Jump to content

Moto Zajednica

Cafe Racer kultura

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Da, samo bi mu motornom testerom izrezao onu digitalnu tablu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: novi sad

Nemam sliku od nazad imam ovako malo sa strane...i od gore.Rep je malo skracen i stavljeno je drugo zadnje svetlo da dobije taj cafe racer look.

Za sic si potpuno u pravu ali na zalost ja cesto vozim jos nekoga na motoru pa za sada ne mogu da uradim tu varijantu skracivanja i i dovodnjenja u cafe recer formu ali slazem se to bi bio pun pogodak.Klip bars sam probao ali mi jako komplikuje premestanje komandi ( pogotovo mi se sajla kvacila nenormalno savije i postane jako tvrda i puca),ovo je neka izmedju varijanta guvernala je od nekog drag motocikla pa je skracivana.

 

Sve je na prodaju za pravu cenu... :moto3: ,ali mislim da ti se cifra ne bi dopala...kada sam kupovao ovu Hondu cena motora su bile dosta visoke .Sad mozes za te pare da biras sta ces kupiti...

post-4666-0-50351800-1354553942_thumb.jpg

post-4666-0-62898900-1354553958_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ja bih za ovo rekao prosto-lepo-komplikovano

 

post-7456-0-14941800-1354642858_thumb.jpg

 

Mada po meni prava čar u Cafe Racer-a i Rat Bike-ova jeste da ga sam napravis, da bude individualan i jedinstven a opet oivicen nekim sad vec pisanim i oformljenim pravilima.

 

Evo jednog od mnogih sajtova Return of the Rafe Racers ne primetih da je bilo :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

Volim Cafe racer kulturu, i drago mi je da je otvorena ova tema jer i sam jurim neki motor da. bih ga prepravio u cafea. Zna li neko nesto vise o Martinu, iskreno nikada nisam cuo nista o tom motoru. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Volim Cafe racer kulturu, i drago mi je da je otvorena ova tema jer i sam jurim neki motor da. bih ga prepravio u cafea. Zna li neko nesto vise o Martinu, iskreno nikada nisam cuo nista o tom motoru. :neznam:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Moto_Martin

 

http://www.motomartin.com/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja