Jump to content

Moto Zajednica

3 KIneza - koji kupiti?

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Sprint Challenger, Sprint Prince 250

Ukoliko se neko razume u kineske motore mogao bi da mi pomogne. koja je razlika izmedju sprint prince 250cc, kinroad xt 250 16, i keeway supershadow 250 odnosno koji od njih je najbolji, i koji je najbolje kupiti uzimajuci u obzir cenu i kvalitet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tražim

Možda da napišeš koja je cena za svakog kao i godište i ako imaš još neki podatak? Prelistaj malo kinesku imperiju ima dosta informacija koje bi mogle da ti pomognu u izboru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Keeway-najbolji ali i najskuplji

Kinroad-srednje resenje i u osnovi zadovoljava

Sprint Prince-najkvarljiviji i najjeftiniji,najgore ssto je iz Kine doslo do nas

 

Dokazano i potvrdjeno na mnogim voznjama izvorne kineske imperije :takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Sprint Challenger, Sprint Prince 250

nevezano za cenu.. nisam nasao konkretne motore... ali s obzitom da su sva tri slicna, bar na oko i po snazi, zanima me sta je od toga najbolje jer svakokao bih jedan od ta tti modela, polovan naravno jer za nov nemam novca.. gledao sam neke oglase a cene mnogo variraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Keeway-najbolji ali i najskuplji

Kinroad-srednje resenje i u osnovi zadovoljava

Sprint Prince-najkvarljiviji i najjeftiniji,najgore ssto je iz Kine doslo do nas

 

Dokazano i potvrdjeno na mnogim voznjama izvorne kineske imperije :takoje::zdravo:

 

Последња два заменити, по оба критеријума. Из личног, а и туђих искустава.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

supershadow uopste nema istu koncepciju kao ostala dva. Masina nije redna vec V2, kopija je viraga 250, i koliko sam skontao mnogo blize originalu nego sto je slucaj sa ostala dva. Pogledaj ih i uzivo, nisu bas ni na oko toliko slicni. Jedino sto kiwi drzi i malko vecu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ja vozim Keewey supershadow (realno dosta retko vise je parkiran :moto3:) , drug ima princa a kada sam gledao prvi motor gledao sam i kinroad.

 

Kivi jeste kinez ali je u odnosu na ova dva za klasu kvalitetniji barem po materijalima koji se vide spolja. Sa druge strane ima V2 motor što je manje vise odlika vecine kruzera a meni je i lepsi taj motor. Sad koliko se razumem takva koncepcija ima i bolji raspored i veci obrtni moment koji ti treba ako zelis lagano da vozis, tj ne mora u visoke obrtaje. Jos jedna presnost kivija je što je verna kopija Yamahe virago tako da za nedaj boze mozes da koristis delove.

 

Prednost ova druga dva je velicina, koliko sam probao nekako mi ova dva deluju masivnije i vece i drugacije je polozaj sedenja, po meni malo bolji ali to je opet individualno.

 

Zbog ovoga ako si visok (po mojoj proceni preko 185cm) mislim da ti kivi nece odgovarati, ali svakako treba probati pa odluciti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Je л' ту журба, па хоћеш да купиш одмах, да не пропустиш ово лепо време и да се навозаш?

 

Имаш времена да сакупиш и паре и нађеш до пролећа и "Челенџера".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Celendzer trosi kao"pravi"motor.Jeste najgabaritniji ali zna da srkne 5lit bez problema :stabre:

Kinrodovi isprobavani do mora sa suvozacicama i prtljagom u vise navrata 3.5lit

Jeste da je V masina u prednosti ali koliko para toliko muzike.Nije ni paralel twin lose resenje.Ide to, a za male pare :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Sprint Challenger, Sprint Prince 250

pa nije bas da mi se zuri :) nego nekako mi se cini da su sad cene manje nego sto ce biti na pocetku sezone, a sto se celendzera tice sad je na snizenju i kosta 140 000 pa ako uspem da sakupim para najradije bih njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Pa kupovinom pre pocetka sezone, pocetkom marta, bih postigao isti efekat, opet bih dobio popust jer postoje kupci koji ne zele da kupe motor proizveden prosle godine i koji je stajao celu sezonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja