Jump to content

Moto Zajednica

Pomaze Bog!

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

branko nemoj brate preterivati,covek se izrazava kako zna i hoce ,mnogi ovde su se predstavljali nemumesno pa nikom nista1zdravo.gif

 

Upravo zbog toga me je ovo predstavljanje ponukalo na reakciju.... 1hmm.gif Nista zlonamjerno,vec samo ne treba pretjerivati,jer je ovo sajt "svih motorista" ili ako nije neka to kaze neko ko je kompetentan,a ja samo iznosim svoje subjektivno misljenje. :zdravo:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/2449-pravila-ponasanja/

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: vespa, yugo 1.5, yugo 1.1

Ja sam naucen da tako otpozdravljam u mom kraju, a da li ce se neko predstaviti selam elejkum (ili kako se vec pise) ili drugacije mene to ne zanima....ja to komentarisati necu...ja sam rodjen u mom kraju ne u tvom i uvek cu se tako otpozdraviti..ako tako odgovara-odgovara ako ne hvala lepo dovidjenja......nista zlonamerno :zvizduk:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@Abarth014

 

Ako znas sta si upravo napisao onada to brisi,jer ovo nije tvoj kraj vec BJB - Forum Svih Motorista i ponasaj se po pravilima ovog Foruma,a kod kuce ili svom kraju se pozdravljaj kako si naucio. A kod mene se pozdravlja sa: Dobaro jutro - Dobar dan i Dobro vece! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Meni su trajno ukinuli nalog na BHTUNINGU, samo zato sto sam objavio sportske rezultate iz Srbije. Fino su i napisali, idi u Srbiju i tamo objavljuj ! Zasto mi ( Srbi ) moramo uvijek popustati ? Ko se od koga otcijepio ? I sad opet mi moramo paziti kako cemo se pozdravljati da ne bih nekoga uvrijedili, a isti ti... M uvijek kazem sebi da necu ovakve stvari komentarisati, ali dzaba, ne da mi dj... mira... Bog ti pomogao brate !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

E samo da pitam,da li ću i u buduće smeti na forumu da koristim frazu "hvala bogu" znate kao ono što ameri imaju "Thank god" pa im svako normalan to ne uzima za zlo?

 

Ako ne mogu,onda lepo u pravilniku definišite upotrebu slenga na forumu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Naravno da možeš i ja često koristim tu uzrečicu, čini mi se da je Branko malo nezgrapno shvatio Pravilnik pa otud ovakva pitanja. Na ovom Forumu se poštuje svačije religiozno opredeljenje, naravno bez omalovažavanja drugih :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

vec sam pisao o ovome ali ajde opet,ne svatam u cemu je problem Branko sto se neko ovako ili onako predstavlja,pozdravlja ili otpozdravlja...

glupo je covece uopsteno o ovome i pisati ali ajde kada znas da prozivas onda znaj i da primas udarce...

 

za abartha Bog ti pomogo0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

branko nemoj brate preterivati,covek se izrazava kako zna i hoce ,mnogi ovde su se predstavljali nemumesno pa nikom nista1zdravo.gif

 

Upravo zbog toga me je ovo predstavljanje ponukalo na reakciju.... 1hmm.gifNista zlonamjerno,vec samo ne treba pretjerivati,jer je ovo sajt "svih motorista" ili ako nije neka to kaze neko ko je kompetentan,a ja samo iznosim svoje subjektivno misljenje. :zdravo:

http://forum.bjbiker...vila-ponasanja/

 

 

Citajte kako pise,a ne kako vi u svojim glavama pravite proekcije. ;)

 

Ja sam se nasrbovao pet godina ( 1991 - 1995 ), pa mi je vec muka od srbovanja,a pogotovo na Moto Forumima gdje za to nije mjesto. 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: vespa, yugo 1.5, yugo 1.1

@Svi - Od Boga vam zdravlje...bolje vas nasao...

 

@Branko - tebe niko nista nije pitao, ne znam zasto se uopste oglasavas...ako ovako docekujes goste i kuci onda blago njima...i mislis da si jedini koji je bio u ratu? Sta sad ja treba da ti pricam ko sam i sta sam...ja sve sto imam kazem u lice, ne ovako...uopste nemam nameru da se svadjam niti ispravljam krivu Drinu, samo me zaobidji 'leba ti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja