Jump to content

Moto Zajednica

Zakintos - vatreno krstenje

Recommended Posts

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Djomla se vratio iz Grcke i ozenio se. E sad je red na tebe da to isto uradis, ali da nam javis. Sto se tice velicine porcija, pod hitno da ih prepolovis, a ne da kukas kako su male. Lepo je sto si nam iskreno docarao dogodovstine u prvoj voznji, ali da znas da smo svi kroz to prosli {neki priznaju a neki ne}. Cekamo da se omotoris i zoves na pivo, a za putopis imas 5+.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CRF250L

Prvo jos jednom da se zahvalim svima na pohvalama, zaista znaci ovakom novajliji kakav sam ja :care:

 

Bravo!!! Lepo i iskreno opisani a slikice su kao razglednice. Kupi motor pe da imamo šta da čitamo i gledamo.:takoje::moto3:

Necemo samo da citamo i gledamo, valjda cemo se zajedno vozati i druziti :moto3:

 

 

Djomla se vratio iz Grcke i ozenio se. E sad je red na tebe da to isto uradis, ali da nam javis. Sto se tice velicine porcija, pod hitno da ih prepolovis, a ne da kukas kako su male. Lepo je sto si nam iskreno docarao dogodovstine u prvoj voznji, ali da znas da smo svi kroz to prosli {neki priznaju a neki ne}. Cekamo da se omotoris i zoves na pivo, a za putopis imas 5+.:zdravo:

A deda je kao i svaki iskusni matorac pogodio u centar (zenidba, obroci, motor) samo je malo obrnuo redosled. Naime kao sto sam vec pomenuo u zivotu mi se konacno neke kockice slazu kako treba, tako da... od danas sam na dijeti, ako bog da na prolece cu kupiti motor, a odma nakon kupovine motora pocinjem da zivim sa devojkom a znamo sta posle toga sledi :zvizduk: (mnogo godina smo vec zajedno, duze nego mnogi danasnji brakovi)

 

Tako da se nadam da cu vec koliko dogodine biti u prilici da delim sa vama nove moto avanture.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ 600 Diversion

He :) Citam ovo i moram ti priznati suze su mi krenule na oci :) S' obzirom da poznajem ovog poveceg coveka uz kojeg je tesko ne pojesti porciju ipo (jako zarazno jede), znam koliko ti ovo sve znaci i kako si se osecao :) Putopis je napisan prelepo. U putopisu se vidi koliko mnogo ljubavi prema motorima imas, i koliko motori jesu bas za tebe :) A najvaznije od svega, koliko je ovo iskustvo lepo i neiskvareno foliranjem i nezrelim forama vec onako , bas od srca i onako kako to treba da bude :D

 

 

Ima Boga druze, na prolece sedamo i ucimo da vozimo, bice sve kako treba - dovoljno je da jedan od nas uspe :)

 

Samo napred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere, Vara 1000, XT660R, Strom 650, FZ6 S1

Zakinthos je prelep! Radio sam tamo 2 godine i bas sam hteo da iznajmim tog XT a u Laganasu ali mi je traio 2 glave depozit pa sam odustao, tako da sam vozao neke starije kraljeve prasine TTR npr :)!

Pozzz i samo napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki 636

Extra prica, imao sam osmeh na licu sve vreme dok sam citao! 0takoje.gif I ja sam od svoje 16-te godine imao zelju da kupim motor i napokon ove godine sam kupio ni manje ni vise nego kawasaki 6361aha.gif. Nadam se da ces i ti uskoro da kupis motor.

Sve najbolje, pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: V-STROM 650 2006 , YAMAHA SUPER TENERE xtz1200 , XZT 750 SUPERTENERE

E vredi ti onaj osmeh na pocetku vise od svakog motora na svetu !!

I dabogda ga kupio sto pre, zato sto sam sve to ja isto radio pre nego sto sam ga kupio i bio sam najsrecniji na svetu !!

Pozdrav za buduceg druga na drumu !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja