Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz akcija 2012.

Recommended Posts

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

 

 

vidimo se i ove godine :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ovo je akcija u kojoj se učestvuje zbog želje da se pomogne deci a ne zbog toga da "peremo" svoje i tuđe grehe i da se nekome dopadnemo...

 

 

Pa ja upravo ovu tvrdnju dovodim u pitanje 1hmm.gif

 

Ti ondaK lepo zaobiđi akciju u širokom luku i svi zadovoljni. :takoje: Još jednom MOLIM da se držimo teme! Hvala! :zdravo:

 

Ova, divna, akcija motociklista, kojom se zeli pomoci deci u Sremcici, sem te namere, da se pomogne, sluzi i da se podigne i promeni svest i motociklista i ostalih "smrtnika" o nama, zaljubljenicima u motore i putovanja. I toga se ne treba stideti. Ali ni dovoditi u pitanje o pogresnim namerama. Jer ako zadjemo u temu o "panju greha", mozemo doci do zakljucka da veliki deo sretstava u kojekakvim humanitarnim aktivnostima su spasli veliki broj dece, bas iz razloga "pranja greha" nekih koji su imali podosta grehova na svojim grbacama. Ali ja zelim da verujem da sem sto hocemo da se pokazemo u najboljem svetlu, zelimo i da damo deo sebe toj deci taj dan i njima to puno znaci. Zato, ne budimo licemeri, jer ova akcija to ne zasluzuje.

 

 

Elem, ajmo se "vratiti na temu", mada je i ovo deo ove teme, jer u naslovu ne stoji "Spisak za dedamrazakciju" vec treba da sluzi za sva pitanja, odgovore i dogovore oko ove akcije.

 

br. kojigodvec: Daki

 

Tako je, to je i upravo deo teme i forum služi da bi ljudi izneli svoje mišljenje (zar ne, alexanto?) o stvarima koje se događaju oko nas.

 

NIsam imao nameru da nastavljam raspravu sa alexantom koji, kako vidim, vrlo rigidno shvata ulogu urednika foruma pa briše sve što mu se ne sviđa ali da odgovorim na Dakijev post...

 

Nije mi bila namera da sabotiram nikakvu akciju a tek ne akciju humanitarnog karaktera. Zamisao je odlična i ja je potpuno podržavam. Ali kako sebe smatram članom ove internet zajednice, tako smatram da je javni poziv na učešće upućen i meni (iako mi alexanto prijatno preporučuje da je obiđem u širokom luku) tako da smatram da sam pozvan da iznesem mišljenje o istoj.

 

Kako je Daki i rekao u gorenavedenom postu, ova akcija ima dva karaktera. Humanitarni i marketinški. Meni lično je ovaj drugi sporan i iskreno se pitam koji preovlađuje? Sećam se kako se sve odvijalo prošle godine i imam dosta toga da zamerim.

 

Prvo, mislim da je bila greška izvoditi štićenike iz kruga njihovog doma. Mislim da se oni van svog doma baš i ne osećaju kao "na svome" a ako se sećate, jednom štićeniku je i pozlilo na Trgu Republike. Pometnja dok su izašli iz autobusa, dok su se smestili na one tribine... Šta znam, meni lično deluju mnogo bolje kad igraju fudbal protiv nas u njihovom dvorištu. Znači pitanje! Da li su oni bili na Trgu da bi im bilo (realno) lepo ili su bili na Trgu da bi mi pokazali "ljudima iz tramvaja" kakve smo ljudine i frajeri? Da li je više bitno kako ta deca provedu taj dan ili koliko se puta Koča matori pojavi na TV-u? (Izvini Kočo, ništa lično ;) ) A rekao bih da taj medijski marketing i ne igra ulogu u prikupljanju pomoći jer je većina sredstava od onih koji bi ionako pomogli? Izvinjavam se ako grešim, ispravite me.

 

Meni je stalo da dam doprinos da ta deca budu makar malo veselija. Ali mi nije stalo da se uvlačim u dupe bilo kome i pokazujem kako sam ja, jelte, kul i super i dobar. Jbg, volim Partibrejkerse a ne Van Gog :) I hoću da se glupiram i oblačim kao Deda Mraz i ko zna šta još za štićenike doma u Sremčici ali neću za "ljude iz tramvaja", za njih me baš zabole. E zato je licemerno koristiti nečija humanitarna osećanja u bilo kakve marketiške svrhe, a to jasno ne naglasiti.

 

Zato ću ja lično pomoći ovu akciju u finansijskom smislu i čekati da se opet organizuje akcija kakva je bila za prošli Vaskrs. Kada smo se bez medija, horova i bilo čega drugog okupili kod Arene i otišli da se družimo sa štićenicima doma u Sremčici. To je sve što je njima potrebno. To je sve što sam imao da kažem.

 

p.s. Alexanto, nemoj ovo da brišeš, ko Boga te molim! Nakucao sam se, valjda nije uzalud :)

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Robine Hude, mislim da masis poentu naseg marketinskog pristupa Dedamrazijadi. Ne ubedjujem te da dodjes jer je to iskljucivo tvoja stvar, ali mislim da gresis u svojoj proceni. Mi smo prosle godine pitali upravu Doma da li je za njihove sticenike bolje da mi dodjemo tamo ili da ih izvedemo u grad i zaista postignemo 'inkluziju' i oni su nam sami rekli da ne vide nista lose u dovodjenju klinaca u grad. Ove godine su to potvrdili ponovo. Valjda oni znaju malo vise od nas o tome.

 

Ideja je da se skrene paznja na njih i time poveca sansa da im jos neko osim nas pomogne. Pritom, sekundarni motiv je da obezbedimo dodatnu pomoc za njih u sklopu nasih poklona. Ako malo bolje pogledas, mi za Dedamrazijadu njima nosimo osim paketica i jos stosta (pogledaj proslogodisnju temu malo bolje, pogotovo u delu u kom su razne firme pomogle domu), dok za Uskrs im dolazimo u goste da bismo ceo dan proveli sa njima u igranju. To realno krajem Decembra ne mozemo, ali mozemo da ih obradujemo nasom pojavom, paznjom i paketicima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ljudi, ima li tih odela u bas velikim velicinama ? Ono, deda-mraz velicine :D :D

 

 

Nema :neznam:, sva odela su iste veličine. Prošle godine su neki drugari tvojih gabarita uzimali po 2 odela pa od njih šili jedno golemo :)

 

Neko me zvao iz mase? :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Po odelu bih rekao da kinezima figura deda mraza predstavlja enigmu :):) Balkanci su izgleda nepojmljivi dzinovi za njih :) Svakako ce morati da se kupi jos jedno odelo pa da se pakuju 2 u 1 (i bice mi cast da turim svoju oplemenjenu figuru u plemenitu svrhu i kupim jos jedno crveno odelo :)).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5692 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

p.s. Alexanto, nemoj ovo da brišeš, ko Boga te molim! Nakucao sam se, valjda nije uzalud :)

 

Ne brišem - cenim tvoj otvoren i obrazložen stav. :takoje: A pošto i ja ne idem na akciju zbog onih iz tramvaja, nadam se da se vidimo 29. I jedino što bih bilo kome preporučio u vezi ove akcije je : dođite 29. na trg! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: qingqi

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

67. Scaffold

68. Kung fu PANDA

69.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ove godine sam ja zadužen za komunikaciju sa Domom i direktorkom te ustanove. U više skorašnjih razgovora sa direktorkom Milkom svaki put je naglasila da je prošlogodišnja inkluzija štićenika organizovanim napuštanjem Doma i dolaskom na Trg bio pravi pogodak sa ogromnim uticajem na život te dece. Čak i po cenu da nekom detetu opet pozli zbog prevelikog uzbuđenja Milka je prezadovoljna što jedino BAJKERI imaju tu moć da organizuju toliko ljudi da bar jedan dan u godini deca izađu grupno iz Doma i da bude sigurna da će ih čuvati i brinuti o njima kao o svojim najrođenijima a o utiscima sa akcije štićenici pričaju tokom cele godine.

 

Ove godine ih vodimo u osnovnu školu gde će im biti organizovana priredba tako da neće biti "ljudi iz tramvaja" kao što Nenad reče :) već će se sve odvijati u zatvorenoj sredini... po tome se vidi koliko nam je do neke "medijske pompe" i samopromocije...ipak da, ponosni smo na same sebe i sve vas što ćete odvojiti jedan dan da bi nekom ulepšali praznike i pokazali da u ovo tužno vreme ipak postoji i ljudskosti i dobre volje više nego što bi neki očekivali.

 

Vidimo se 29, decembra ispred Skupštine grada Beograda :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Varadero 1000

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

67. Rasha i Cecca

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

67. Rasha i Cecca

 

DRUZE OBRISAO SI MOMKA KOJI JE BIO 68 PO REDU A SAD SI TI ODJEDNOM 67 I NEMA NIKOG POSLE TEBE, STA SE DOGADJA0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Rajka za predsednika,rekli bi srbi u glas.Ja kao jedan najobičniji čovek bi rekao hvala Bogu,nemojte zameriti.

Jedino što je potrebno u ova šugava vremena je malo više tolerancije.Da se uvaži svačije mišljenje,jer ipak je tu negde istina.Svako ima razloga za neko svoje nezadovoljstvo,jer je u nekoj situaciji procenio na svoj način.Ne znači da smo uvek u pravu,često se nakon nekog vremena mišljenje menja.Blago je ipak što humanost postoji i svako je u ovoj akciji na svoj ili sličan način pokazuje.Bilo bi krajnje glupo da nismo različiti,kao što bi bilo neprimerno da različitosti ne ispoštujemo.Nekoga nervira tramvaj,nekoga procena da postoji nekakva želja za dokazivanjem i samopromocijom,nekoga goni nezadovoljstvo,nekoga ko zna šta,ali drugari, braćo moja,ma ko da ste,mi svi zajedno probamo,baš ovako, da činimo delo za koje smatramo da je ispravno.

Lepo je što smo različiti i što imamo različite poglede,ali ipak niko ne odustaje od svoje humanosti.

Siguran sam da u svakoj teškoj situaciji,svako od gore prijavljenih,pokazuje svoje najveće humanosti bez ikakve ranije loše pomisli.

Ko je shvatio hvala,ko nije,neka prašta.Ponosan sam kad mogu da učinim bilo kakvo dobro.Kada ne mogu,krivim samo sebe nedostojnog.

Završavam sa nadom da ćemo biti tolerantni i miriti se sa onima koji drugačije misle.Jedino nas to može učiniti boljim.

Zahvalan sam što sam zdrav,što uživam,izmedju ostalog vozeći motor i što mogu na bilo koji način da radost podelim sa nekim.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Kao da je motiv uopšte važan. Od 220 motora prošle godine, bilo je bar jedno 100 različitih motiva za dolazak ;).

 

Važan je rezultat, a ko je npr. bar jednom pričao sa ljudima iz Doma (bilo Sremčice, bilo Kuline), zna da im ova naša akcija dosta znači i zato treba da je čuvamo i pazimo i da je ne prljamo ako može, a i ako ne može opet da je organizujemo.

 

Ja inače primećujem da dobre i prave ideje žive nezavisno od svojih tvoraca, pa tako i ova akcija se primila na BJB u ranim danima, a sada živi u više gradova, a bogami (eto, da ne bude Žarić jedini da pominje Boga, sic! ;)) i država i menja ekipe ljudi koji je organizuju i neka samo piči dalje!

 

Uostalom, svi znaju da dva dana pred NG (!) nema boljeg provoda u gradu od vožnje motora sa drugarima ludo obučenim i uglavnom pozitivnim :takoje:.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Nisam admin, al reko da ispravim, da ne bude teorija zavere

 

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

67. Scaffold

68. Kung fu PANDA

69. Rasha i Cecca

70.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

67. Scaffold

68. Kung fu PANDA

69. Rasha i Cecca

70. Jelena599

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

67. Scaffold

68. Kung fu PANDA

69. Rasha i Cecca

70. Jelena599

71. Durmitor2000

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Ja danas uz'o odelce u MotoRing-u (bejaše mi usput) i posle probe shvatih da moram malo na dijetu narednih mesec dana. :neznam: Imam i jednu molbu za BJB autoritete: Ako može, animirajte onu lepu, sitnu-dinamitnu crnku da nam (po običaju) malo izdejstvuje lepo vreme 29. Vidim da veliki poznavaoci vremena (meteorolozi) najavljuju neki sneg (naravno, ako uspeju da pogode) ali ne bi bilo loše da se malo ''baje'' - nikad se ne zna... :care: Bilo bi lepo da nas i ove godine ''onaj odozgo'' malo pogleda i podrži ovoliko pozitivne enrgije i želja.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL 650

Svratih do Laboratorije i dadoše mi odelo za suprugu i mene 1moto3.gif. Taman sam mislio da je to sve kad stariji gospodin, čini mi se da se vabi Arakis, uključi neko sokoćalo i dade mi i fiskalni račun 1care.gif.

 

 

Usput sretoh i drugara iz gimnazije, davno to beše. Ta Laboratorija ko zbeg, svašta ima tamo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

banovace te na keca :lol:

 

1. Alexanto

2. Arakis

3. brm-brm

4. Urban Cruiser

5. DorćolAC

6. Sasha P

7. Popsy

8. Peconi

9. Vasqez

10. Severian

11. Pablo

12. Mimi Vinča

13. FJCharlie + Ana

14. Bocca - Takodje se javlja da bude dobrovoljni fotograf cele akcije. Mogu se napraviti neki lepi portreti klinaca

15. Skittles

16. Bgboki

17. pera-s

18. Lucky Vladano (PRAVI Deda-mraz)

19. djomla

20. boki.64

21. Žarić

22. Loshmi Capo

23. Sl Jastreb

24. Pittatore

25. Hogar strašni

26. Курск

27. KAWASAKI ZR 500 A-Dejan (ekipa WeRideEverywhere [VozimoSvuda])

28. Nensy

29. Nix

30. Mootoograf

31. VladaSD

32. Salez

33. Student

34. Mija

35. Rade koenig

36. Markors

37. NOTORIOUS

38. danger

39. Zex

40. Bandolerosi - Bandolero + Bandolera

41. Stefan Speed

42. BusMan

43. Phantom F12

44. Satelis

45. Mazak

46. zzz

47. Ljadza

48. Chowann

49. Vlajko

50. Hornetshooting

51. XXXL

52. Sima Papricia (ljuta)

53. MIskomi

54. Colibri

55. Vanya - Dirti Vancez

56. Steffan46

57. Fanky

58. Aćimo

59. Motor_che

60. Daki i Natasa

61. PapaStalin

62.Paya

63.Firefighter

64. mrle

65.vladacbrpc25

66. Boris_LION

67. Scaffold

68. Kung fu PANDA

69. Rasha i Cecca

70. Jelena599

71. Durmitor2000

72. Mikulanac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250

stariji gospodin, čini mi se da se vabi Arakis

 

:D

 

uuuuuuuu fatalna greska1lol.gif1lol.gif1lol.gif idi da ti namesti dobri arakis struju pa kad pipnes sirenu cuces neki zenski glas koji broji 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 BUM ahahahahhaha Hitman.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja