Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio zip

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

drugari imam problem sa piaggio zip-om,od nedavno sam vlasnik i uzeo sam nov akumulator ,medjutim cuo sam da pored akumulatora treba da stoji neki relej i osigurac ili kako vec,ja nemam nista,imam samo akumulator, + i - ,i 2 buxnice koje nisu ubodene nigde,jedna ima 2 zice plavu i crvenu druga samo crvenu...ne znam gde one treba da stoje i da se ubodu,i onaj zarez kvadratastog oblika pored akumulatora stoji prazan sto je verovatno mesto za relej .razlog svega ovoga je da mi ne radi anaser i migavci,unapred hvala 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

Aj molim Vas posto sam ja za Piaggio free radio komplet na 72cc RMS,(majstor me ubedjivao da je super)koliko kostaju Polini ili Malossi cilindar da vidim koliko me zakino.0ljut2.gifMislim ne idem vise kod njega svakako, samo me zanima.Nek mu je na casti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Beograd - Friedrichshafen
  • Motocikl: Piaggio Typhoon 50 / Kawasaki z900

Dushmane meni nije radilo svetlo na pjadjolinu, a radila mi cvirena i migavci. Imas dzek kod ventilatora tu sa strane gde ti je auspuh, taj dzek ti je od namotaja i on je meni gubio kontakt, prodrmusaj ga malo pa mozda ti prorade svetla. Izgleda mi isto kao moj problem koji sam resio sa majstorom jednostavno smo zamenili dzek, nemoj nista da prckas sam, skupi par soma i teraj kod majstora. Ali verovatno ti je to u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja