Jump to content

Moto Zajednica

Udesi,Proklizavanja,Padovi MSC-a

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Posto vidim da nema slicne teme u nasem podforumu(a vidim da se dosta toga izdesavalo ove sezone) evo da je otvorim.Da nebi zatrpavali druge teme neka ova sluzi samo za ove svima nama nemile dogadjaje.

Pa da pocnem posle Brace,overi i ja malo bolnice.U utorak 02-10-2012 posle pozorista (Beogradsko Dramsko predstava Transilvanija...hvala Arsi ),vracajuci se niz Bulevar Revolucije kod Depoa idem lepo na zeleno prema Vuku kad iz Sindjeliceve na crveno izlece BMW (klinac 92 god) i udara me sa leve strane (nisam isao brzo ni ja a ni on )motor pada na desnu stranu.Epilog ja slomio levu kljucnu kost i 4 rebra sa leve strane zena distorzija levog zgloba ,leva noga joj u gipsu od kolena.Nju pustise to vece kuci a mene zadrzase do petka (kazu mora da se proprati dali ce polomljena rebra da probiju pluca ili jos nesto tamo i zaboravio sam sta).I eto posle 30 godina opet izlomi kosti na motoru(zadnji put leva ruka)i opet krivac vozac automobila i opet u Beogradu.Jbt-e ove sezone gde sve nisam vozio na ovim zajednickim voznjama a i u sopstvenoj reziji predjoh oko 3000 km puta a najebah u centru grada ahahah Cuvajte se drugari jeben je ovaj nas Beograd.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Auuuu auuuuu strasno!!! :staa2:

Ja sam lomio kljucnu kost zbog motora i znam kako je odvratan i jak bol! A ti jos 4 rebra slomljena, e to vec ne mogu ni da zamislim... :zbunjen:

A tog klinca jedino da posteno izlemas od batina, nista drugo... Srecen i brz oporavak vam zelim!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

E moj cika crni nije samo BG nego svaki drugi grad nas na motorima jednosavno ne primecuju i ne zanimamo ih!!! Mene je auto pokupio dok sam stajao na semaforu ...pre par godina,na svu srecu nista mi nije bilo!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

E moj cika crni nije samo BG nego svaki drugi grad nas na motorima jednosavno ne primecuju i ne zanimamo ih!!! Mene je auto pokupio dok sam stajao na semaforu ...pre par godina,na svu srecu nista mi nije bilo!!!

 

Krajnje tužno, jadno, ali ISTINITO ! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Tnx drugari na zeljama za oporavak,Honda je koliko se secam ono vece kad sam je gledao pala na desnu stranu i radila u mestu pa sam morao da je gasim na kljuc pomerao je nisam zbog uvidjaja koliko sam primetio otpao jedan fuzaster sa leve strane tu me udario ovaj sa autom a sta je sa desnom stranom neznam jer je na njoj lezao.Cim su dosli panduri dosla i hitna i mene i zenu odma oterase u urgentni tako da nisam ni prisustvovao uvidjaju.Pitam ja pandure sta ce biti sa motorom oni kazu nista se vi ne sekirajte mi ga obezbedjujemo i teramo na neki plac u bloku 66 na n.bgd.tako da su mi na ulici ostale i kacige i motor....Posto su mi dosli panduri sa uvidjaja i u urgentni kasnije da dam izjavu pitam ih jer Honda ostecena puno oni kazu jok vrlo malo?E sad jurim nekog drugara koji ce sutra da ide samnom, mojim kolima,da podignem motor sa tog placa i platim lezarinu,posto sam ja ufalsovan a sin nezna da vozi motor na brzine i da ga dotera do kuce (ul.29 Novembar)jos nikog nisam nasao pa ako je neko raspolozen da pomogne evo moj br.063-7751-034

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Izgleda da nam kljucna kost dodje kao amortizer! Kome god motoristi da sam pricao kako sam polomio kljucnu kost pri padu s motora, svi su ili poznavali jos nekog ili su je i oni sami lomili. <br /><br />Sta da kazem... oboma zelim brz oporavak, a tebe posebno razumem.<br /><br />Inace, o ovom udesu je bila tema u podforumu Motoristi na drumu, pa ne bi bilo lose da se te dve teme spoje.<br /><br />P. S. U trenutku udesa, sta ste sve imali od opreme na sebi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8923 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Bogme dosta padova bese ove sezone 3gaa.gif nadam se da ce se na tome zavrsiti 3ljut.gif

Oboje vam zelim brz oporavak i da se nemili dogadjaj sto pre zaboravi!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Bogme dosta padova bese ove sezone 3gaa.gif nadam se da ce se na tome zavrsiti 3ljut.gif

Oboje vam zelim brz oporavak i da se nemili dogadjaj sto pre zaboravi!!!

 

sta da se radi kad ljudi ne paze... opet ste dobro prosli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Brz oporavak ti zelim......ajde bre ljudi izcimajte nekog ko zna da vozi da mu dotera motor kuci....ja bih rado pomogao ali daleko....1neznam.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: thundercat i sv650

Tnx drugari na zeljama za oporavak,Honda je koliko se secam ono vece kad sam je gledao pala na desnu stranu i radila u mestu pa sam morao da je gasim na kljuc pomerao je nisam zbog uvidjaja koliko sam primetio otpao jedan fuzaster sa leve strane tu me udario ovaj sa autom a sta je sa desnom stranom neznam jer je na njoj lezao.Cim su dosli panduri dosla i hitna i mene i zenu odma oterase u urgentni tako da nisam ni prisustvovao uvidjaju.Pitam ja pandure sta ce biti sa motorom oni kazu nista se vi ne sekirajte mi ga obezbedjujemo i teramo na neki plac u bloku 66 na n.bgd.tako da su mi na ulici ostale i kacige i motor....Posto su mi dosli panduri sa uvidjaja i u urgentni kasnije da dam izjavu pitam ih jer Honda ostecena puno oni kazu jok vrlo malo?E sad jurim nekog drugara koji ce sutra da ide samnom, mojim kolima,da podignem motor sa tog placa i platim lezarinu,posto sam ja ufalsovan a sin nezna da vozi motor na brzine i da ga dotera do kuce (ul.29 Novembar)jos nikog nisam nasao pa ako je neko raspolozen da pomogne evo moj br.063-7751-034

 

ja sam tu u blizini 29.nov,ako nikog ne nadjes do veceras racunaj na mene....

ako hoces mozemo i veceras po motor,proveri da li rade...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Tnx drugari,posebno hvala @Dejanu,@Mihajlo Bg,@ruske011 i jos dvojici koji su mi poslali poruke ali nisu ostavili ime. Idem sutra oko pola 12 sa @HOGAR STRASNI po motor.prvo ujutro idem u Ustanicku u Dunav osiguranje po zapisnik....nego imali neko iskustva( snimanje stete ovo-ono) kako to ide....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: thundercat i sv650

Nista,samo zovi ako treba nesto oko motora ovih dana,do majstora itd....

 

Ja sam imao udes pre mesec dana..procedura je sledeca

-uzmes u dunavu zapisnik od udesa

-tu pise ko je kriv i koju je polisu osiguranja imao krivac

-odes u tu osig'kucu i podneses zahtev za procenu stete i nadoknadu

-dodje procenitelj i posle par dana ti ponude opciju kes ili popravku kod njihovih majstora

 

za povrede ponesi izvestaj iz urgentnog,moj brat povredjeni je za ugruvanje(bez loma) dobio 90000 u pogodbi sa njima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

Želim vam brz oporavak i da sve protekne kako treba. Ja sam prošle godine u ovo vreme skinuo Madsen zavoj nakon četiri i po nedelje mučenja sa njim. Jesu tebi stavili Madsen zavoj ili su ti radili nešto drugo?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Brzi oporavak zelim!!!!!!!!!!!!!!

Inace kada sam vec ovde... Prelazeci Brankov most u subotu vece zateknem oborenu Yamahu xc 300 vercity i lika od 50- 60 god, debeljka sa sve ruzmarinom na reveru!!!! Saka krvari, prsti oljusteni kao banane. Kaciga ozbiljno odrana , da je nije nosio spaklom bi skupljali unutrasnjost lude glave po mostu. Po recima klinaca koji su se tu zatekli i prtrcali da mu pomognu, isao je iz pravca grada, i opicio u plastivni branik sto zabranjuje kretanje kada se radi traka puta. Uspeo da odvoza slalom izmedju par njih, ali je jedan zakacio i prosuo se po putu. Motor je klizao jedno 15metara dalje od nesrecnika. SRECA STO SU I ON I MOTOR OSTALI U ZUTOJ, koja se radi, inace svasta bi bilo. Sacekali smo hitnu, koja je brzo dosla. Nema tezih povrede osim sake. Zatvorise ga u kombi na par minuta, ali kada je doktorka izasla kao da je neko vinsko bure otvorio, MRTAV PIJAN! Oterase ga u urgentni, dosli posle saobracajci da prave uvidjaj, i da natovare nesrecnu yamahu...

post-23316-0-50253900-1349704751_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ajde Crni brz oporavak pa da se spremamo za sledecu sezonu( banja, pa visinske pripremei tako to :takoje: ) posto nam je ova gotova.POzz gospodju i njoj pozeli brz oporavak.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Jutros podigoh zapisnik,kad sam krenuo u sanducetu pet pisama raznoraznih advokatskih agencija nude svoje usluge pri naplati stete (ovlastio sam jednu iz ul. Majke Jevrosime)rade za 15 posto i uteruju max.odstetu ...pa nek rade.Pa dodje @HOGAR STRASNI i odosmo po Hondu.Lezarina za 6 dana 4300 din,platih,pali,teraj.Varadero kako sam se nado dobro se udao,od vitalnih delova agrgat,vesanje,ram itd nigde nista..otisla plastika (bubreg)sa leve strane,vozacev fuzaster,kofer oguljena ukrasna lajsna sa leve str,naprsla maska oko satova... sa desne str nista.A ja bio utripovao da mi motor paoo na desnu str...ahahhah.Inace evo link koji je kolega otvorio odmah posle udesa o ovoj temi http://forum.bjbiker...889-opet-sinoc/ ....@fluman neznam dali je Madsen ovo moje zovu,,osmica,,ali to je to ja mislim od 3-5 nedelja se nosi...@bracabgd da vidis kako Slavka skakuce na ove stake umro bi od smeha sva hepi ja joj bio dono neke od komsije on covek 2,10 nemoze se popne nanjih ahaha...@HOGAR STRASNI iliti Sasa poneo covek i kanapce vezao plastiku da ne landara i vozi .Sasa brate jos jednom hvala1care.gifSad cekam da dodje neko iz Osiguranja krivca za 2-3 dana da snimi stetu na motoru i sa tim zapisnikom teramo u Centar S(e to me naucio @SATELIS )pa sve novo narucujemo i menjemo nista krpim,varim farbam itd....

post-10121-0-99158000-1349710999_thumb.jpg

post-10121-0-37287800-1349711068_thumb.jpg

post-10121-0-05374800-1349711248_thumb.jpg

post-10121-0-50508400-1349711264_thumb.jpg

post-10121-0-32006800-1349711370_thumb.jpg

post-10121-0-59975200-1349711455_thumb.jpg

post-10121-0-78210100-1349711467_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Samo lagano, motor će se opraviti i biti kao pre a vi gledajte da vaše povrede sanirate kvalitetno i po propisu, to je najvažnije! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

@crnibgd, nema na čemu. Uvek sam tu za drugare :takoje:

Ako nešto bude trebalo ubuduće, samo zovi. :zdravo:

 

P.S. Lepo mi stoji onako od zada, moraću da bezecujem koji.... :hej:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Lepo ste ogulili kacige. I supruga i ti. Prilozi i njih tamo u Centar S. Trazi nove! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Brzi oporavak zelim!!!!!!!!!!!!!!

Inace kada sam vec ovde... Prelazeci Brankov most u subotu vece zateknem oborenu Yamahu xc 300 vercity i lika od 50- 60 god, debeljka sa sve ruzmarinom na reveru!!!! Saka krvari, prsti oljusteni kao banane. Kaciga ozbiljno odrana , da je nije nosio spaklom bi skupljali unutrasnjost lude glave po mostu. Po recima klinaca koji su se tu zatekli i prtrcali da mu pomognu, isao je iz pravca grada, i opicio u plastivni branik sto zabranjuje kretanje kada se radi traka puta. Uspeo da odvoza slalom izmedju par njih, ali je jedan zakacio i prosuo se po putu. Motor je klizao jedno 15metara dalje od nesrecnika. SRECA STO SU I ON I MOTOR OSTALI U ZUTOJ, koja se radi, inace svasta bi bilo. Sacekali smo hitnu, koja je brzo dosla. Nema tezih povrede osim sake. Zatvorise ga u kombi na par minuta, ali kada je doktorka izasla kao da je neko vinsko bure otvorio, MRTAV PIJAN! Oterase ga u urgentni, dosli posle saobracajci da prave uvidjaj, i da natovare nesrecnu yamahu...

danas na kontrolu isao i vidim ovog tipa lezi u mojoj sobi samo drugi krevet pitam ga ja sta si sjebo on kaze 2 rebra ali mu jedno probilo plucnu maramicu i jedan prst polomljen na jednoj ruci i dosta poderotina ....valjda je klizao dosta ..nije clan BJB-A ima oko 50god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Čika Crni,

 

Oni motori u bek-graundu......jesu li to sve olupani....ili...?

 

 

uglavnom olupani i kradeni zaplenjeni.....videsmo i onaj motor sa ibarske sto poginu decko STRASNO sav zguzvan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja