Jump to content

Moto Zajednica

masina za Imt 560

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

masina je u extra stanju,sa papirima je,trenutno je u Tamicu ali taj motor je isti kao i za traktor imt 560,uradjena je ful generalna,sve novo je ubaceno imam i papire od delova sto je radjeno,cena motora je 450 evra tel.0616701577post-8295-0-30380900-1351204327_thumb.jpg post-8295-0-01064500-1351204476_thumb.jpgpost-8295-0-64601400-1351204492_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Gresis,ovaj gresis silno sinko :moto3: Ako je iz tamica onda je S44 motor i isti je kao na IMT 577. Jel pumpa linijska ili roto? A takav motor se ugradjuje na IMT560 ili 565 da bi se povecala snaga i da bi mogao da ore kako treba. Samo treba traktorski karter,zamajac,usisna grana i jos mnogo,mnogo sitnica... :Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 134 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 200

..greska,u tamica60 su ugradjivani motori koje kolega prodaje,doduse sa malo drugacijom pumpom visokog pritiska i to je M34 motor kojih je i najvise ugradjeno...kasnije je pocela ugradnja S44 motora u TAM75,a na kraju proizvodnje je tom istom S44 ubacena linijska pumpa i varijator i dobio je oznaku TAM80 :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Necu da kvarim ali moram da kazem da je skupo :)

obrisi jedan komentar nemoras dva puta pisati,skupo normalno da je danas sve skupo,i kila leba je skupa pa ga jedemo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

pa dobro greska pa greska moguce,tako su mi rekli nerazumem se u traktore i tamice,znaci to je sto je motor je extra,radi lepo,pali i to je to,kome treba uzece ga i spusticu cenu jos dole :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Necu da kvarim ali moram da kazem da je skupo :)

Nije skupo ako je zaista uradjena ful generalna! Ja sam platio traktorski 600 evra ali ga naravno macani spakovali,prekaricili i nasminkali pa je propisao i produvao na sve strane kada smo ga upregli da ore...e onda opet rasklapanje pa na obradu pa ...kostalo k'o Sv.Petra :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja