Jump to content

Moto Zajednica

MOLBA

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Enduro braci iz Beograda

 

Uvazavajuci svacije vrijeme i totalno razumijevajuci hronicni nedostatak istog zamolio bih bih dobrovoljca za uslugu. U motoberzi ima jedna honda xr 650r i zainteresovan sam ali da idem odavde da je vidim samo na rijec pa nebih bas. Ako ko ima vremema da mi ucini bio bih mu veoma zahvalam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Mislim da je tu Hondu gledao vec neko... Ona sa duplim setom tockova, kocnica i velikim rezervoarom.... Kazu da je vrh! Mislim da je Gosa bio!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Nije ta a da jeste bio bi BINGo . Ova je samo na sm tockovima. Lako je naci na berzi,sa telefona sam pa neumijem da postavim linak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Nije ta a da jeste bio bi BINGo . Ova je samo na sm tockovima. Lako je naci na berzi,sa telefona sam pa neumijem da postavim linak

 

Mislim da je to ta ;) ima ne samo dva seta točkova nego i dva seta kočionih sistema (kandže sa crevima i ručicom sa posudom) plus acerbisov rezervoar... cimni Gošu, mislim da ju je on gledao... dosta nas :ooo: :ooo: :ooo: na taj motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Enduro braci iz Beograda

 

Uvazavajuci svacije vrijeme i totalno razumijevajuci hronicni nedostatak istog zamolio bih bih dobrovoljca za uslugu. U motoberzi ima jedna honda xr 650r i zainteresovan sam ali da idem odavde da je vidim samo na rijec pa nebih bas. Ako ko ima vremema da mi ucini bio bih mu veoma zahvalam.

 

A ti si zaboravio svog brata ovamo? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Enduro braci iz Beograda

 

Uvazavajuci svacije vrijeme i totalno razumijevajuci hronicni nedostatak istog zamolio bih bih dobrovoljca za uslugu. U motoberzi ima jedna honda xr 650r i zainteresovan sam ali da idem odavde da je vidim samo na rijec pa nebih bas. Ako ko ima vremema da mi ucini bio bih mu veoma zahvalam.

 

A ti si zaboravio svog brata ovamo? :)

Ti nisi enduro brat iz Bgda!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja