Jump to content

Moto Zajednica

Klenje-Golubac

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Wien/Pozarevac
  • Motocikl: R1 prodat... uskoro, vrlo uskoro nesto novo/polovno.....

Cuo sam od prijatelja jutros da je u Klenju kod Golubca poginuo decko, 17 godina... detalje neznam samo da je motor od roditelja dobio pre nekoliko dana i da se pre neko vece posle par piva zakucao u drvo... Sahrana je bila juce... Neznam sta da kazem, nije dobro nikako... Nek pociva u miru...:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Propast! Kad procitam ovako nesto, donekle mogu da razumem ljude koji kazu: "Ja mu motor nikad necu kupiti, neka radi i zaradi, pa nek' ga kupi od svojih para!"

To je recenica mog ujaka, moje mame npr itd. Verovatno se radi o tome da neko sa 17 ne moze da ga zaradi i kupi sam. I realno bilo koji veci motor tesko da moze da kupi pre nego sto koliko toliko sazri i nauci sta je zivot, sta je saobracaj. Pre nego sto stekne iskustva u istom vozeci neka druga vozila, pa i skuter. Pre nego sto nauci iz gresaka drugih u saobracaju.

 

Saucesce! :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Eclipse upravu si ali imam Repliku na konto ovoga...Evo primer mene...Prvi moj motor kupio sam sam -skuter sa 16godina tacnije Prva godina srednje radio u nocnom klubu kao konobar crncio raspuste i vikende i isao u skolu..ustekao pare za skuter kupio,vozio promeni par marki skutera od 50ccm tacnije jedno 8-9 i veliki i mali tocak za 3 godine,kupio neki motor preprodao za duplo i kupio motor od 125ccm,njega cu da teram ovu sezonu do kraja,sledece godine cu promeniti marku,i tek one tamo godine cu sesti na 400ccm...Jer Bolje postepeno i Cvrsto da sticem osecaj nego odjednom bum na 600kubika i cao zravo....ode zivot...Iskreno volim svoje roditelje koji su mi rekli ja ti necu kupiti motor ako to volis,i zelis,zaradi pa vozi,a ondaces i vise da ga cenis i postujes i pazljivije vozis ispostavilo se tacno

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Gde pise da je nastradali vozio 600ccm ? Stefane u pravu si, super si, ali nije ovo tema za samohvaljenje i price za koliko si koji motor prodao (duplo) i kako licno pametno postupate.. Imajte malo mere u ovim temama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Pa ovo je forum, i treba da se komentarisu ovakvi dogadjaji. Treba vozacima skrenuti paznju na to sto prelaze na velike kubikaze bez iskustva, da li kroz pricu kao sto je Stefan napisao da li na neki drugi nacin, ipak je ovo forum.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Nebih da budem surov,ali meni je izkreno zao decka,ali to sto se On SKRKAO i nastradao to nije ni moja ni tvoja i nicija stvar.to je stvar njegova i njegovog razuma i mozga...Ja ucim na tudjim greskama i necu na svojima...Jedan zivot imam i taj cu da iskoristim kako treba...Ovaj forum,sluzi da svako iznese svoje cinjenice,svoje misljenje svojn stav,i bez uvrede...Ovde ne postoji MERA vec Izrazavanje..Ono sto je bilo bilo je...Nase je da rezimiramo"MI PAMETNI" ko nece nemora...Nazad nema...Iskreno zao mi je za svaki pad koji bajker dozivi,ali Sve Stvar Neiskustva Vozaca Motora ili Automobila koji dovedu do toga da bajker padne itd itd...Ja za sebe nekazem da imam iskustva nemam ga..imam nekih 40000km iza sebe to je nista..i vozac koji ima 4 000 000km iza sebe nije iskusan...Nase je da mu odamo Postu kao pravoslavci,Slava mu.Vecna I da ostanemo na tome,i da proucimo dobro svaku situaciju...Jer svaki vozac-ima pricu za sebe kako vozi.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

U redu to, nego bode oci :

 

kupio neki motor preprodao za duplo i kupio motor

 

vise lici na neku vrstu hvaljenja nego iznosenja iskustva i saveta.

 

Ne osporavam tvoj nacin razmisljanja i voznje. To sto radis jeste ispravno i svi treba tako da rade. Poenta moje price je to sto mnogi na forumu koriste ovakve situacije da predstave sebe. Mozda i nije namera ali tako zvuci.

 

No, potpuno nebitno.. Treba obrisati ovu raspravu, nije joj mesto ovde..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ovo nije r.i.p. forum,vec forum gde se objavljuju i analiziraju pogibije nasih kolega.Mnogo je rasprava na ovu temu,i predpostavljam da smo jedinstveni u razmisljanju na sledecim momentima.

1.Grad nije za trke,kao ni selo,ni magistrala,ni autoput...vec staza.1lud.gif

2.Alkohol,ili droga,ili razni opijati i voznja nikako zajedno1lud.gif

3.Sve u svoje vreme...kilometri+godine+edukacija=veca kubikaza1aha.gif

4.Obzervacija i postovanje saobracajnih propisa maximalna,odrzavanje motocikla maksimalno1aha.gif

5.Cuvaj se i bog ce te cuvati1care.gif=mnogo godina uzivanja na motociklu1moto3.gif

I nema tu vise sta da se komentarise.0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja