Jump to content

Moto Zajednica

poginuo decko u Pancevu...

Recommended Posts

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

danas je u Pancevu pao sa motora i poginuo decko koji je vozio gsxr 600...nije imao kacigu,a nesreca se desila na nepunih 200-300m od njegove kuce...tuga...

 

Danas u popodnevnim časovima dogodila se saobraćajna nesreća u Bosanskoj ulici u naselju Mladost. Prema prvim izveštajima policije jedna mlada osoba izgubila je život.

 

Televizija Pančevo saznaje da je nastradao S.D. 93 godište, koji je zbog neprilagođene brzine udario u betonski stub i na licu mesta preminuo. Iz policijske uprave saznajemo da se nesreća dogodila u 15 sati i 40 minuta u Bosanskoj ulici na novoj Misi.

 

Uviđajem i istražnim radnjama saznaće se šta je tačno uzrok ove saobraćajne nesreće.

 

Izvor: http://www.rtvpancevo.rs/Vesti/Lokal/poginuo-motorciklista.html

Promenio član Pablo
dopunio post

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Saučešće porodici i prijateljima ! Zna li se šta je uzrok pada, da je nosio kacigu da li bi ga spasla ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Odakle pare za gsx-r, od nekoliko hiljada eura, sa 17 godina? 1hmm.gif

Bez kacige, bez dozvole (?!), nisam poznavao lika i ne bih da uvredim ikog, ali deluje mi kao da je bio obicna usijana glava, i da je pre ili kasnije ovo moralo da se desi.

Ne mogu vise da citam kako klinci mladji od mene ginu i padaju kao muve.

 

Saucesce porodici..

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: XTZ 850 R

Odakle pare za gsx-r, od nekoliko hiljada eura, sa 17 godina? 1hmm.gif

Bez kacige, bez dozvole (?!), nisam poznavao lika i ne bih da uvredim ikog, ali deluje mi kao da je bio obicna usijana glava, i da je pre ili kasnije ovo moralo da se desi.

Ne mogu vise da citam kako klinci mladji od mene ginu i padaju kao muve.

 

Saucesce porodici..

Sale druze, nije vreme a ni mesto za mudrovanje!

Coveka nema i to je najcrnje.

Decko je bio jednom dobar lik,a motore je vozio i pre 17god.vece od 125ccm.

Mislim, da o tome odakle nekom za motor je glupo a i suvisno pitanje u ovoj prici!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd, Kovacica
  • Motocikl: Cagiva Mito 125

Odakle pare za gsx-r, od nekoliko hiljada eura, sa 17 godina? 1hmm.gif

Bez kacige, bez dozvole (?!), nisam poznavao lika i ne bih da uvredim ikog, ali deluje mi kao da je bio obicna usijana glava, i da je pre ili kasnije ovo moralo da se desi.

Ne mogu vise da citam kako klinci mladji od mene ginu i padaju kao muve.

 

Saucesce porodici..

 

Poznavao decka iz vidjenja sa skupova... Pre toga je vozio Ninju 250 r tako da nije pocetnik... A kao sto rece Mammo nije ni vreme ni mesto za ovakve diskusije... Nek pociva u miru !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Upravo je i vreme i mesto za takve diskusije, ovaj forum tome služi a ne ripovanju... Razmislite malo, od RIPa vajde nema, od diskusije može da bude.

  • Podržavam 28

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Saucesce porodici nastradalog kolege...

Neka su mu vecni putevi gospodnji...

 

Ovaj deo foruma ima svoju svrhu i ne nalazi se ovde bezveze...

 

E sad ko je pametan izvuci ce pouku da i ako imas iskustva u voznji motora ne znaci da mozes da vozis bez kacige samo zato sto si "blizu kuce" ili zato sto ti "imas iskustva".

 

Motor se uci da se vozi dok god si na njemu... (Dok god tvoja vozacka karijera motora traje i koliko god ona trajala)

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Saucesce porodici nastradalog kolege...

Neka su mu vecni putevi gospodnji...

 

Ovaj deo foruma ima svoju svrhu i ne nalazi se ovde bezveze...

 

E sad ko je pametan izvuci ce pouku da i ako imas iskustva u voznji motora ne znaci da mozes da vozis bez kacige samo zato sto si "blizu kuce" ili zato sto ti "imas iskustva".

 

Motor se uci da se vozi dok god si na njemu... (Dok god tvoja vozacka karijera motora traje i koliko god ona trajala)

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Hm, za nekog gore ko je pito za kacigu... i mene interesuje baš zbog ove izjave za medije "Od dežurnih u Hitnoj pomoći koji su odmah izašli na mesto nesreće, smo saznali da je nastradali preminuo na licu mesta od siline udarca glavom u banderu."

 

Saučešće porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Ja sam cuo od kolege za ovo jos jutros...

Prosao je tuda nedugo nakon nesrece....

Kaze da je bio dobar momak...i da je ceo zivot proveo na motoru...

Ali ljudi....kaciga mora UVEK da se nosi...nikad se nezna...

Uvek se setim onog momka koji je poginuo na parkingu VERA na NBG-u, sa mizernom brzinom kada ga je isekla zena sa jugom....

 

Saucesce porodici....

 

R.I.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: RF600+

Pre mesec dana u ovoj temi sam napisao da ne bih voleo da se ovde pojavljuju imena mojih prijatelja, a desilo se nešto mnogo tragičnije... pojavljuju se imena njihove dece... Ducu znam od rođenja, bio je dobar dečko, impulsivan na oca, ali dobrica. Voleo je motore iznad svega. Osećam se krivim jer sam i ja doprineo da se njima zarazi. I jedan i drugi deda, stric, braća, svi su vozili motore i to, izgleda, drugačije nije moglo... Motore vozi od svoje pete godine, dakle, nije neko ko je odmah seo na veliki motor, ali đavo ne miruje. Trenutak nerazmišljanja, previše samouverenosti, sticaj okolnosti je bezazlenu zabavu pretvorio u tragediju. Vidim ovde razna nagađanja šta se desilo, a stvar je jednostavna... Duca je kupio novu gumu za svoj GSXR600, i hteo je pre nego što je namontira da "spali" staru na ulici ispred kuće. Pošao je u papučama i bez kacige niz ulicu, okrenuo se na raskrsnici i krenuo nazad "driftujući" na staroj gumi koja je posle tridesetak metara eksplodirala i bacila motor ka betonskoj banderi, u koju je Dule udario glavom. Nesrećna okolnost, je što je ivičnjak baš na tom mestu dobetoniran da bi automobili mogli da se popnu, pa je to usmerilo motor ka banderi, inače bi ga odbilo i sve bi se završilo manje-više bezazlenim padom, sa dosta oderotina i možda kojim prelomom... nažalost, Fortuna ovaj put nije bila na Ducinoj strani, nije dobio drugu priliku. Sa 19 godina svi mi mislimo da smo najjači, najpametniji, najbrži... a onda tokom godina shvatiš da svako od nas ima svoju banderu, mrlju od ulja, pijanog vozača,... koji nas čekaju iza neke krivine, i nikada nije kasno da se sa njima susretnemo. Razmislite o tome pre nego što okrenete ključ i pritisnete ono magično "RUN"-"START"!

Dušane, počivaj u miru!

 

 

(Duca kao najmlađi učesnik na jednom od prvih moto skupova u Pančevu)

post-1935-0-08476200-1346873399_thumb.jpg

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Djordje je sve napisao, a deci, tj novopečenim bajkerima ostaje da iz ovog tragičnog dogadjaja nešto nauče. Velika tragedija i moje najskrenije saučešće porodici i prijateljima. Nek mu je laka zemlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Samo u J...... Srbiji se trkacki motori voze kao drumski...decu niko ne uci..jedna gospodja me je isprozivala,koja je bila na sahrani...zasto se u klubovima ne edukuju...ja sam svom sinu rekao..ako ga vidim da vozi kao "indijanac" u papucama,sorcu i bez kacige da cu mu slomiti kluc u bravi....a ne bih mu kupio R a...niti mu dozvolio da kupi sam....saucesce porodici a decku zelim sve andjele da ga cuvaju.....radite malo sa omladinom barem VI stariji....guma se ne pali..ona se BACA kada nije za voznju....Pokoj mu dusi...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Saucesce Porodici Greota velika,moje je godiste..ali moram po malo da budem surov...prvo po sebi pa i po njemu,Prvo nema to veze od koliko godina je on poceo da vozi motor.kad smo mi vrsnjaci ne zreli.govorim po sebi....I Volim motore i volim i da cujem kad protutnji i volim sve to..ali Vise volim svoj zivot nego j*beni motor.Naj radije bi uzeo francuski kljuc i izlupao bi ga ali ga volim..Ja sam sebi zacrtao 125kubika koliko i sad vozim-najvise 250 dok ne napunim barem 25-26 godina da prodjem onaj glavni period..Volim da stisnem gas..ali Ovako se osecam ograniceno i koliko god da ga navrnem po gasu on nece preko 100...mada i retko kad ga vozim to je samo na autoputu.u gradu ne prelazim 45-50.Motor sam sam kupio nisu mi otac i majka kupili zardio sam ga sam i tako ga i pazimVozio sam dugo skutere i koliko god smatram da sam dobar vozac znam da nisam ni priblizno dobar koliko bi trebao ..a i da imam novu gumu..nebi mi palo na pamet da driftujem sa njom a kamoli sa celavom...ako cu to da radim sescu u kola i na parkingu da vrtim kola necu se zezati po ulici,ili lepo NAVAK 100e za Stazu pa radi sta oces.Ai nekazu stariji Bajkeri za dzabe POSTOJE VOZACI KOJI SU PALI I KOJI CE DA PADNU..Onaj ko je pametan taj koji tek treba da padne taj ce to da odlozi ili da uradi na bezbedan nacin..Bolje 15minuta kasnije nego 15 godina ranije....Ja sam imao jedno lose iskustvo pad sa skutera,i to samo zato sto sam zanemario sitnicu...ja se ukljucujem u raskrnicu sa pumpe dajem gas.reko da izadjem ispred autobusa koji je bio u desnoj traci na stajalistu kod Eko PumpeiNA Tosinom Bunaru,.i tako dajem gas bio je skuter malo pojacan i pored mene pas lutalica krene da laje i ja u mesto da stanem i isutiram dzukelu,ja dam gas i ko za baksuza pas podleti pod prednji docak i padnem dok sam padao imao sam viziju u glavi samo sto dalje od skutera i tako je bilo gurnuo sam skuteru u M*terinu i zaustavio se pre njega a on je gotovo isklizao pod tocak autobusa sreca pa autobus nije isao brzo pa je stao.....od tad na svaki detalj vodim racuna a kamoli da palim gumu i to celavu...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja