Jump to content

Moto Zajednica

problem klr 650 pomagajte

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

vozim klr650 tengai imam problem radio sam cilindar i stavio nove karike,kao i gumice ventila,cini mi se da mi vise trosi ulje sad nego pre sa starim....u masini ima dva lanca ...lanac bregaste i lanac kontra balansne osovine...ovaj za bregasu je lako naci,a ovaj drugi ne znam ni sam....zna li neko nesto i moze li pomoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

pa trebao bi mi lanac najpre bi uzeo ovaj kontra balansne osovine.koja bi cena bila?a stv ne znam da li je pukla ili ne kad sam ga zimuz radio vodjice su bile solidno dobre....sada pusi kad se turira u mesto gore nego da trosi mesavinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

pa mozda nesto niste namestili lepo,gumice,ne znam tacno mora sve detaljno da se pregleda ti kazes da si menjao...ako ti zatreba glava (imam kompletnu)javi se na 064/266-93-76..pozzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

da nisu pukle karike prilikom ubacivanja,lanac za kontra teg ima gde oces,ali bi trebalo i lancank na radilici za kontra teg obavezno da zamenis,i da preradis taj spaner,jesi li stavio originalne karike,gumice, nov dihtung glave,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

pa sve to sam stavio ART msm tako mi rekao lik sto mi doneo to iz grcke jbm li ga sad.citao sam to da trba da se zameni i taj lancanik a znam da mi je prilicno los kad sam rasturao zajeden je dosta...a jel mora da se rastura kompletna masina da bi se on zamenio ili moze neki radapcigerom,kakav osigurac ima.?koliko bi cena bila za taj lancanik i lanac,potrbno mi je to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

ja tebe ama nista ne razumem :) vidi druze ok promeni taj lanac i lancanik-Obavezno!da ti se nedesi da pukne ili preskoci pa pukne masina kao moja sto je pukla..e sada taj lanac nema veze sa uljem i to sto ti dimi :lud: dimi ti zbog nekih drugih stvari npr:karike,gumice,cilindar,glava.....e sada gde je kvar treba da se sve rasturi i proveri,a lanac nema veze sa tim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

pa znao sam da se necemo razumeti....ovako meni je problem taj lana i taj mali lancanik jer ne znam gde ga mogu pronaci.to je sto se tice lanaca i zveckanja u masini.a sto se tice pusenja,nasao sam cilindar koji je hilznovan i uradjen na prvu specijalu kao i nov klip wosner isto na prvoj specijali kupicu ponovo nove gumice i proveriti vodjice kakve su...msm da ce onda to da bude sve ok i da ce lepo raditi,a ako tad ne bude dobro bilo radice budak pa ding ding ding....i to mu je kraj :zdravo:nego mene zanima i dalje gde ima taj lanac i taj mali lancanik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

pa mozda nesto niste namestili lepo,gumice,ne znam tacno mora sve detaljno da se pregleda ti kazes da si menjao...ako ti zatreba glava (imam kompletnu)javi se na 064/266-93-76..pozzzzz

 

Izvinjavam se za off. Limeni, koliko novca je ta glava? Mozes odgovoriti i na p.p.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLR 650 C

Ukratko, tebi se desilo isto što i ovom liku, i to izgleda od prilike ovako.

Pritom, boleo bih da mi neko kaže koji se od ovih lančanika "seče, greje i novi nabacuje" ?8097514848_0ff1da4c92_b.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLR 650 C

Ima tačno 3 tačke za zupčenje, ali oni se skidaju i stavljaju normalno koliko ja znam.

Ja sam ih normalno skinuo i vratio, sve po original manualu i nigde nisam pročitao ništa o grejanju.

Na mestu kontakta lančanika i osovine nisam primetio tragove trošenja od lufta.

Normalno sam ih stavio, i terao jos celu sezonu 17000km.

 

sprockets.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

kod nekih je na grejanje,kod tengaija recimo, i starijih modela klr,a il prvih,posle je na kajlu,ako ima problem da smakne,onda je na grejanje,uostalom videce kad skine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja