Jump to content

Moto Zajednica

ruske011

Cafe Racer kultura

Recommended Posts

• U prolazu, 47 postova

Nemam sliku od nazad imam ovako malo sa strane...i od gore.Rep je malo skracen i stavljeno je drugo zadnje svetlo da dobije taj cafe racer look.

Za sic si potpuno u pravu ali na zalost ja cesto vozim jos nekoga na motoru pa za sada ne mogu da uradim tu varijantu skracivanja i i dovodnjenja u cafe recer formu ali slazem se to bi bio pun pogodak.Klip bars sam probao ali mi jako komplikuje premestanje komandi ( pogotovo mi se sajla kvacila nenormalno savije i postane jako tvrda i puca),ovo je neka izmedju varijanta guvernala je od nekog drag motocikla pa je skracivana.

Sve je na prodaju za pravu cenu... :moto3: ,ali mislim da ti se cifra ne bi dopala...kada sam kupovao ovu Hondu cena motora su bile dosta visoke .Sad mozes za te pare da biras sta ces kupiti...

post-4666-0-50351800-1354553942_thumb.jpg

post-4666-0-62898900-1354553958_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• -+-, 993 postova
  • Motocikl: Yamaha

Ja bih za ovo rekao prosto-lepo-komplikovano

post-7456-0-14941800-1354642858_thumb.jpg

Mada po meni prava čar u Cafe Racer-a i Rat Bike-ova jeste da ga sam napravis, da bude individualan i jedinstven a opet oivicen nekim sad vec pisanim i oformljenim pravilima.

Evo jednog od mnogih sajtova Return of the Rafe Racers ne primetih da je bilo :neznam:

• Svrati ponekad, 415 postova
  • Motocikl: Cz 175/450,Cz 175/471, Jawa 175/356, Jawa 250/559Expres Jlo,

Volim Cafe racer kulturu, i drago mi je da je otvorena ova tema jer i sam jurim neki motor da. bih ga prepravio u cafea. Zna li neko nesto vise o Martinu, iskreno nikada nisam cuo nista o tom motoru. :neznam:

• Braćala..., 2179 postova
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Volim Cafe racer kulturu, i drago mi je da je otvorena ova tema jer i sam jurim neki motor da. bih ga prepravio u cafea. Zna li neko nesto vise o Martinu, iskreno nikada nisam cuo nista o tom motoru. :neznam:

http://en.wikipedia.org/wiki/Moto_Martin

http://www.motomartin.com/