Jump to content

Moto Zajednica

Druga godina Maxi Scooter Cluba

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dragi drugari, dođe i druga godišnjica naše družine poznate pod imenom Maxi Scooter Club. Pre tačno dve godine pokrenuta je tema BJB Maxi Scooter Club u kojoj su se okupili zaljubljenici u maxiskutere i posle jednog perioda virtuelnog druženja, prešli na ono pravo druženje kao posledicu zajedničkih ili kako ih mi zovemo MAXI vožnji. Da se ne ponavljam evo link od godišnjice Maxi Scooter Cluba pa koga zanima neka vidi kako je bilo pre godinu dana

 

Prva godina MSC

 

Šta se desilo u međuvremenu: porasli smo zahvaljujući podršci BJBikers Foruma i dobili smo podforum posvećen maxiskuterima i maxiskuterašima. Hvala im velika, sa naše strane trudimo se da učestvujemo u BJBikers - AMS akcijama i da sa ponosom "propovedamo" BJB vrednosti. :takoje: Tako će biti i u buduće! :aha:

 

Od prošle godišnjice, imali smo MAXI vožnju na Borač u kojoj je učestvovalo 20 ljudi tj 17 motora.

 

E4814C0F-F13F-1841-9C59-CA9CF9375CAF_thumb.jpg

 

B9EC8677-F7A9-4443-A127-2C33EEF1E36C_thumb.jpg

 

Nakon toga deo MSC je učestvovao u osvajanju Ostrvice, BJBikers vožnji.

 

F9D9FFCA-5465-C942-9150-B92F9CE54078_thumb.jpg

 

3572DE2D-EC4F-594D-BAB0-1F90BFF0BCBB_thumb.jpg

 

Kada debelo zazimi i temperatura ode u minus MAXI ekipa se druži makar na mesto druženja dolazila kolima i sankama. Zimsko druženje Maxi Scooter Cluba u Orašcu, januar 2012.

 

B1E00BD9-EF86-0D44-A1A4-FD9D5E112066_thumb.jpg

 

F2A6071D-17E2-E448-86EB-7F051D6AB0F1_thumb.jpg

 

Počeli smo sa izradom majica MSC i raspodela prve ture je bila prilika da se opet okupimo i družimo, makar na kratko: Delta City - mart 2012.

 

D64AA4E4-8297-3048-A44C-3519E7E24459_thumb.jpg

 

Mart je doneo prve lepe dane i ekipa se odmah okupila. Prva MAXI vožnja, odrednica su bili Sremski Karlovci. 20-tak motora i puno smeha i zezanja.

 

D4E53709-366B-9E45-BB93-F6439F920951_thumb.jpg

 

83364DA7-5ABC-104A-9A38-43B2031B2D35_thumb.jpg

 

Otvaranje moto sezone 2012. u organizaciji BJB-AMS - MAS je bila prilika da se MAXI ekipa ponovo okupi i podrži ovu lepu ideju. 22 maxiskutera nisu prošla nezapaženo kod ostalih učesnika. :moto3:

 

 

326D9C09-535F-5240-B35E-ED8B4F7FA43C_thumb.jpg

 

B3BD3509-A44E-0F4A-AA75-71CA787F8B28_thumb.jpg

 

Maj mesec je doneo novu priliku za druženje - Zekin pazar Atlantica 500 u Vršcu. Pošli "svatovi" iz BGa za Vršac u koloni od 12 motora. Pazar je obavljen i lepo smo ga zalili u bašti lepog lokala u centru Vršca...

 

1DF36A5F-37EA-8E46-8993-C6A5025C307F_thumb.jpg

 

2D96E722-49D4-9542-B0B9-EF34CF7FDC40_thumb.jpg

 

Osim majica, radili smo i nalepnice i stikere sa našim znakom i nickovima sa Foruma. Njihova raspodela je obavljena u Moto Laboratoriji uz sjajno druženje i Gulaš koji je naš predobri Peđa - bodymorph napravio za nas.

 

E5F86BAC-5E12-824A-8016-5512E760CD60_thumb.jpg

 

86337154-B42D-0647-B712-0095F368CC61_thumb.jpg

 

Juni mesec je doneo i Drugi MAXI susret u Žablju, koji je ove godine bio dvodnevni i internacionalni sa učešćem kolega iz Slovenije i Hrvatske. U dva dana je prodefilovalo 42 motora sa oko 60 učesnika u oba dana.

 

8E9B733E-52B4-804B-B6A4-98AC59357C95_thumb.jpg

 

5C6613AF-A999-1340-A0F1-2CAC12642E16_thumb.jpg

 

4288D596-D914-A94D-BC93-A15A89EA98C5_thumb.jpg

 

Juli je doneo još jednu MAXI vožnju, ovaj put po Fruškoj Gori. 15-tak motora je krivinarilo po obroncima Fruške Gore a ekipa se odlično provela. BigRider je bio pravi domaćin i ugostio MAXI ekipu na svojoj vikendici. :takoje:

 

8918D18D-301D-AB4C-8889-E0B56D070485_thumb.jpg

 

8435CC8E-9755-2E46-8B55-202D69487283_thumb.jpg

 

Avgust je doneo krunu sezone MSC - osvajanje Transfagarašana i uživanje u lepotama Transilvanije :moto3: 11 učesnika na 9 maxiskutera je provela 4 nezaboravna dana u Rumuniji. Vožnja je bila internacionalna sa učešćem drugara iz Hrvatske.

 

97250C0C-D8B4-884D-8D8E-650B21412C27_thumb.jpg

 

FBEB5EA4-66CB-C249-AA88-7BC3720E899E_thumb.jpg

 

Septembar je doneo još jedno lepo putovanje, nažalost samo sa dva motora tj tri učesnika: Maxi meet na zatvaranju sezone na ostrvu Rab u Hrvatskoj. Nastavljena je saradnja sa drugarima iz Slovenije i Hrvatske i napravljeni su načelni dogovori za buduća druženja.

 

7CABB495-0F1E-AD4C-8BD4-49BADA3316CC_thumb.jpg

 

F809749A-67DA-0D48-9146-98FB9B72A0AF_thumb.jpg

 

Lepi jesenji dani su iznedrili još dve MAXI vožnje: na Kosmaj i na Zlatibor. Ekipa kao i uvek - MAXI...

 

C19934B6-0790-6A46-85B9-F508DD7EF52C_thumb.jpg

 

D2FFFF14-B43E-0944-984B-C2EC46DE5836_thumb.jpg

 

Konačno juče je zaključena (kalendarski) druga godina MSC, MAXI vožnjom za Valjevo. 17 motora, 20-tak ljudi, lepi predeli i sjajni domaćini su učinili ovaj oktobarski dan čarobnim...

 

9BA17962-57CC-9D4F-8D74-9764EF8E65C2_thumb.jpg

 

FBA00653-DB71-8A4C-92B2-D1C96E546BFA_thumb.jpg

 

Osim ovih navedenih vožnji bilo je i drugih sa manje učesnika. Tu prednjači BG ekipa koja se vrlo često okuplja i obilazi predele uglavnom južno od BG a bile su i dve vožnje na istok Srbije, jedna do Golupca a druga do pećina u tom delu Srbije.

 

Tako je bilo do sada a sledeći post govori o planovima za treću (kalendarsku) godinu MAXI ekipe.

 

Hvala Vam što postojite! :care: MAXI pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

DakleM, šta biH bilo lepo da obavimo u narednoj (kalendarskoj) godini. Ciljeve iz prošle smo ispunili 110 % pa je red da tako i nastavimo...

 

- Barem još jedna MAXI vožnja do kraja sezone 2012. Ne mora negde daleko čisto da se izdivanimo.

- Zimsko druženje (Djura reče neki lep restoran kod Moštanice) Samo da se dogovorimo ko pravi dete ovaj put... ::)

- Na proleće naravno nove MAXI vožnje.

- U maju bi bilo lepo da imamo predstavnike na Slovenačkom Meet-u. O tom - po tom...

- Treći vikend u junu je 3. Maxi Susret u Žablju, opet dvodnevni i nadam se opet internacionalni.

- Druga polovina avgusta će biti 5-odnevno MAXI putovanje u Sloveniju, sa vožnjom kroz deo Italije i Austrije. Posle Karpata, osvajamo i Alpe! :moto3: Iza Nove Godine će se pojaviti tema o tom putovanju gde će biti sve u detalje objašnjeno.

- Na jesen opet po koja MAXI vožnja...

 

Posle postavljanja Facebook stranice red je da se još potrudimo oko promocije naše družine. U to ime su planovi:

 

- Izrada zastavica i kačketa sa znakom naše družine.

- Izrada banera koji ćemo nositi na naše vožnje i okupljanja.

- Izrada okvira za tablice ako je izvodljivo zbog malog tiraža.

 

Uz prošlogodišnju ekipu o kojoj nemam dovoljno reči hvale jer su na prvom mestu VELIKI LJUDI pa sve ostalo, ove godine smo dobili nekolicinu novih drugara koji su se vozili sa nama i postali deo naše MAXI družine.

 

To su pre svega: Satelis, Big Rider, Fanky, Culle, MP3, Pižon, bracabgd, Moto Kalpak, Dieselman, Bojan nexus, Burgman 75, crnibgd, Markulja, Pita NS, Angell, Trigger, Rumba, Sharky, Shvalema 89, porta, Black Adder, Čorta, Dadinho, Carlo Inter, kao i naši Valjevci Ljuba, Dragan, njegova gospođa i brat. Ako sam nekog zaboravio - podsetite me da ga dopišem.

 

Ima i jedan broj ljudi koji učestvuju u radu podforuma ali se nisu još vozili sa nama. Nadam se da će se i to promeniti u narednih godinu dana.

 

Nadam se da će godina koja sledi i one posle nje doneti još bolje druženje i što lepše vožnje MAXI ekipe. Već sam napisao ali da ponovim: HVALA VAM ŠTO POSTOJITE - najbolji ste!

 

MAXI pozdrav svima! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP
0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif Svaka čast Sale na rezimeu dosadašnjeg druženja i daljim planovima :) .Uzdravlje!Živeli :) !
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bravo, drugari maxi skuterasi! :takoje:

 

Pravo je zadovoljstvo gledati vas kako se slozno druzite. A posebno mi je zadovoljstvo ako je Forum u tome makar malo pomogao. :zdravo:

 

Inace, mozda ste ispratili da sam pokrenuo temu o prikupljanju predloga za BJB Kalendar, a evo i linka za one koji mozda nisu primetili:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/86382-bjb-moto-kalendar-za-2013/

 

Vase slike su na kalendaru neophodne, pa zato dajte svoje predloge! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Gazda, Forum je pripomogao vrlo i zato i nosimo logo BJBikers na majicama, MSC kalendaru a i na baneru ga nećemo izostaviti. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ove godine nisam isao na voznje i okupljanja ( malo kasno sam i kupio skuter) ali sledece sigurno hocu.

Jes da mi je malo manja kubikaza od vasih besnih masina, ali bicu valjda tu negde na zacelju kolone kad budem isao 1moto3.gif

 

I taman da se preko zime malo bolje upoznamo preko foruma da ne budem totalni stranac kad dodjem na okupljanje i voznju.1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Druže moj, kad se pojaviš prvi put imaćeš osećaj da nas znaš ceo život. A za kubikažu ne brini - Culle sa 125-icom dere sve redom. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

bogami,znas da srocis...1nanana.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif

neka nam je sa srecom,svima dabogda presli ZAJEDNO iduce godine bar 15000km...

sto neko rece "da vas nema trebalo bi vas izmisliti"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Živeo vođa :zdravo:

 

 

E da... I sledeće godine da dobijemo i neke skuterašice

Promenio član Djuxy
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Popoviću ukor...Crvena traka je za devojčice a plava široka za dečake..

 

Dobićeš ti ukor ,ako ove zime ne s..Caš (da izvine, ovaj čestit svet, na izrazu) nešto ... ja ima da ti držim sveću :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Popoviću ukor...Crvena traka je za devojčice a plava široka za dečake..

 

Dobićeš ti ukor ,ako ove zime ne s..Caš (da izvine, ovaj čestit svet, na izrazu) nešto ... ja ima da ti držim sveću :lol: :lol: :lol:

 

Ja cu da mu zagovaram svastiku,da ga ne ometa1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Alexanto da mogu da bih ti 100+ za tekst, organizaciju i sav trud koji si ulozio u nasu MAXI druzinu!!! :jee1: :jee1: :jee1:

 

Pozdrav najboljoj MAXI ekipi i nadam se da cemo se ovako lepo druziti i peglati krivine jos dugo dugo dugo!!! :moto2: :moto2: :moto2: :moto2:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

E drugari moji, pa ja od onog Marta u Delti kad sam vas upoznao zivot dobio ono sto mozda vecina ljudi nikad ne dobije, a to su prijatelji, mali, veliki, krakati, debeli, mrsavi, blesavi, nenormalni . . . kakvi god da su, moji su. Kad smo na drumu, zna se red, kad smo u kafani opet se zna red, kad se zaj...vamo zna se ko je na tapetu :zvizduk:. U zivotu se nisam smejao toliko koliko u ovih skoro godinu dana, pa kad Dare (Satelis) i Mare (Culle) pozovu u kratku voznjicu, pa malo grad, malo dosadjujemo Laborantima pa zavrsimo ko zna gde do dva-tri ujutru, pa se u medju vremenu prikljuci jos neko iz MSC koga sretnemo ili pozovemo, zato smo i pustili stomake jer jedemo nocu, al kad dogovorimo voznju pa zapucamo u . . . . e tu krece havarija, ma bre LUDILO EKIPA, sta da kazem sem da ste :care::care::care::care::care::care::care: x 10000

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

E pa evo prigodne prilike da i ja kazem nesto za Dnevnik!!!1lol.gif

 

Salim se!!! Aprila ove godine nabasah na ovaj sajt i forum MSC-a u potrazi za nekim savetima oko AA500 i tu nadjoh svasta korisno!!! Medjutim citajuci sve vise i vise skapiram da se vi bre mnogo dobro zezate i druzite!!! Odjednom mi se javi neodoljiva zelja da i ja budem deo toga,te napisah predsedniku PP punu reci hvale i odusevljenja i on naravno kao i uvek i svima odgovori Srdacno i pozva me da se dovozam do Zablja...tu smo se upoznali .malo caskali i odoh sa jos jacim utiscima..Tek posle moje prve Maxi voznje sa alexantom,SuperPOPom,Sashom,cobetom i Sipijem po kisi do Djerpada i nazad sam ustvari shvatio da sam nasao nesto sto sam trazio oduvek i sto me ispunjava i bilo mi je toliko drago sto ima toliko istomisljenika i ljudi koji dele jednu te istu strast a to je voznja Skuterom svuda i uvek!!! Posebno me je odusevilo sto smo svi toliko razlicitih zivotnih dobi,zanimanja,licnosti a sve nas vezuje jedno a to je ljubav prema motorima a pre svega MAXI SQTERIMA!!!Ne znam kako vise da izrazim svoje odusevljenje i divljenje,ne znam sta jos da kazem sem MNOGO MI JE DRAGO STO SAM VAS UPOZNAO I STO SAM SE VOZIO SA VAMA I STO CU SE VOZITI SA VAMA!!!

 

A sad UZDRAVLJE ZIVI MI I ZDRAVI I VESELI BILI 100GODINA SE VOZILI I NEGOVALI NASE PRIJATELJSTVO!!!1care.gif1care.gif1care.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif MAXI POZDRAV!!!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

E pa evo prigodne prilike da i ja kazem nesto za Dnevnik!!!1lol.gif

 

Salim se!!! Aprila ove godine nabasah na ovaj sajt i forum MSC-a u potrazi za nekim savetima oko AA500 i tu nadjoh svasta korisno!!! Medjutim citajuci sve vise i vise skapiram da se vi bre mnogo dobro zezate i druzite!!! Odjednom mi se javi neodoljiva zelja da i ja budem deo toga,te napisah predsedniku PP punu reci hvale i odusevljenja i on naravno kao i uvek i svima odgovori Srdacno i pozva me da se dovozam do Zablja...tu smo se upoznali .malo caskali i odoh sa jos jacim utiscima..Tek posle moje prve Maxi voznje sa alexantom,SuperPOPom,Sashom,cobetom i Sipijem po kisi do Djerpada i nazad sam ustvari shvatio da sam nasao nesto sto sam trazio oduvek i sto me ispunjava i bilo mi je toliko drago sto ima toliko istomisljenika i ljudi koji dele jednu te istu strast a to je voznja Skuterom svuda i uvek!!! Posebno me je odusevilo sto smo svi toliko razlicitih zivotnih dobi,zanimanja,licnosti a sve nas vezuje jedno a to je ljubav prema motorima a pre svega MAXI SQTERIMA!!!Ne znam kako vise da izrazim svoje odusevljenje i divljenje,ne znam sta jos da kazem sem MNOGO MI JE DRAGO STO SAM VAS UPOZNAO I STO SAM SE VOZIO SA VAMA I STO CU SE VOZITI SA VAMA!!!

 

A sad UZDRAVLJE ZIVI MI I ZDRAVI I VESELI BILI 100GODINA SE VOZILI I NEGOVALI NASE PRIJATELJSTVO!!!1care.gif1care.gif1care.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif MAXI POZDRAV!!!

 

 

E svaka ti cas,znam da nisam originalan al ja tu ne bi nista diro.

U zdravlje se vozali svi zajedno jos MNOGOOOO KM :zdravo:

Sale hvala sto nas trpis ovakve kakvi smo :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja