Jump to content

Moto Zajednica

Mark Markez

Recommended Posts

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nema potrebe, Lalajko je vec ubjedjen da navija za Marka?! :Mina:

 

 

Smara s tim Markom, navikao sam se da budem na Lalajkovoj strani, moraću i ja da navijam za istog. A nervira me kolosalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

A ja sam navikao da sam na suprotnoj strani od vas dvojice, pa se nešto mislim da pređem u vaš tabor, da vidim kako je. E, sad sam odlučio da mi je ipak zanimljivije u kontri. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
E, sad sam odlučio da mi je ipak zanimljivije u kontri. :P

 

 

Još nije sigurno ko je s kim po ovom pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa sta da radim? Nema Stonera, cenim Hondu, cenim kako vozi onaj mali pokvarenjak i nadam se da ce biti bolji od zabara. Zabaristima cu da vadim mast kako je Mark u prvoj sezoni bolji, i to je to. Moramo se kavziti oko necega :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Da ne bude da smo paranoični jer smo neobavešteni:

 

Ian Wheeler ‏@ianwheeler

Why shut the garage door to work on a Moto2 bike that anyone can buy? Is it just me, or is that a bit suspicious?

 

Ian Wheeler je inače komentator sa motogp.com

 

"Zašto zatvaraju vrata od garaže kad rade na moto2 motociklu koji svako može da kupi? Jel sam ja u pitanju ili je to malo sumnjivo?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Da ne bude da smo paranoični jer smo neobavešteni:

 

Ian Wheeler ‏@ianwheeler

Why shut the garage door to work on a Moto2 bike that anyone can buy? Is it just me, or is that a bit suspicious?

 

Ian Wheeler je inače komentator sa motogp.com

 

"Zašto zatvaraju vrata od garaže kad rade na moto2 motociklu koji svako može da kupi? Jel sam ja u pitanju ili je to malo sumnjivo?

To mu dodje kao ono" pravda je jednaka za sve"...samo sto je za neke jednakija.

 

Fudbal sam odavno prestao da gledam, zbog ovakvih kombinatorika i raznih drugih pederskih prenemaganja. Biciklisti se drogiraju opasno, konje drogiraju da bi bili brzi...sta se radi u NBA to ne sme niko ni da pita, sudije smejurija...i obrni okreni uvek se neko nadje da ubije sportsko u svakom sportu zarad kojeg dolara vise u dzepu. Ova posast izgleda zahvata sve vise svet sporta, cak se "spusta" i u nize kategorije. Valjda mu dodje kao trening za "prvu ligu".

Da je svet prljav to se odavno zna, ali ovo postaje polako uvredljivo za ono malo inteligencije koja je ostala u glavama ljudi. Sva ta mutna desavanja i krajnja dosada koja je zarazila narocito Gp, odvratice me totalno od moje velike ljubavi. U stvari mozda je i krajnje vreme da na drugaciji nacin provodim svoje slobodno vreme.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pronto ja se jos malo batrgam, ali nisam ni daleko od takve odluke.

 

Jednakost, demokratija, ista prava za sve, uvijek mi je na pameti kad pitaju Hodzu, sta je to demokratija, a on im kaze :" Pa vidite, stanem gore na minaret i mogu da pisam po Vama, a mozete i Vi po meni".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Nemogu da nadjem svoje stare postove kad sam ispadao smjesan radi ovih tvrdnji...jednostavno ja ovo pratim jer volim motore alii kladiti ce se biti teze dogodine definitivno :) pa sve se komercalizuje pa i ovo sto mi pisemo...Markez je proizvod granda dok je Kenan proizvod zivota...opet tocrank je proizvod mrznje prema rosiju i jedini je nekomercijalan i nepodmitljiv :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Iskreno, ovo oko Markeza i mutnih radnji,mislim da je to sve JOS u domenu teorije zavjere. Koliko god neko ima debelog razloga da ga "voli" ili ne, smatram da je jos uvijek rano govoriti o nekim mutljavinama. Mozda ce vrijeme pokazati, kao u slucaju Rossija da li ih je bilo ili ne, ali za sada jedini dokazi su to sto je neko jendom vidio "zatvorenu garazu" i ono najvaznije- dobri rezultati. Pa i za Stonera 2007 onda mozemo da kazemo da je nesto mutio kad je onako pomeo konkurenciju, Pedrosa zadnjih 5-6 trka isto..Lorenco..

Markez bio gotivan ili ljigav, definitivno ima jednog giganta od sponzora i to ga, sa budzetom koji ima, sigurno stavlja u bolji polozaj od nekih drugih vozaca, ali to jos uvijek ne znaci da ima agregat od 700ccm, ili da je neka muljaza u pitanju, jednostavno dobro vozi i zato i ima Repsol iza sebe, i sve one povlastice koje moze sebi da priusti. Pa vlajda bi i neko od njegovih konkurenata nesto opleo po tom pitanju, a vjerovatno mnogo znaju o nekim stvarima o kojima mi nagadjamo.

Vrijeme ce pokazati, ali dok se to ne desi, on je za mene jos jedan od ludaka koji vozi na noz, bez pretjerane ljubavi prema njemu kao ni gadjenja takodje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

dosadile teorije zavere o Rossiu :)

 

pitam se samo kako je neko smeo da zatvori vrata svoje garaze u trenutku kad neki Ian gleda u tom pravcu... mislim, stvarno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

pitam se samo kako je neko smeo da zatvori vrata svoje garaze u trenutku kad neki Ian gleda u tom pravcu... mislim, stvarno...

 

jesi ti na LSD-u?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
al ne znam šta je to LSD

 

E, sad...

 

Elem, nije niko zatvarao vrata Wheeler-u nego su svaki put kad bi uterali motor u garažu zbog misterioznog kvara, spuštali rolo vrata. To se do sad u moto2 nije dešavalo pošto su ram, motor, ecu, vešanje, ... kupovni. Razlog za čuđenje dotičnog Wheeler-a leži u tome što timovi ne smeju da rade na agregatima već samo da ih ugrade ili izgrade iz motocikla a agregati im se dodeljuju zapečaćenji. Skraćeno, nemaju šta da kriju osim ako nemaju nešto da sakriju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

to.crank - ma kapiram sve ali to su ti price za malu decu... i kod nas se uvek zale jedni na druge i u moto i auto sportu pa se retko desi da neko ulozi zalbu i dodje do otvaranja motora...a kod nas se stvarno mulja :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran
al ne znam šta je to LSD

 

E, sad...

 

Elem, nije niko zatvarao vrata Wheeler-u nego su svaki put kad bi uterali motor u garažu zbog misterioznog kvara, spuštali rolo vrata. To se do sad u moto2 nije dešavalo pošto su ram, motor, ecu, vešanje, ... kupovni. Razlog za čuđenje dotičnog Wheeler-a leži u tome što timovi ne smeju da rade na agregatima već samo da ih ugrade ili izgrade iz motocikla a agregati im se dodeljuju zapečaćenji. Skraćeno, nemaju šta da kriju osim ako nemaju nešto da sakriju.

Ja sam cuo da postoji nesto kao "rotacija agregata"...u smislu da se agregati recikliraju i ponovo raspodeljuju slucajnim izborom, sto znaci da na ramu nikada nije isti agregat. Otprilike ja danas vozim jedan, sutra mi zapadne onaj sto je vozio Zika, Zika vozi Perin, a Peri mozda ugrade onaj sa mog rama na sledecoj trci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cal Crutchlow:

 

He is probably the best rider in the world at the moment, although I don't think he will challenging Pedrosa and (Jorge) Lorenzo for the title next year.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja