Jump to content

Moto Zajednica

SW Kraljevo

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5686 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Svaka čast Kraljevčani ovo vrlo ozbiljno deluje. :takoje: Želim vam da istrajete u vašim namerama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Prvo da se zahvalim na cestitkama. To sto imamo nameru da napravimo neformalnu grupu SW KV ne znaci da ne zelimo da se vozimo i druzimo sa drugim formalnim i neformalnim grupama.

Neformalna grupa SW KV 28.09.2012.godine organizovala je kracu voznju: Kraljevo, Studenica, Ivanjica, Jasenovo, Kokin Brod, Zlatibor, Cacak (Arilje), Kraljevo. Na voznju je poslo 14 motorcikla i 14 se vratilo.

post-3327-0-36211300-1349212356_thumb.jpg

post-3327-0-20697600-1349212371_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5686 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Temu sam premestio u njeno prirodno okruženje :) Ako je nešto sinonim za maxiskutere to je Silver Wing (između ostalog jel...) i osnivanje ovakve družine treba da bude na uvid svim zaljubljenicima u vozila zvana maxiskuter. Još jednom - svaka čast Kraljevčani! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

KRALJEVI KRALJEVA :care: :care: :care: ...

 

Nadam se da cete izbaciti ono KV iz naziva neformalne grupe, pa da se pridruzimo i mi ostali SWINGERI :lol: :lol:...

 

ako ne naci cu ja vec nekog tamo koga znam da me ubaci preko veze :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Hvala gospodo na svim komentarima i komplimentima.

Tvorac ideje o formiranju neformalne grupe SW je Mita i postoje razmisljanja u tom pravcu da se u toku godine barem jednom skupe svi vlasnici SW iz Srbije, tako da neformalna grupa nije samo opredeljenaa za teritoriju Kraljeva. Mi postujemo sve vlasnike scootera i motorcikla, sto i dokazujemo zajednickim voznjama.

Ukoliko ima zaineresovanih za voznju sutra se organizuje "zavrsetak sezone" vožnja do sela RUDNO 100km od Kraljeva. To je vec tradicionalna voznja VII po redu.

post-3327-0-30901200-1349440837_thumb.jpg

post-3327-0-31324200-1349441020_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1100GS, BMW R1100RT, HONDA CBX 1000

Pozdrav ekipi SW, i hvala na lepom druzenju i voznji, Kraljevo, Studenica, Ivanjica, Kokin Brod, Zlatibor i nazad, kao i na danasnjem druzenju i voznji do Rudna i nazad. Ajmo ljudi malo da poguramo ovu pricu, da zazivi, ovako nesto nam treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

lepo lepo :care: :care: ...

 

Samo da znate da sam se raspitao ko je taj Mita, mislim da cu moci da se ufuram od proleca u taj vas SW(KW) club :zvizduk: :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Pitanje za kolege iz Kraljeva.. U potrazi sam za SW 400 ili 600 pa me interesuje da li ima u ponudi neki dobar primerak.. I zamolio bih vas za savet na sta da obratim paznju kod gledanja motora. Po cemu se moze prepoznati stanje, predjena kilometraza, kako je odrzavan..

Hvala unapred i MAXI pozdrav 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Jedini savet koji mogu da dam, jeste moje iskustvo.

Ja kad kupujem motor, mora da bude od nekog koga znam da je vozio motor. Znaci da je motor vozen. Kod Silvera je kratka prica, to je motor koji se ne kvari. Odrzavanje nije jeftino ali podnosljivo je, sto je najbitnije.

Evo primera imas slivera u subotici za dva soma doso iz Italije. Niti znas da li je vozen dal je sklapan, sta su radili menjali i ostalo.

Onda imas wing za tri soma kod nas, ako imas srece da poznajes nekog ko zna lika i to, veruj mo da je to bolja opcija...

Mozda mislite da sviram, ali ja sam svaki motor uzeo od coveka koga poznajem. I nisam zalazio nijedan put...

Tri soma nije malo, zato treba biti strpljiv i sacekati pravu sansu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Slazem se sa tobom. Ali u srbiji ima toliko malo silvera na prodaju..i sta da radim.. Plus su svi do jednog iz uvoza. Kada sam se odlucio za Silvera prvo sam pozvao Cobeta da vidim da li ima u planu da prodaje motor jer znam da taj jedino taj motor vredi. On nece da prodaje. Meni ostaje da od ovih iz uvoza odaberem neki. Ja sam bas iz razloga koji si ti naveo ovde i pitao da li ima neki na prodaju jer bih najradije tako kupio motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Skuter kupujem za sebe.. Ne mislim da kupim motor za 1500€, a takodje ne bih ni dao 3500-4000€. Koliko bih dao najvise zavisi od stanja motora. Ali samo Silver dolazi u obzir za kupovinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Motocikl: honda silver wing 600,suzuki v-strom 650

Zdravo kolege...takodje sam vlasnik honde sw 600 pa me zanima da li ima dobar majstor iz Kraljeva koji dobro radi te skutere?Imam problem sa kvacilom I skripanjem istog...hvala unapred...valjda je aktivna jos uvek ova dobra grupa skuterasa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja