Jump to content

Moto Zajednica

Udesi,Proklizavanja,Padovi MSC-a

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Bgd-Žarkovo

Zelim ti pre svega mirnu noc, posle svega sto ti se izdesavalo i sta si preziveo. Izdrzace i meda dvonozni, a i onaj na dva tocka sve i opet ce se lepo druziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

To nisam te video mi je mnogo dobro poznato.. Vazno je da si ti ok.. Motor ce se popraviti.. Zelim ti brz oporavak..

 

A evo i slike mog udesa isto nije me video taxista..

 

19032010005.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

To nisam te video mi je mnogo dobro poznato.. Vazno je da si ti ok.. Motor ce se popraviti.. Zelim ti brz oporavak..

 

A evo i slike mog udesa isto nije me video taxista..

 

 

Au brate! :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Stigao sinoc, po mraku nije se mogla videti kolika je steta ali zato danas i te kako se dobro moglo videti 0staa2.gif

 

Prednjeg kraja dadinho-vog Atlantika skoro da nema, bocne plastike, far, nosac fara, vizir, blatobran.... sve je u paramparcad otislo

 

 

eeuh.jpg

 

 

m9hc.jpg

 

nosac vizira, ins. table visoko iskrivljen na gore

 

y7au.jpg

 

evo i koliko je iskrivljeno

 

z9ik.jpg

 

 

wt83.jpg

 

sta se moze desiti pri brzini od

 

eeae.jpg

 

 

2f9a.jpg

 

 

bo5j.jpg

 

leva strana pocepana, dobar udarac je pretrpeo AA

 

i4md.jpg

 

E sad o kojoj sili je rec ne znam ali znam da je akumulator ( koji se nalazi ispod sedista u samom dupetu skutera ) probio poklopac, pokidao obe kleme i izleteo nekoliko metara pored motora 0zbunjen.gif0staa2.gif

 

gwrh.jpg

 

Kolega je prosao sa 2 ogrebotine, imao je srece, srece ma da slavi taj dan kao drugi rodjendan.

Udes se desio u Sopotu ma da je to nebitno, bitno je da iz ovih slika vidimo da nema opustanja na 2 tocka.... pamet u glavu i cuvajte se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ovo je baš totalna šteta, mislim da je neisplativo popravljati. A Dadinjo da slavi drugi rođendan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Sva ova oštećenja na skuteru deluju jezivo :gaa: (i skupo), ali je najbitnije da je kolega ipak dobro prošao! :moto2:

Štaviše odlično, ako je sa samo par ogrebotina!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Šteta jeste velika ali jedino bitno je da je dadinho "pretek'o" :care: Sve se da nadoknaditi, bitno da nije nagrabusio fizički.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Čuo sam se sa njim čim sam saznao šta se desilo, sva sreća pa njemu nije ništa skoro.

Ali (biću odvratan) imamo AA za delove. :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Брз опоравак колеги 0takoje.gif,и стварно ово је за други рођендан.Може неки инфо како,шта се десило?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

U bre. Velika šteta. Pozdrav kolegi i da se brzo oporavi.

 

PS Ja parkirao skuter iza džipa kod mene na pijaci, pored ulaza. Prošao je tuda čova koji vozi džip, pored mog skutera, ušao u džip, krenuo u rikverc i samo sam čuo tresak. Oborio mi skuter i spala kaciga. Najsmešnije je što ispred njega 30 metara nije bilo nijednog parkiranog automobila... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / Yamaha T-max / Yamaha MT-09 Tracer

Dare me je preduhitrio, evo da se javim i ja, umetnik ovog "remek" dela. :(

Najbitnije od svega da sam imao ludacku srecu i da sam prosao bez i jedne povrede sem male ogrebitinice, 2 cm na kolenu! imao sam ful opremu na sebi, koznu jaknu sa stitnicima, rukavice, gacigu.... sve!

Nesreca se desila u nekom selu pre Sopota, tj u nenaseljenom mestu, seoski uzak put, neobelezen. Vozio sam normalno, nisam jurcao, sto se i vidi na instrument tabli, malo ispod 60kmh na sat, vozio sam blizu sredine puta, i u krivini koju je "malo" isekao lik sa automobilom, sudar je bio neizbezan. Ni sam ne znam kako sam uspeo da prodjem bez ikakvih posledica, pogotovo sad kad vidim slike AA. ali znam da me je on u velikoj meri zastitio i da sam bio na bilo kom drugom skuteru ili motoru da bih prosao mnogo gore...

Za sada ne znam sta mi je ciniti, popravljati ili u delove, AA je kod Dareta a ja cekam i nadam se da ce on ispasti kriv i da naplatim stetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Kad smo vec kod AA500 ,evo da se upisem i ja u ovoj temi sa mojim iskustvom . . .1neznam.gif

Leto 2012,poterala neka guzva na poslu, ja danima nmg da stignem da registrujem bajk.Konacno stizem da uradim 6og jula, na rodjendan.

Posle zavrsavanja svih obaveza u SUP, krecem kuci i nailazim na raskrsnicu , na kojoj moj put ima prvenstvo, dok dve bocne ulice imaju STOP.I nailazim tako,idem nekih 45km/h, vidim juga levo u ulici stoji na stopu i propusta vozila koja idu meni u susret,i taman sto je njih propustio , ja da prodjem , kad lik izlazi ispred mene bukvalno na 10metara , ja odmah na kocnice ali . . .kasno. .tresnem u juga nekako po sredini , i kako sam ga udario pustio sam motor i uspeo da skocim na drugu stranu . .Sreca pa je jugo bio u okretanju pa nisam bas udario u njega po 90stepeni, nego malo iz kosa, sto je bilo dobro po mene .Sve u svemu, ja se ugruvao poprilicno, ali bez ozbiljnije povrede.Na motoru su popucale sve plastike napred na levoj strani,instrument tabla, far, vizir . . ma sve . .jedino ram i viljuska nisu imali ostecenja . . .

Savet:ako se vozite u lokalu, investirajte u neki izduv, tako da vas cuju i na drugoj strani grada kad upalite masinu, msm da su tako dosta vece sanse da vas zapaze u saobracaju.

P.S.uvece sam morao da se otkinem sa ekipom po dva osnova :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Yamaha xc300 Versity

Evo i ja da podelim kako sam ispao MAJMUN.

Mene je udario klinac sa 17 godina u ne registrovanom jugu i naravno bez dozvole. Kad sam se probudio pocne mali da kuka kako ce sve da plati kako mu je danas rodjendan, roditelji se razvode, NEMOJ MOLIM TE DA ZOVES POLICIJU ...

Ja da ispadnem OK, pustim ga sa 100evra, samo kad sam ostao ziv i zdrav.

Mali se naravno vise nikad nije javio, a meni je ostala steta od 350evra.

 

naravoucenije: Ako odmah ne naplatite sve pare, OBAVEZNO ZOVITE POLICIJU ...

post-31509-0-36917800-1385546815_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

S obzirom da nije imao dozvolu, pitanje da li je uopste i polagao, nisi trebao da mu pruzis nikakvu milost. Sutra ce da zgazi i ubije nekoga.

Promenio član alexanto
citiran prvi post iznad
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Yamaha xc300 Versity

Ma to mi je naj žalije, što sam tek posle skontao da je mali budala i da će sigurno neko još najebati zbog njegove vožnje ...

Promenio član alexanto
citiran prvi post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ja mislim da je dobro da si uzeo i tih 100e. Ne znam kako bih naplatio stetu od maloletnika, koji nema dozvolu, a osiguranju, jer je auto ne registrovan, da ne pricamo

Promenio član alexanto
citiran prvi post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Yamaha xc300 Versity

Možda sam i mogao da naplatim preko suda ali bi to završio 2027-e. Naj važnije je da je ostala glava na ramenima ali sam shvatio da ne treba imati milosti u toj situaciji. Jednom sam ispao MAJMUN, više neću ...

Promenio član alexanto
citiran prvi post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Majmun je preteska rec. Bolje reci, manjak iskustva. Ja sam imao sudara i sudara, sa kolima, i pre neki dan opet. Covek me spuca u kamion otpozadi. Ja mu kazem; ili vadi lovu ili zovem muriju, bio je inace pijan ko letva. Dacu ti pare. Ja kazem daj odma, nemam odma, tamo-vamo, znam da ne treba da ga cekam, ali reko ajde, jer kamionu nista nije bilo. Covek mi se javio sutra i doneo mi lovu. Sve u svemu nema pravila. Generalno, odma lova na licu mesta, ako nema zna se, 192

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Yamaha xc300 Versity

Назовимо то ''мањак искуства'', мада је био недостатак памети ! :lud:

А генерално, ДА, нема правила ... Али најсигурније је 192.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja