Jump to content

Moto Zajednica

MZ ES 150/1

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Lepo si ti to sredio, mogao bi nešto i da napišeš o motoru i njegovom sredjivanju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Имао сам још слика од сређивања али ми отишо хард диск па је то изгубљено. Наиме, у механику се слабо разумем. Али, нема везе. Одлучио сам да возим МЗ или ништа! Тако и би. Купио сам га од комшије у августу 2009, сређивање је трајало до пролећа 2010. Као што рекох, у механику се слабије разумем јер није ми то струка. Дакле купио сам га кад сам завршио 8 разред, сад сам у четвртој години средње и возим га две и по године! Срећа те у околини (Јагодина и Дубока) имам мајсторе за које се говори да су ''специјализовани'' за МЗ. Да ли јесу или нису, не знам, али од њих немам боље.

На МЗ не гледам као на обично превозно средство, више дође као нека уметност. Ко зна шта то значи - зна, а има и оних који кажу ''добар мотор сам' не ваља што му светло спојено са резервоар'', мислим, па баш због тога га и имам!! Нађох овде негде на форуму ''мотори се возе, а мз се воли'' - мудро речено!

пс: мотор је из 1974

то е то

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Da li ti potrosnja prelazi 2,5 l ? s obzirom da kazes : vozis vec koju godinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Не знам да ли прелази потрошња2,5 l , јер ми од сада није радио километар сат. Јесте да га возим две године, али не актвно, пошто још немам положено. Кад-кад га провозам онако ради реда што би се рекло.

А интересује ме да ли може негде да се нађе за овај модес ЕС ретровизор леви, и (ж)мигавац? Не знам да ли сам на правом месту поставио питање...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Fino sređen MZ, što se tiče spojen far,nepokretan,pa i R motori imaju nepokretan far.

Jš malo da se ispolira auspuh,ako je moguće. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja