Jump to content

Moto Zajednica

Ima li granice ljudske (ženske) gluposti?

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

I ja malo malo vidjam kaskaderke u saobracaju, cak ih malo-malo vidim kako voze bez ruku, ne pitajte kako ovo uspevaju jer to verovatno ni one ne znaju.

Ali su mi najbolje kada se dve sveze polozene cure menjaju za mesta u kolima na semaforu, to kad sam video samo sto mi nije pozlilo.

 

Ta vožnja bez ruku, pa to je strašno komplikovano, ne pitaj koliko, Za to se ide na 6 meseci posebne obuke + časovi teorije :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Sponzora nigde na vidiku :P

E moj djecko...Ti kao da ne zivis u NS ili si slijep pored ociju. :aha: Te sto ti mislis da imaju jedva 18 ( imaju sigurno 25 godina ) ne voze kabriolete,pa makar bio i Pezo. Vec su dobile vozacku i kola sve u paketu od sponzora. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

Da ne bude sam šovinizam ovde, ja sam jutros video lika u Hyundai i30 kako vozi sa sklopljenim spoljnim levim retrovizorom. Stalno se prestrojavao i uopšte nije provalio da "nema" retrovizor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Meni nije jasno kako uspe da ne pogleda u retrovizor, a jos manje kako nije skontao da je sklopljen. Ja bilo sta da radim u/na vozilu, prvo zveram u retrovizore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

A sta tek da se kaze za sva ona predratna vozila koja nemaju jedan ili oba retrovizora, a kad imaju oba onda jedan visi jer je slomljen a drugi gleda u nebo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

A sta tek da se kaze za sva ona predratna vozila koja nemaju jedan ili oba retrovizora, a kad imaju oba onda jedan visi jer je slomljen a drugi gleda u nebo?

 

jbg, meteorolozi :D

Al salu na stranu, stvarno niko ne gleda u retrovizore, jer da gledaju nebi malo-malo cistili nekoga od nasih sa puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Situacija od juce, glavni ucesnik vozač muskog pola-vozima ulicom sa dve trake koja se skrece u ulicu sa tri trake neki loš pokušaj kružnog toka u centru grada kod ''komande'' lik u levoj ja u srednjoj i spreman da se prestrojim u desnu traku kad baja bez migavca i gledanja u retrovizor obilazi zaustavljani auto sa dese strane, ulazi u pola moje trake i nastavlja, Ja refleksno sviram, motam desno i bezim od njega legavsi na kocnicu, a onda ga na pesackom pitam jel znda cemu sluzi retrovizor i zasto ne gleda i u desni-na sta on odgovara, pa sine ne mozes da me pretices u krivini :neznam: rekoh izvini jel znas pravilo kretanja i prestrojavanja u ulici sa više traka gde je isto reseno horozontalnom signalizacijom :stabre: , na sta lik krece sa agresijom tipa ma sta se kurcis klinac i ostalo...krivo mi je bilo samo sto sam bio u kolima sa jos ljudi pored mene inace bih mu sa apetitom uso u krilo cisto da mu kazem ko je u pravu...

Počinjem stvarno da razmisljam o kupovini dzipa ili neke sklopocije za voznju gradom tipa lada specijal ili tristac cisto zbog dovoljno velike količine metala na kolima koja moze da se nosi sa plastikama na kolima ovakvih indijanaca <_<:zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Situacija od juce, glavni ucesnik vozač muskog pola-vozima ulicom sa dve trake koja se skrece u ulicu sa tri trake neki loš pokušaj kružnog toka u centru grada kod ''komande'' lik u levoj ja u srednjoj i spreman da se prestrojim u desnu traku kad baja bez migavca i gledanja u retrovizor obilazi zaustavljani auto sa dese strane, ulazi u pola moje trake i nastavlja, Ja refleksno sviram, motam desno i bezim od njega legavsi na kocnicu, a onda ga na pesackom pitam jel znda cemu sluzi retrovizor i zasto ne gleda i u desni-na sta on odgovara, pa sine ne mozes da me pretices u krivini :neznam: rekoh izvini jel znas pravilo kretanja i prestrojavanja u ulici sa više traka gde je isto reseno horozontalnom signalizacijom :stabre: , na sta lik krece sa agresijom tipa ma sta se kurcis klinac i ostalo...krivo mi je bilo samo sto sam bio u kolima sa jos ljudi pored mene inace bih mu sa apetitom uso u krilo cisto da mu kazem ko je u pravu...

Počinjem stvarno da razmisljam o kupovini dzipa ili neke sklopocije za voznju gradom tipa lada specijal ili tristac cisto zbog dovoljno velike količine metala na kolima koja moze da se nosi sa plastikama na kolima ovakvih indijanaca 1hmm.gif:zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:

 

To sam skoro i ja rekao ... Starog vojnog Pinca u smb boji ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Juce ja u povratku iz firme cekam na semaforu, kad s lijeve strane idu 2 djevojcice na biciklima. Vracaju se sa hokeja na travi, nose one palice i browsaju facebook.

Prestize ih kombi na finom gasu (sprinter, veliki) pred samom raskrsnicom i skrece desno (na svoje zeleno). Djevojcica medjutim bulji u iPhone i nastavlja pravo kao oslobodioc.

Kombista provaljuje sta se desava i leze na sirenu (vec je pod 45 i sav se naherio od extra manevra da je ne pokupi). Ova zakoci na metar i po u raskrsnici, ispadne joj palica, \

zamalo i bicikl (okrenuo joj je guvernal udarom u prednji tocak), ali telefon cvrsto drzi....

 

E sad ono najnevjerovatnije....Gledam ja to sve i mislim se "eto joj traume iz djetinjstva, izbjegla je smrt ili kolica za dlaku", kad ona crce od smjeha. :zbunjen:

Hahahahaha,.... kao da je cula najjaci vic u zivotu. Jbmu misa, ja se nesto ne sjecam da bi mi ovo bilo smjesno ni kad sam imao 16.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja