Jump to content

Moto Zajednica

Udesi,Proklizavanja,Padovi MSC-a

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

P.S. Lepo mi stoji onako od zada, moraću da bezecujem koji.... :hej:

ahah znao sam da ces da komentarises tu sliku1lol.gif ajde evo kod ovog sto sam ja uzeo ,uvezao jos 2. Varadera iz Svice jedan 2004 jedan 2000 oba dobraaaa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja moram onu narodnu '' bez starca nema udarca ''

Crni, ne znam sta da ti kazem a da to isto ne bi pozeleo i sebi '' DRZ SE ''

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

brz oporavak sta drugo da kazem...

Kuma mi je pre dve godine udario klinac kolima i uzeo je podobru lovu od osiguranja, nisam siguran sta i kako ali ti javljam sutra preksutra, do tad pozdrav za tebe i gospodju :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ova prestupna nije nam bas naklonjena :jok: ,Evo jos dvojca bajkera dosla u banju,kazu da u Urgentnom kad su lezali bila soba samo za bajkere,bilo ih sestorica.:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Ova prestupna nije nam bas naklonjena :jok: ,Evo jos dvojca bajkera dosla u banju,kazu da u Urgentnom kad su lezali bila soba samo za bajkere,bilo ih sestorica.:(

 

Šta ima novo u banji? Kako se snalaziš?

Treba li ti nešto? Jesi li u hotelu ili stacionaru?

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

U stacionaru sam,al sva sreca na trecem spratu na decijem odeljenju.Terapije idu odlicno,samo cekam bazen jer imam neku ranu koja nije skroz zarasla.Tarapeuti su ovde basok i hoce da pomognu.Sutra idem na vikend tako da sam OK.

 

Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Brz oporavak supruzi i tebi! Kad se uzme u obzir gde živimo i sa kakvim bitangama moramo da delimo asvalt, super ste se izvukli. Još jednom, sve najbolje! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

mene je prekljuce jedna zeca pocela da sece izlazeci sa parkinga, burazer je bio iza mene pa je propisno dobila po haubi jedno malo ulubljenje :D ovo vise nije normlan, gamad u automobilima treba pobiti, naravno cast izuzecima kojih ima jako malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Moja licna zapazanje jesu da skuterase vise seku i maltretiraju od recimo motordzija. Cesto gledam svestna i namerna oduzimanja prednosti, skoro pa se prema njima odnose isto kao i prema biciklistima.

 

Skoro sam imao situaciju gde sam trebao da se ukljucim na glavni put, malo sam duze cekao a taksista iza nije bio strpljiv, zaobisao me, poprecio mi put i izletio skuterasu, onako njuskom na pola trake. Nakon sto sam se izdrao, doticni je rekao sledece: ''Pa imao je vremena da reaguje''. Kapiram da se ljudima dese da pogrese, dignu ruku, izvinu se, razumljivo je, ali svestna oduzimanja prednosti, isecanja i sl. me mnogo zivciraju, retko se desi da odem do centra Smedereva a da ne moram nekog da eskiviram i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8927 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nemili dogadjaj na ulazu ispred Verana iz Beranske ulice

Jutro, oko pola 8h, vozim iza kolege koji je u crnoj 307ci i na 10m od ulaza odjedared BOOOM, gledam kako covek prelece preko soferke pravo na asvalt ( na veliku zalost kolega je kriv ko kuca, nije ga video 1neznam.gif ) evo i slike udesa

 

dsc0137ttl.jpg

 

dsc0136wm.jpg

 

posle smo saznali da je slomljena kljucna kost, rame, rebra i kuk 0tuzan.gif Free savijen ko kifla

Blizi se kraj sezone zato oprez na sve strane 1ups.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8927 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

bugiman@

da li ga je tuzio i sta se dalje izdesavalo ne znam ali znam da kolega nije bio pri sebi jedno 2 nedelje sigurno

Alex@ prepravljeno 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

kako ga bre nije video ...beli skuter u sred dana....pravo prvrnstva desne strane...nije ovo R pa da ide 200 na sat pa da kaze stvorio se od nikud... .de je gledaooo..koliko je star vozac skutera....auu sto sam se iznervirao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8927 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Cika Crni@ sto je najcrnje nema desne strane vec su isli jedan drugom u susret i kolega je hteo levo da skrene tj udje u Verano, nit je kolega njega video nit on kolegu, dremali obojica izgleda 0zbunjen.gif0staa2.gif1neznam.gif Free sa poskidanim blokadama moze lepu brzinu da razvije pogotovo sto je blago nizbrdo isao, po mojoj proceni oko 60km/h, nigde kocenja vec samo trassss, inace soferka je pukla od udarca kacige tj glave 1staa.gif Covek ima oko 45 godina, kolega 33/34.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Mene danas jedna ženska glava umalo da pokupi.Sva sreća vozio polako i snimio je šta radi.

radnja se dešavala ispred Merkura na B.Kosi.Ona izlazi sa parkinga u moju traku i umesto da prvo gleda na levo,ka meni,ona gleda na desnu stranu i normalno uopšte me ne vidi i ne staje.Kao što rekoh sreća da sam vozio polako i video da auto izlazi sa parking mesta pa sam imao vremena da je izbegnem kad sam ukapirao da me uopšte ne vidi.Zaškripale kočnice,moje a pored nje vidim sedi verovatno muž i izvinjava mi se čovek a i vidim da se prepao.

Bi mi žao čoveka i mahnem mu da je OK i parkiram se pred ulaz.

Sreća moja što sam vozio sporije tako da sam izbegao ono o čemu često pišemo ovde.Znači da sam išao brže nabo bi je verovatno u krilo.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

...

Cika Crni@ sto je najcrnje nema desne strane vec su isli jedan drugom u susret i kolega je hteo levo da skrene tj udje u Verano, nit je kolega njega video nit on kolegu, dremali obojica izgleda 0zbunjen.gif0staa2.gif1neznam.gif Free sa poskidanim blokadama moze lepu brzinu da razvije pogotovo sto je blago nizbrdo isao, po mojoj proceni oko 60km/h, nigde kocenja vec samo trassss, inace soferka je pukla od udarca kacige tj glave 1staa.gif Covek ima oko 45 godina, kolega 33/34.

Jao bre Dare ti si moj drug ali kolegu bi ti slatko nalupao,pa zbog takvih mi i lomimo kosti po Bgd-u .Ja sam izgleda postao preosetljiv na ove stvari posle onog sto se desilo meni.Kako nije bilo prvenstvo desne str.kad po slikama vidis da jeste ako je tvoj kolega hteo da skr levo onda sece putanju skuteru i ovaj mu dolazi sa desne str.Taj jadnicak i ako se oporavi posle svih ovih preloma funkcionisace 50 posto ostatak zivota,da ne pominjem bolove koje ce trpeti...kazes nije bio pri sebi 2 nedelje (nije on bio pri sebi tog dana pa je napravio ovo)a tek nece biti pri sebi jer ga po zakonu ceke ovo citiram,,Za teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, kad je nekom naneta teška telesna povreda, zaprećena je kazna od jedne do osam godina zatvora,,....ma necu se vise nerviram,vidim u jednom postu Dare uzeo si 10 kg soli,znaci domacin pravi stavlja kupus na vreme0takoje.gifA ja odo da cekam @HOGARA,danas teramo Hondu u Centar S.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8927 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Dragance solac nikad dosta, sto za kupus sto za pecenje, vrtenje...koliko god solio pecenje ne moz presoliti 1hej.gif

Hondica kad se sredi bice ki nova 0takoje.gif

Drzzz se i polako guraj dalje, sto psihicki to i fizicki 0namigivanje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Danas mi drugara na X8 pokupio Skodilak od Coca Cole. Skuter sa leve strane lepo iskrckan, njemu malo udareno levo rame, saka i kuk, al nista strasno.

Isao je Resavskom uzbrdo ka crkvi Sv. Marka, a u suprotnom smeru Skoda stoji i daje migavac za levo da udje u Krunsku. Skoda zastaje, drugar misli da je stao i da ga pusta jer tako i treba, medjutim ovaj samo dade gas i bam u levu stranu skutera ga odvali. Ovaj nije stigao ni da zakoci, samo pade i skuter poce da kliza 10 metara...

Ja doletim i odmah na vozaca reko sta je bilo i kaze: Nisam ga video, a nije imao upaljeno svetlo! Meni roletna na oci htedoh da ga prebijem samo sto laze jer su svetla na X8 automatska i ne mogu da se gase... Posle ceo dan u urgentnom i hvala bogu nema loma... :care: :care: :care:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8927 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

MP3 mislim da sam te video danas na Bulevaru kod Ustanicke, jel si bio sa suvozacem?

NIKO NIKOG, NIKAD NE GLEDA !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

MP3 mislim da sam te video danas na Bulevaru kod Ustanicke, jel si bio sa suvozacem?

NIKO NIKOG, NIKAD NE GLEDA !!!

ahahah eno plus za ono (niko ,nikog) ja bi dodao ne j..e tri posto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja