако се неком не свиђа. Важно је да је теби о.к.

 

Поздрав.

 

Румба

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1353510186[/url]' post='1401782']

Uz dužno postovanje Alex nemaš pojma :):P ,meni ovo izgleda extra touring scooter :D :D :D dosta hromiranih povrsina mislim da to bas pristaje scarabeo retro fazonu :) ,mogu jos samo da zamislim kako se cuje :D .Svaka čast druže :) !

 

Ja se slazem sa culletom.....auspuh je legao kao budali samar....bas lepo izgleda.....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Uz duzno postovanje, ne ide mi to nikako za skuter.

 

 

Mene zanima jel ima nesto sto se tebi svidelo da je neko uradio, a da to nije bilo na tvom najboljem i najlepsem skuteru od svih? :stabre:

 

Meni je skroz zanimljivo kako izgleda, al mogla bi i cela slika da se vidi kako izgleda :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

kruzer imam a sad i jedan bober pravim za merak, a imam i orig auspuh pa ako mi ovaj dosadi samo vratim stari grana nije taknuta sve fabricki....a sad cu i neke slike da stavim.A da bas mi je drago da cujem i druga misljenja samo nekako mi uz retro izgled neide neki akrapovic itd... :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5692 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Što reče stariji koleZa DorČolac: Ako se tebi sviđa, to je jedino bitno. :takoje: Iskreno, mogu ti reći da se meni dopada kako su legli izduvi a sviđaju mi se i koferi kako si ih uklopio. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Kratko cu reci ...izgleda do jaja!!!To je nesto najbolje sto si mogao da mu uradis sto se auspuha tice jer je sav retro i taj izdv mu tako i stoji mogu da zamislim kako li se tek cuje!!! Od mene 10+0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Meni je sasvim okej, Scarabeo 500GT i jeste dizajnerski inspirisan klasicnim kruzerom. Od mene imas +

 

Inace, kada bilo sta radite na na skuteru/motociklu imajte na umu da detalj cini dizajn, pa cak i onaj najmanji. Zato se potrudite da sve uklopite kako treba :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

daj celu sliku motora

Pa ove dve slike su cele :D

 

salu na stranu. Jeste da sam morao da skrolujem slike tamo-vamo, ali uspeo sam da vidim. Nije ruzno, nije napadno, nije toliko ni uocljivo. Moze da prodje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Po mom skromnom misljenju izduvi su cucnuli ekstra0takoje.gif.A koferi upotpunjuju taj kruzer izgled.

Sve u svemu svaka cast1care.gif

Bas bi bilo dobro kad bi ih jos i culi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4332 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Uz duzno postovanje, ne ide mi to nikako za skuter.

 

 

Mene zanima jel ima nesto sto se tebi svidelo da je neko uradio, a da to nije bilo na tvom najboljem i najlepsem skuteru od svih? :stabre:

 

 

Dobro je brate, iskuliraj.

 

Nisam mislio nista lose, ako se coveku svidja i uostalom sta ga briga sta drugi misle.

Ima ljudi kojima se ne svidja sto sam i ja na touring skuter stavio race izduv, al boze moj, ukusi su razliciti.

Slazem se sa Rumbom oko izbora "prdavog" auspuha, moglo je i nesto iz Ade da se uklopi, covek super pravi a pravi ono sto ti hoces i kako hoces.

 

Dok mi se koferi MNOGO svidjaju kako stoje...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

saxrelax cista 10ka 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif bravo druze i svaka ti cast, ne da mi se svidja nego izgleda odlicno sve u paketu.

Misljenja su razlicita i treba ih postovati ali definitivno si uneo novine u "maxi skuter svetu" , ja da sam na tvom mestu ne bi nista snimao ( mislim na zvuk ) ostavio bi kao veliku zagonetku 0zbunjen.gif vec bi se pojavio na nekoj od voznji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

naravno,hvala na podrsci a sto se voznje tice ja sam uvek za :takoje: Ono sto sam primetio od kad sam stavio ove auspuhe je da sam mnogo primeceniji u saobracaju pogotovo kad idem izmedju kolona sto mi je i bila namera,interesantno je i to da pri manjem broju obrtaja skuter radi prilicno tiho ali kad predje 3000 :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Uz duzno postovanje, ne ide mi to nikako za skuter.

 

 

Mene zanima jel ima nesto sto se tebi svidelo da je neko uradio, a da to nije bilo na tvom najboljem i najlepsem skuteru od svih? :stabre:

 

 

Dobro je brate, iskuliraj.

 

Nisam mislio nista lose, ako se coveku svidja i uostalom sta ga briga sta drugi misle.

Ima ljudi kojima se ne svidja sto sam i ja na touring skuter stavio race izduv, al boze moj, ukusi su razliciti.

Slazem se sa Rumbom oko izbora "prdavog" auspuha, moglo je i nesto iz Ade da se uklopi, covek super pravi a pravi ono sto ti hoces i kako hoces.

 

Dok mi se koferi MNOGO svidjaju kako stoje...

 

 

Uz duzno postovanje, ti si brate taj koji treba da iskulira. :takoje:

 

Skutercina izgleda bruka! Sto kaze Satelis, uveo si novinu! Ako nije smesno imati (a nije) "race" auspuh na plastikaneru, sto je smesno imati ovo? Ekstra! :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Izgleda predobro. Svaka cast za zamisao. Podseca me na Hondu Goldwing. Mislim da ne postoji nijedan aftermarket auspuh koji bi se uklopio u ovaj dizajn skutera.

 

Unapred se izvinjavam zbog rezolucije slike. Nisam nasao prikladniju, a morao sam da okacim :D

Honda_Gold_Wing_profile.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja