Jump to content

Moto Zajednica

Honda FMX 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Planiram da pazarim FMX, ali nesto i nisam primetio da se spominju okolo, za razliku od npr ktm-ova i xtx-a, pa sam hteo da vidim ovde da li neko nesto zna o njemu...

 

Hvala i pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Cena bi trebala da bude oko 2000-2500e, moj drugar je uzeo za 2000 i dao kineza od 125ccm. Naj veca mana mu je sto nema hladjenje(vazdusar je) tako da po gradu ume da se pregreje i kilometar sat koji kao da je iz 1945-e godine on je to resio kupovinom digitalca kosso enduro sa ebay-a. On ima verziju sa nikko topovima i ekstra se cuje, ima oko 28ks koliko znam.

 

Motor nije los ali je daleko od xt660x ili KTM-a, znaci koliko para toliko i muzike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Nemoguce da ima 28 konja,pa nije to 350 kubika...

 

verujem da ima kao i svaki enduro 600 kubika oko 45 konja,sto je opet malo slabasno,al opet sve zavisi oko menjaca,prenosa itd itd....

 

Nisam vozio,ali sam cuo za taj model da je slabasan za jedan supermoto.E sad kako slabasan to ce ti reci neko ko je vozio i XTX i KTM i FMX

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

37 "konja" na 163kg, prava mera (bar za mene) :takoje:

Lepa, gledao jednu iz Valjeva, bila sasvim pristojna cena, ali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Cena bi trebala da bude oko 2000-2500e, moj drugar je uzeo za 2000 i dao kineza od 125ccm. Naj veca mana mu je sto nema hladjenje(vazdusar je) tako da po gradu ume da se pregreje i kilometar sat koji kao da je iz 1945-e godine on je to resio kupovinom digitalca kosso enduro sa ebay-a. On ima verziju sa nikko topovima i ekstra se cuje, ima oko 28ks koliko znam.

 

Motor nije los ali je daleko od xt660x ili KTM-a, znaci koliko para toliko i muzike.

to sto ima vazdusno hladnjenje nije nikakva mana, FMX koristi stari dobro poznat RFVC agregat koji se proizvodi vec 20 i nesto godina i koriste ga razni modeli XL, XR, Dominator, SLR... da nesto ne valja nebi se proizvodilo tolike godine :takoje:

Imao sam vazdusaru ni NIKAD mi se nije pregrejao, ama bas nikad :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ja sam ga video pregrejanog,vozio i zaista je neprijatno kada desnom nogom dodirnes izduvnu granu ili je pogledas u mraku, izduvna grana mu svetli u mraku kad se pregreje. Motor bas lepo ide i startan je, opet ponavljam nije kao Yamaha XTX ili neki KTM ali zato i kosta mnogo manje. Moj drugar ga vozi i prezadovoljan je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Izgleda KAO pravi SM, ali ne ide, ne koci, ogibljenje hmm.... ali OK izbor, provereno i kvalitetno..... mrtva trka sa XTX-om, ne znam koji je bolji izbor. A posto sam uvek voleo da vozim ono sto niko nema ja bih izabrao hondicu... ali bi je DORADIO sigurno...

I nije SKUPO, redak jer nije bas SLAVNO prosao na trzistu.... ukoliko je dobar primerak i ok

cena ne propustaj... POZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Video sam tu iz valjeva, ali nemam toliko para da dam. Jbg, da imam 3000-3500 uzeo bih xtx-a ili ktm-a na keca, ali ovako jbg. Plus, vozim bandita 600 koga stavljam u oglase uskoro, pristao bih na zamenu za supermoto uz moju doplatu. Ako znate nekog da prodaje izmedju 2-2.5k, javite mi ili nek mi se taj neko javi na pp ili mob 0605022913,

 

Hvala na komentarima, poz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

XR 650 R je motor za ENDURO voznju, pustinjske trke....., sa KURBLOM, SIROVOM SNAGOM i bez ikakve opreme..... a u SM varijati je UBICA KTM-ova.... naravno u praVim rukama!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

"

http://www.polovniau.../honda_fmx_650/

 

ovu... "

 

 

Drug, ako je FMX ono što želiš, uzmi maleni kredit i pazari ovaj primerak. Deluje besprekorno!!!

 

 

NE radi mi link.... :staa2: aha, to je od gore... izgleda dobro, mislim da je ok i cena, vidim da moze dogovor.... znaci DOLE!!!

 

P.S. usput pregledah sve SM motore u kategoriji, nasmejah se cega sve ima.... a i LUPANJA cena!!!! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

XR 650 R je motor za ENDURO voznju, pustinjske trke....., sa KURBLOM, SIROVOM SNAGOM i bez ikakve opreme..... a u SM varijati je UBICA KTM-ova.... naravno u praVim rukama!!!

Prvo Husqvarna ubica KTM-ova pa onda i ovaj XR, znaci ispade KTM samo narandzasti vic od motora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

XR 650 R je motor za ENDURO voznju, pustinjske trke....., sa KURBLOM, SIROVOM SNAGOM i bez ikakve opreme..... a u SM varijati je UBICA KTM-ova.... naravno u praVim rukama!!!

Prvo Husqvarna ubica KTM-ova pa onda i ovaj XR, znaci ispade KTM samo narandzasti vic od motora.

 

Kako koji, neki je vic, neki je zabava, neki je zverka... sto se nalazis u tome, to je SAMO moje misljenje, a vozio sam ih sve... (osim FMX-a)

Pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

XR 650 R je motor za ENDURO voznju, pustinjske trke....., sa KURBLOM, SIROVOM SNAGOM i bez ikakve opreme..... a u SM varijati je UBICA KTM-ova.... naravno u praVim rukama!!!

Prvo Husqvarna ubica KTM-ova pa onda i ovaj XR, znaci ispade KTM samo narandzasti vic od motora.

 

Kako koji... sto se nalazis u tome, to je SAMO moje misljenje, a vozio sam ih sve... (osim FMX-a)

Pozdrav :zdravo:

Nisi mnogo propustio :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Offovi na veliko...

 

Pitao sam za FMX, a ne koji je najbolji motor za reallife dirt3 u motokros izdanju... Niti bi da se trkam, niti mi trebaju ubice, niti sam supermoto pro pa da mi treba milion konja da bi bio brzi od ktm-ova. Drugo, toliko i ja znam da je svaki prepucaniji supermoto pravljen za trke i da su neophodna cesta odrzavanja, sto znaci puno para. Ako znate nekog da prodaje, hit me.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Offovi na veliko...

 

Pitao sam za FMX, a ne koji je najbolji motor za reallife dirt3 u motokros izdanju... Niti bi da se trkam, niti mi trebaju ubice, niti sam supermoto pro pa da mi treba milion konja da bi bio brzi od ktm-ova. Drugo, toliko i ja znam da je svaki prepucaniji supermoto pravljen za trke i da su neophodna cesta odrzavanja, sto znaci puno para. Ako znate nekog da prodaje, hit me.

Ja sam iz Valjeva i vidjao sam onaj FMX koji si nasao na oglasima, inace ima ih jos 4-5 u gradu. Motor stvarno izgleda ocuvano kao na slici ali cena koju je stavio je malo visoka. Okreni ga i ponudi mu koliko imas, nista ne gubis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Offovi na veliko...

 

Pitao sam za FMX, a ne koji je najbolji motor za reallife dirt3 u motokros izdanju... Niti bi da se trkam, niti mi trebaju ubice, niti sam supermoto pro pa da mi treba milion konja da bi bio brzi od ktm-ova. Drugo, toliko i ja znam da je svaki prepucaniji supermoto pravljen za trke i da su neophodna cesta odrzavanja, sto znaci puno para. Ako znate nekog da prodaje, hit me.

Ja sam iz Valjeva i vidjao sam onaj FMX koji si nasao na oglasima, inace ima ih jos 4-5 u gradu. Motor stvarno izgleda ocuvano kao na slici ali cena koju je stavio je malo visoka. Okreni ga i ponudi mu koliko imas, nista ne gubis.

 

Ok, hvala. Da ne znate nekog ko bi pazario mog bandita? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Nije ni cudo sto se retko ko javlja od iskusnih bajkera na forumu.

 

A i kad se jave, natrce na nekog usijanog pa se iznenade.... a ja sta cu, u penziji sam pa volim

da napisem po neku neki put....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja