Jump to content

Moto Zajednica

Samo da pozdravim.......

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Pozdrav za sve fabulozne zute gsp autobuse koji me načade na semaforu kao suvi vrat :zdravo:

 

Kad pomenu zute autobuse, meni se u poslednjih par dana desilo par puta da vozac istih da migavac u trenutku kad skrece u moju traku a ja nemam gde sem napred 1hmm.gif ...juce sam se jedva provukla, cula sam sirenu auta koji je isao iza mene i videla u retrovizoru da stoje i bus i automobil, ne znam da li je doslo do kontakta izmedju njih. Valjda su i oni poludeli zbog ovih guzvi...

 

Ne znam sta nije uredu sa njima, izgleda da su skapirali da imaju prednost kada izlaze sa stanice pa koriste to po svaku cenu. Meni se desilo jedno sigurno 4 puta da u momentu kada sam bas pored bus-a, on covek da levi migavac i krene mrtav ladan da mi svira i lagano me gazi...jebe se njemu sto ja nemam gde :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

pozdrav za trsteničana iz ford eskorta, zatamnjena stakla, koji me je zamalo ubio na magistrali dok je preticao meni u susret i pritom telefonirao, bar je bio dovoljno priseban da se izvini kada sam ga sustigao i zaustavio nasred puta... :/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

hahahahahahaha koja tema! :D:takoje:

 

'ajd i ja da pozdravim dečaka na skuteru u Južnom Bulevaru koji vozi bez kacige, prolazi na crveno dok desnom drži gas u levoj pljeka, a ramenom drži telefon na uhu :lol: - LEGENDO!

 

i devojčicu koju viđam po centru na skuteru sa cvetom u kosi i kacigom na laktu, priznajem brža si od mene ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AT RD03, SW 400

Pozdrav za sve Trsteničane... Obećavam da ću, kad budem našao vremena, sesti i napisati jedno vrlo elaborirano uputstvo za upotrebu migavaca na svim vrstama vozila na 4 točka, kao i da ću se truditi da budem malo manje transparentan, kako bih bio uočljiviji na 30-tak metara od automobila, čiji vozač, gledajući (očigledno) kroz mene, daje gas i sa parkinga izleće pred mene, a na ulicu u centru Trstenika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Ni u najavi

U tom slucaju pozdravljam i babu i dedu na traktoru koji se kretao bez svetala u mrklom mraku a kada smo se mi drznici vracali sa skupa u Trsteniku i naisli na njih ni krive ni duzne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Da pozdravim nekog tuta-mutu koji je izašao na sred Bulevara Oslobođenja u ponedeljak na nekih 20-30m ispred mene i nije se pomerio dok ja nisam stao.................zatim se vratio na trotoar............1hmm.gif

 

Neverujem da je sam znao šta je hteo...........:staa:

 

:Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Pozdrav teči i tetki iz Majljurevca, kao i mnogobrojnoj rodbini! Staru majku iz Ćirikovca, kao i malu Nenu i njenu familiju! Pozdrav iz daleke Nemačke iz Klagenfurta od Kreke!

 

P.S.: Vratite na POSELO!!!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Bambi, razvedri se druže :zdravo: Nije sve tako crno kako se tebi čini ;) Ovo je tema za želje i pozdrave ali nema veze sa Poselom. Opusti se i uživaj 8):vlajko:

 

Ili ne otvaraj ovu temu ako ti se ne dopada :)

 

Ajmo narode, želje i pozdravi :D:bicikl::goodluck:

 

Ojhaaaaaaaa... :muzicari:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

 

'ajd i ja da pozdravim dečaka na skuteru u Južnom Bulevaru koji vozi bez kacige, prolazi na crveno dok desnom drži gas u levoj pljeka, a ramenom drži telefon na uhu :lol: - LEGENDO!

 

 

Ahahahah pa ovo je presjajno covek je vise od legende :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Da pozdravim policajca na GSXR-u koji mi se kulturno bajkerski javio iduci mi u susret (upaljeni bliceri).

 

I da pozdravim jednog starijeg kolegu na Keeway Speedu pored kog sam cekao zeleno na semaforu i koji mi rece da vozi taj mali motor zbog godina i tezine. Ja mu rekoh da njegov motor zato trosi 5 litara manje od mog.

 

Takodje da pozdravim i lika u crvenom pikapu koji je video da ne mogu da se provucem izmedju dve kolone vozila na semaforu, pa se pomerio u desno da mi napravi mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Bambi, razvedri se druže :zdravo: Nije sve tako crno kako se tebi čini ;) Ovo je tema za želje i pozdrave ali nema veze sa Poselom. Opusti se i uživaj 8):vlajko:

 

Ili ne otvaraj ovu temu ako ti se ne dopada :)

 

Ajmo narode, želje i pozdravi :D:bicikl::goodluck:

 

Ojhaaaaaaaa... :muzicari:

 

 

Ma, opušteno! Samo sam se malo zezao na temu pozdrava... Ja bih ovde (na žalost) svaki dan po nekoliko puta pozdravljao ljude, jer i sam znaš da se ove stvari svakodnevno dešavaju! Pokušavam da povučem paralelu izmedju "poselo" generacije i ovakvih "vozača". Crnilo je u tome što je kultura postala sasvim individualna pojava, a te ludorije za volanom sve masovnije! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Pozdrav za kolegu koji se zaustavio na sred Takovske kako bih se ja sa trotoara ukljucio u saobracaj! Ja gledam i ne mogu da verujem, retko je to u danasnje vreme. Takodje, pozdrav za prokleto slatku devojku kojoj sam stao na pesackom, osmehom mi ulepsala dan! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Pozdrav za seljačinu iz Smedereva koji nije stao na stop, isekao mene, umal ne pregazi čoveka i kuče na pešačkom i još mi kaže (kad sam ga kasnije pitao na semaforu šta mu bi) "pa koj ne mož da se snađe na ulicu ne teba ni da izlazi iz avlije".

 

Pozdrav za vozače crvenog Dobloa i sivog fokusa koji se makoše malo u stranu da se provučem između njih na semaforu. Fini neki ljudi. Šteta što je takvih zanemarljiv broj.

 

Pitanje za sve: da li se zahvalite kad se neko pomeri da se provučete motorom? Ja to ne propuštam da učinim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Pozdrav za kolegu na nekom Midi skuteru u plavoj jakni i sa nekim slemcicem, koji me je tako dusmanski isekao, zatvorio prolaz i jos prikocio, a ja sam bio sa detetom na motoru i bilo je onako malo... A tom detetu moze samo da zahvali sto ga nisam zaustavio na sledecem semaforu i prebio ko konja.

 

A, sa druge strane pozdrav i za vozaca kamiona (FAP) sa prikolicom, koji je video da sam se precenio na auto-putu ispred Laste gde su radovi i suzenje (gde se lagano suzava krajnja leva traka), pa se pomerio u zaustavnu traku da ja ne bih pokupio nekoliko onih srafiranih(crveno-belih) tabli u zaustavljanju. NARAVNO, da sam podigao vizir i zahvalio mu ovako, usmeno! Mislim, nisam mu samo mahnuo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja