Jump to content

Moto Zajednica

MZ-ETZ LUKANA

Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

Dosta si delova ispeskirao a kako mislis da farbas aluminijum ili poliranje

 

Planiram farbanje jer je prilično ostecen hocu reci na dosta mjesta je vec oguljen taj sloj da bi se mogao polirat mislim na felme a u kombinaciji koju planiram ofarbana dekla motora ce bolje izgledati . Trenutno su mi felme i najveci problem jer su žice skroz zahrdjale a nisam još našo majstora koji bi mi centrirao ako ih skinem a moram ih razmontirat da bi srce i rubove sredio .

 

http://img834.imageshack.us/img834/7724/photo0123v.jpg evo kako izgleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

Javio se još jedan problem auspuh koji sam nabavio je original ali je zadnjih par godina stojao vani na kisi uspravljen i voda se lila direktno u njeg, e sad pored istresanja ogromne kolicine rdje pokusanja paljenja ( nikl je vec probila rdja ) još uvjek je prilicno tezak i pun svega kad ga prodrmam . Nisam voljan da ga otvaram ali izgleda da mi nema druge

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Javio se još jedan problem auspuh koji sam nabavio je original ali je zadnjih par godina stojao vani na kisi uspravljen i voda se lila direktno u njeg, e sad pored istresanja ogromne kolicine rdje pokusanja paljenja ( nikl je vec probila rdja ) još uvjek je prilicno tezak i pun svega kad ga prodrmam . Nisam voljan da ga otvaram ali izgleda da mi nema druge

Ne isplati se!

Ako mozes, nadji drugi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

post-26329-0-83686000-1372758399_thumb.jpgpost-26329-0-55891800-1372758388_thumb.jpgpost-26329-0-53716600-1372758375_thumb.jpg post-26329-0-14882900-1372758327_thumb.jpg

Šta reci čekalo se i čekalo ali konacno se majstor sjetio da bi trebalo nesto i raditi pa evo rezultata , dovoljno da se pocne sa sklapanjem ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Mozda je i stvar ukusa , ali meni nije po ukusu kada su i zbice ofarbane :( , kao da ga Gustav iz crtanog bojio

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

Mozda je i stvar ukusa , ali meni nije po ukusu kada su i zbice ofarbane :( , kao da ga Gustav iz crtanog bojio

 

Viša sila stvar je ekonomske racunice, sad je najbitnije da se pokrene a ko zna kad se nesta promjeni lako cu ih zamjeniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

Kakva su iskustva sa trajalovim gumama ?

Zadnju moram kupiti i rad sam novu uzeti cijena ovde je oko 25 evra za dimenziju 3.5*16 . ( da to nije malo uska dimenzija )

Šara je klasična prugasta kao za biciklo što mi se ne svidja ali..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mene je dobro služila 4 - 5 godina, jedino što je bila ona kao kramponka. Izlizao sam je skroz pa morao da menjam .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

Mene je dobro služila 4 - 5 godina, jedino što je bila ona kao kramponka. Izlizao sam je skroz pa morao da menjam .

 

Znaci ova dimenzija nije uska za 251 seriju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja