Jump to content

Moto Zajednica

Acerbis Active dual sport kaciga

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

Drustvo, mislim se da kupim ovu Acerbis Active kacigu za mene i mog Klea, ali ne mogu da nadjem necija iskustva u voznji sa njom.. Veceras sam od drugara probao u voznji Shoei Hornet DS. Stvarno je vau i odlicno se ponasa na 110km/h, brze retko i vozim i svi komplimenti za kacigu, ali nemam te pare sada, kad sam tek na pocetku i kompletiram opremu..Da ne davim, javite mi ako neko nesto zna o njoj....Nude mi popust od 20% i traze u radnji za nju 171evro. Sta mislite i o ceni? Budzet mi je oko 200evara...

post-26596-0-00827200-1350938744_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki SV650s

Pozdrav drug. Jes da sam i ja nov na forumu, ali totlno si promasio mesto za temu 0namigivanje.gif. Sto ne pogledas katalog LOUIS-a, za te pare ces imati tamo dobru robu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

Joooj, nista me ne pitaj! Jeedva sam sinoc nasao i ovo kako da napisem. Naravno, hvala ti da oba obavestenja. Sto bi rekli u mojim krajevima - "pravi sam DUDUK" za ove stvari. LUis kazes? Aj sad cu da ga izgugili...Ono sto sam do danas shvatio je, da bi trebao da nadjem neku sa antifog(pinlock) vizirom...Imas neki predlog?

 

 

 

 

 

 

Pozdrav drug. Jes da sam i ja nov na forumu, ali totlno si promasio mesto za temu 0namigivanje.gif. Sto ne pogledas katalog LOUIS-a, za te pare ces imati tamo dobru robu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki SV650s

Joooj, nista me ne pitaj! Jeedva sam sinoc nasao i ovo kako da napisem. Naravno, hvala ti da oba obavestenja. Sto bi rekli u mojim krajevima - "pravi sam DUDUK" za ove stvari. LUis kazes? Aj sad cu da ga izgugili...Ono sto sam do danas shvatio je, da bi trebao da nadjem neku sa antifog(pinlock) vizirom...Imas neki predlog?

 

Ja sam iz tog kataloga kupio full-face kacigu AIROH sa svim mogucim dzidzabidzama 1lol.gif za smesne pare, jer je bila na akciji. Iskreno, u taj model koji ti hoces se ne razumem. Kupovima ide preko lika iz Vojvodine, pa on salje brzom postom. Ako se odlucis za ovakav korak na pm ti saljem broj.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Da sam na tvom mestu, ja bih pogledao ovde:

http://www.ebay.it/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=acerbis+active&_sacat=0&_from=R40

 

i kontaktirao ovog decka sto donosi robu sa ebay-a.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/61131-ebay-kupovina/

 

Mozda deluje komplikovano ali nije mala razlika u ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

Da sam na tvom mestu, ja bih pogledao ovde:

http://www.ebay.it/s...cat=0&_from=R40

 

i kontaktirao ovog decka sto donosi robu sa ebay-a.

http://forum.bjbiker...-ebay-kupovina/

 

Mozda deluje komplikovano ali nije mala razlika u ceni.

 

 

 

 

Hvala ti....odlicna informacija :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

Joooj, nista me ne pitaj! Jeedva sam sinoc nasao i ovo kako da napisem. Naravno, hvala ti da oba obavestenja. Sto bi rekli u mojim krajevima - "pravi sam DUDUK" za ove stvari. LUis kazes? Aj sad cu da ga izgugili...Ono sto sam do danas shvatio je, da bi trebao da nadjem neku sa antifog(pinlock) vizirom...Imas neki predlog?

 

Ja sam iz tog kataloga kupio full-face kacigu AIROH sa svim mogucim dzidzabidzama 1lol.gif za smesne pare, jer je bila na akciji. Iskreno, u taj model koji ti hoces se ne razumem. Kupovima ide preko lika iz Vojvodine, pa on salje brzom postom. Ako se odlucis za ovakav korak na pm ti saljem broj.

 

 

 

 

Kako si je kupio? Jesi li narucio preko neta, online, ili si je kupio u prodavnici? Hteo bih mozda Shoei Hornet DS da uzmem. Imaju je na snizenju za 299evra? E sad, n znam koliko bi sa postarinom, carinom izasla mene ?

 

http://www.louis.de/_30601158f15d7cafb6430c9f9200ab9f93/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=204615

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki SV650s

Kako si je kupio? Jesi li narucio preko neta, online, ili si je kupio u prodavnici? Hteo bih mozda Shoei Hornet DS da uzmem. Imaju je na snizenju za 299evra? E sad, n znam koliko bi sa postarinom, carinom izasla mene ?

 

http://www.louis.de/...artnr_gr=204615

 

Sve zavrsava taj vojvodjanin, covek se zove Akos. On narucuje robu svake nedelje oko 20h i bitno je da u to vreme tvog artikla ima na stanju, nikakva filozofija. U roku od dve sedmice tebi roba stize na kucnu adresu, platis postaru i to je to. Za artikle koji su na akciji uzima 10% provizije od cene, a za artikle koji su na redovnoj ceni ne uzima nikakvu proviziju.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Zainteresovao si me ovom Acerbis kacigom, jako mi se svidja. Ko mi kriv pa sam bio glup i propustio snizenje za Uvex Enduro Carbon... Malo pretrage po internetu je urodilo plodom, ista ta kaciga se prodaje i pod drugim imenom, Duchini D311. Duchini je jeftiniji iz nekog razloga. Dobra stvar za nas je sto u Srbiji postoje prodavnice u kojima ima Duchini opreme. Ostaje pitanje da li na stanju imaju doticni model.

 

Jos jedna stvar vezana za ove kacige: svi korisnici se slazu da treba uzeti vecu velicinu od one koju obicno uzimate, kalup je za broj ili cak i dva manji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

Ista takva se prodaje i kao IXS HX279.

Cena kod nas joj je bila oko 170 EUR kada sam zadnji put gledao.

Slusaj Sokole, nije ista. Ova je jos i bolja(mozda?) Ova IXS ima integrisani plitki vizir za sunce, a Acerbis ga nema.. Jos da je vizig antifog(pinlock), gdje bi nam kraj bio!! :)

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ista takva se prodaje i kao IXS HX279.

Cena kod nas joj je bila oko 170 EUR kada sam zadnji put gledao.

Slusaj Sokole, nije ista. Ova je jos i bolja(mozda?) Ova IXS ima integrisani plitki vizir za sunce, a Acerbis ga nema.. Jos da je vizig antifog(pinlock), gdje bi nam kraj bio!! :)

 

Ajd pogledaj malo bolje ;)

post-1789-0-05711100-1351165853_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

Ista takva se prodaje i kao IXS HX279.

Cena kod nas joj je bila oko 170 EUR kada sam zadnji put gledao.

Slusaj Sokole, nije ista. Ova je jos i bolja(mozda?) Ova IXS ima integrisani plitki vizir za sunce, a Acerbis ga nema.. Jos da je vizig antifog(pinlock), gdje bi nam kraj bio!! :)

 

Ajd pogledaj malo bolje ;)

 

Skrooz si upravu. Primi moje izvinjenje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

danas mi je stigla kaciga IXS HX297 model za 2013-u,ali na zalost mi je mala.velicina je XXL ,ali pre bih rekao da odgovara stvarnoj XL.ako je neko zainteresovan ,ja sam dao 140e i po to se prodaje . 063/8622-397 Sasa

post-2502-0-77501400-1354384938_thumb.jpg

post-2502-0-17697800-1354384987_thumb.jpg

post-2502-0-08375200-1354385069_thumb.jpg

post-2502-0-07760100-1354385093_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

danas mi je stigla kaciga IXS HX297 model za 2013-u,ali na zalost mi je mala.velicina je XXL ,ali pre bih rekao da odgovara stvarnoj XL.ako je neko zainteresovan ,ja sam dao 140e i po to se prodaje . 063/8622-397 Sasa

 

Je li jos aktuelna, Sasa? Ima li pin-lok vizir? Nisam uspeo sa fotke i vizira sve da procitam? Ja sam u Beogradu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12236 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ima da se kupi onaj univerzalni "Pin Lock" - plastična folija koja se nalepi sa unutrašnje strane vizira i radi odlično za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: budva - beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE 2006.

Ima da se kupi onaj univerzalni "Pin Lock" - plastična folija koja se nalepi sa unutrašnje strane vizira i radi odlično za te pare.

 

Odustao sam od nje... Gledam Shoei XR1100..... Sta kazete za nju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ima da se kupi onaj univerzalni "Pin Lock" - plastična folija koja se nalepi sa unutrašnje strane vizira i radi odlično za te pare.

 

gde ima da se kupi i kolko € ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12236 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mislim da ima na više mesta: Biker House, Raja Mladenovac...pitaj i Lakija Vladana :neznam: a cifra se vazda vrtela između 15 i 20E.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Mislim da ima na više mesta: Biker House, Raja Mladenovac...pitaj i Lakija Vladana :neznam: a cifra se vazda vrtela između 15 i 20E.

 

:takoje: :takoje: :takoje:

 

vec sam hteo da pravim "homemade" verziju :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja