Jump to content

Moto Zajednica

Problem Suzuki Gsxr750....dovod goriva(slavina)?

Recommended Posts

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Javicu se koliko danas-sutra. U nekoj sam vremenskoj stisci ovih dana. Malo sam zaboravio na ovu temu, a resenje sam nasao, odradio, i vec vise puta isprobao. I radi perfektno. I prima gas do blokade, kod mene bez ikakvih problema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova

Javicu se koliko danas-sutra. U nekoj sam vremenskoj stisci ovih dana. Malo sam zaboravio na ovu temu, a resenje sam nasao, odradio, i vec vise puta isprobao. I radi perfektno. I prima gas do blokade, kod mene bez ikakvih problema...

pa drugar podeli snama to tvoje resenje oko dovoda goriva do karburatora ja imam isti problem kod mog gsxr^a

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Motocikl: suzuki 750 f

Recimo da i ja imam isti problem sa gsx 750 f 2000 god ,desava mi se da upalim motor na pola kljuca radi savrseno 3 min i onda krene da se gusi kao da preliva karburator ,kada dam gas da ga malo probijem on radi na tri cilindra i ugasi se posle toga moram da sacekam neko vreme da bih ga opet upalio jer odmah nece mogu da verglam do sutra ,slavina ima jedan izlaz za gorivo i jedan vakum sa membranom ,skinuo sam slavinu zamenio sam gumicu jer mi je curkalo gorivo na slavini ocistio je detaljno pregledao membranu koja nije nigde ostecena jedino nisam zamenio malu gumicu na vrhu membrane koja je malo ostecena ali nije pukla i sve to vratio i upalio mi je opet na pola kljuca i radio savrseno doduse malo duze nego prosli put ali opet isto ,ja sumljam da je neka iglica otisla pa plovak nemoze da je zatvori i preliva ili mi je ta mala gumica na membrani slavine otisla pa vakum ne povlaci gorivo kako treba ako ima neko jos neki savet dobro bi mi dosao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Da li bi bio ljubazan ako si izasao iz te stiske sa vremenom da objasnis sta si uradio sa slavinom?????

 

1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja