Jump to content

Moto Zajednica

Vespom u Dubrovnik

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Vozio sam vespu (PK 125), doduse to sam smatrao samo privremenim i prelaznim resenjem jer sam dobio sina pa sam hteo da budem u "skladu sa situacijom". Nakon tri sezone i voznje po oluji, kisi, zamalo i snegu, shvatio sam da nema mesta mojim predrasudama o Vespi, naprotiv! Kada dodje vreme da se smanje dozivljaji i tockovi, vespa ce biti moja konacna odluka! Svaka vam cast za ovo putesestvije :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Svaka cast momci, prelep putopis, jos lepse fotke. I kao sto se iz svega da zakljuciti nije bitna kubikaza, nije bitan model, bitna su dva tocka i zelja da se putuje. Znam gomilu njih koji su slupali silne pare u motore, ali ne sto to stvarno vole vec da bi bili u trendu. Za raqzliku od njih koji se posle odlaska na neki skup udaljen stotinak kilometara osecaju ponosno kao da su vozili Dakar ili isli na Kap Nord, vi cete sutra imati sta da pricate vasim klincima i tako im prodstaknete ljubav prema motociklima.

Jos jednom svaka cast!!!0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

@ Arso,duracell,cvesa

Hvala momci...podrska puno znaci za sledece avanture....

 

Bas tako sutra kad ostarimo srce ce biti ispunjeno lepim uspomenama.Mozda fizicki necemo moci da izdrzimo duze voznje,ali cemo moci unucima da pricamo kako smo se druzili i vozili na 10 cola i 10-12 ks stotinama kilometara. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: XRV-750-RD04

Cestitam Igore i Valjevci. Odlicno putovanje i jos bolji putopis. Oseca se pravi duh moto avanturista koje nista nemoze zaustaviti u nameri da se na dva tocka savladaju kilometri. Podrzavam vas u svim novim planovima za voznje a tebe Igore da nastavis da nam ih ovako lepo opisujes. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Hvala Bimba

Imali smo u planu da ove sezone okrenemo jedan krug Arilje-Ivanjica-Cacak-Kraljevo.Plan nismo ostvarili jer se nisu polopile karte svima iz ekipe.Zato sledece sezone obilazimo i taj lepi deo ove nase Srbije :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Pozdrav druze! Svaka cast za voznju, ovakve stvari mi daju hrabrost da i sam odem negde sa dalje sa motorom od 125 cm 0takoje.gif

 

Inace, u Njivice idem vec godinama na plazu, najbolja je u tom kraju. Ukoliko budes neki put opet dolazio u taj kraj CG i video beli Suzuki DR 125, obavezno se javi, tu sam ja negde na plazi 1zdravo.gifAko dozvole obaveze budem i po mesec dana u CG 1zdravo.gif

 

Jedno pitanjce..fora sa nizom brzinom i vecim obrtajima uzbrdo moze da se primeni i na moj DR npr? Isao bih na leto iz Igala za Zabljak sa devojkom pa me zanima da nije previse uzbrdo zbog pregrevanja? Pozz 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

jeste da je proslo dosta vremena od te voznje....Hvala,znaci da se ipak citaju putopisi.

@ Petar

Druze pravilo je da nema pravila....moras da slusas masinu i vidis kako vuce i nosi se se brdom. U principu ni jedna masina nece da se gusi i davi pogotovo u usponu.Sam to moras da osetis,niko ne moze da ti kaze kako ces da je vozis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 961 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Ja vas stvarno ne kontam...

Putopisi i jesu pisani da ih se cita godinama, kako ko novi dodje.

Jel' zabranjeno komentarisanje novim clanovima? On napise post i pohvali putopis a onda vi pametujete i spamujete svojim komentarima.

Ko je gori? Evo ne znam vi procijenite.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Vespa T-5 lml 150

zdravo , naravno da sam video da je tema iz 2013. nisam nikog uvredio temu sam pohvalio nadam se da je ova a i ostale teme napisane da se citaju pogotovo putopisi . meni MOJI postovi nisu uopste vazni koliko ih imam , ovde sam nov a u motociklizmu sam oko 15 godina .pozdrav svima .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
42 minutes ago, nidza vespa said:

zdravo , naravno da sam video da je tema iz 2013. nisam nikog uvredio temu sam pohvalio nadam se da je ova a i ostale teme napisane da se citaju pogotovo putopisi . meni MOJI postovi nisu uopste vazni koliko ih imam , ovde sam nov a u motociklizmu sam oko 15 godina .pozdrav svima .

Salimo se nidzo malo, no stress

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja