Jump to content

Moto Zajednica

Prvi motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

pošto si početnik, a imaš i visinu, još koji evro i honda varadero 125

lep,veliki,4t,2 cilindra, vodeno hladjenje, 3-3,5 litara na 100km, do duše mozda je malo lenj za svojih 15ks,ali je jako udoban i podvozan :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Novi sad

Pola godine pratim oglase i citam po forumima. Trazim idelan motor za grad i dosta sam razmisljao o 125 cetvorotaknim. Malo trose nisu veliki itd.. ipak mislim da ce mi brzo dosaditi iako je po meni to motoric bas za zujanje po gradu. Po meni je problem sto imam 18o cm i 9okg i mislim da cu smesno izgledati na motoricu jer koliko sam upoznat enduro cros motori su uglavnom nizi. Bar to sto sam ja gledao. Uglavnom odlucio sam se za kawasaki kle jer to srce zeli. Pa sta bude. Polako.. zelim i svima da se zahvalim na raznim prezvakanim temama koji motor kupiti :-)

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Novi sad
prvo enduro i kros niski:stabre:drugo imaš idealne dimenzije i ni na jednom motoru nebi izgledao smešnotreće kle nije 125 kubika
Nije 125. 5oocc je, vise sam za taj jer ce duze da mi traje. Yamaha xt 125 r mi je niska. Gledao sam lika koji je moje visine i to mi smesno izgleda. Sprint apollo i pulser od 2oocc su vislji ali su kinezi. Zvao sam servis njihov i kazu mi da pisle 2o oookm se javljaju problemi sa masinom. Tako da sam i od njih odustao.


Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Pozdrav, ne znam kako si došao do podatka da su enduro motori niži ali dobro.  :) Ja vozim super moto već godinama i mogu da ga preporučim kao odličan gradsko-prigradski motor. Mada ja vozim sa njim i duže ture. Mislim da je super moto bolja varijanta za grad nedo enduro motor. Tako da eto ti ideje za razmišljanje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja